MENU

U6 Drenge (17) 3v3 Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
286026 Kl. 10:00 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
KB 5 1
286027 Kl. 10:00 BK Hellas 1 B 93 2
286028 Kl. 10:20 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
B 93 4 1
286029 Kl. 10:20 B 93 2 KB 8
286030 Kl. 10:40 B 93 4 BK Hellas 1
286031 Kl. 10:40 KB 8 KB 5
286032 Kl. 11:00 BK Hellas 1 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
1
286033 Kl. 11:00 KB 5 B 93 2
286034 Kl. 11:20 B 93 4 KB 8
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
286040 Kl. 10:00 BK Skjold 2 FB 2
286041 Kl. 10:00 B 1903 2 BK Fix 2
286042 Kl. 10:20 BK Skjold 2 GVI 2
286043 Kl. 10:20 BK Fix 2 Hvidovre IF 4
286044 Kl. 10:40 GVI 2 B 1903 2
286045 Kl. 10:40 Hvidovre IF 4 FB 2
286046 Kl. 11:00 B 1903 2 BK Skjold 2
286047 Kl. 11:00 FB 2 BK Fix 2
286048 Kl. 11:20 GVI 2 Hvidovre IF 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
286079 Kl. 12:00 B 93 4 FB 2
286080 Kl. 12:00 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B 1903 2 1
286081 Kl. 12:20 B 93 4 KB 5
286082 Kl. 12:20 B 1903 2 BK Hellas 1
286083 Kl. 12:40 KB 5 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
1
286084 Kl. 12:40 BK Hellas 1 FB 2
286085 Kl. 13:00 Hvidovre IF 4
!
NB: Hvidovre IF 4 er taberdømt
B 93 4 1
286086 Kl. 13:00 FB 2 B 1903 2
286087 Kl. 13:20 KB 5 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
286049 Kl. 12:00 BK Vestia 3 B 93 2
286050 Kl. 12:00 GVI 2 BK Fix 2
286051 Kl. 12:20 BK Vestia 3 KB 8
286052 Kl. 12:20 BK Fix 2 BK Skjold 2
286053 Kl. 12:40 KB 8 GVI 2
286075 Kl. 12:40 BK Skjold 2 B 93 2
286076 Kl. 13:00 GVI 2 BK Vestia 3
286077 Kl. 13:00 B 93 2 BK Fix 2
286078 Kl. 13:20 KB 8 BK Skjold 2
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
287079 Kl. 10:00 B 93 4 B 1903 2
287080 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 5
287081 Kl. 10:20 B 93 4 B 93 2
287082 Kl. 10:20 KB 5 BK Fix 2
287083 Kl. 10:40 B 93 2 BK Skjold 2
287084 Kl. 10:40 BK Fix 2 B 1903 2
287085 Kl. 11:00 BK Skjold 2 B 93 4
287086 Kl. 11:00 B 1903 2 KB 5
287087 Kl. 11:20 B 93 2 BK Fix 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
286088 Kl. 12:00 BK Hellas 1 GVI 2 Bane 4
286089 Kl. 12:00 Hvidovre IF 4 BK Vestia 3 Bane 4
286090 Kl. 12:20 BK Hellas 1 KB 8 Bane 4
286091 Kl. 12:20 BK Vestia 3 FB 2 Bane 4
286092 Kl. 12:40 KB 8 Hvidovre IF 4 Bane 4
286093 Kl. 12:40 FB 2 GVI 2 Bane 4
286094 Kl. 13:00 Hvidovre IF 4 BK Hellas 1 Bane 4
286095 Kl. 13:00 GVI 2 BK Vestia 3 Bane 4
287078 Kl. 13:20 KB 8 FB 2 Bane 4
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
287097 Kl. 10:00 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
KB 5 1
287098 Kl. 10:00 GVI 2 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
1
287099 Kl. 10:20 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
B 93 2 1
287100 Kl. 10:20 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
B 1903 2 1
287101 Kl. 10:40 B 93 2 GVI 2
287102 Kl. 10:40 B 1903 2 KB 5
287103 Kl. 11:10 GVI 2 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
1
287104 Kl. 11:10 KB 5 B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
1
287123 Kl. 11:20 B 93 2 B 1903 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
287088 Kl. 14:00 BK Vestia 3 BK Fix 2 Bane 3v3
287089 Kl. 14:00 BK Skjold 2 BK Hellas 1 Bane 3v3
287090 Kl. 14:20 BK Vestia 3 Hvidovre IF 4 Bane 3v3
287091 Kl. 14:20 BK Hellas 1 KB 8 Bane 3v3
287092 Kl. 14:40 Hvidovre IF 4 BK Skjold 2 Bane 3v3
287093 Kl. 14:40 KB 8 BK Fix 2 Bane 3v3
287094 Kl. 15:00 BK Skjold 2 BK Vestia 3 Bane 3v3
287095 Kl. 15:00 BK Fix 2 BK Hellas 1 Bane 3v3
287096 Kl. 15:20 Hvidovre IF 4 KB 8 Bane 3v3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
B1903 Bane 6B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
287124 Kl. 10:00 BK Vestia 3 KB 5 Bane 6B
287125 Kl. 10:00 B 1903 2 GVI 2 Bane 6A
287126 Kl. 10:20 BK Vestia 3 KB 8 Bane 6A
287127 Kl. 10:20 GVI 2 BK Skjold 2 Bane 6B
287128 Kl. 10:40 KB 8 B 1903 2 Bane 6A
287129 Kl. 10:40 BK Skjold 2 KB 5 Bane 6B
287130 Kl. 11:00 B 1903 2 BK Vestia 3 Bane 6A
287131 Kl. 11:00 KB 5 GVI 2 Bane 6B
287132 Kl. 11:20 KB 8 BK Skjold 2 Bane 6A
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
287134 Kl. 10:00 B 93 4 BK Fix 2
287135 Kl. 10:00 B 93 2 Hvidovre IF 4
287136 Kl. 10:20 B 93 4 BK Hellas 1
287137 Kl. 10:20 Hvidovre IF 4 FB 2
287138 Kl. 10:40 BK Hellas 1 B 93 2
287139 Kl. 10:40 FB 2 BK Fix 2
287140 Kl. 11:00 B 93 2 B 93 4
287141 Kl. 11:00 BK Fix 2 Hvidovre IF 4
287142 Kl. 11:20 BK Hellas 1 FB 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind