MENU

U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
282770 Kl. 14:30 B 1908 3 BK Vestia 2
282771 Kl. 14:30 Tårnby FF 2 CIK 1
282772 Kl. 14:50 B 1908 3 BK Hekla 2
282773 Kl. 14:50 CIK 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
282774 Kl. 15:10 BK Hekla 2 Tårnby FF 2
282775 Kl. 15:10 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
BK Vestia 2 1
282776 Kl. 15:30 Tårnby FF 2 B 1908 3
282777 Kl. 15:30 BK Vestia 2 CIK 1
282778 Kl. 15:50 BK Hekla 2 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
282676 Kl. 14:15 AB Tårnby 3 Fremad Amager 1
282677 Kl. 14:15 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Ørestad IF 1 1
282678 Kl. 14:35 AB Tårnby 3 Sundby BK 2
282730 Kl. 14:35 Ørestad IF 1 Dragør BK 3
282731 Kl. 14:55 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
282732 Kl. 14:55 Dragør BK 3 Fremad Amager 1
282761 Kl. 15:15 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
AB Tårnby 3 1
282762 Kl. 15:15 Fremad Amager 1 Ørestad IF 1
282769 Kl. 15:35 Sundby BK 2 Dragør BK 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 2 Artillerivej 190 2300 København S
282779 Kl. 12:00 AB Tårnby 3 Ørestad IF 1 Bane 2
282780 Kl. 12:00 BK Hekla 2 CIK 1 Bane 3
282781 Kl. 12:20 AB Tårnby 3 Dragør BK 3 Bane 4
282782 Kl. 12:20 CIK 1 B 1908 3 Bane 3
282783 Kl. 12:40 Dragør BK 3 BK Hekla 2 Bane 3
282806 Kl. 12:40 B 1908 3 Ørestad IF 1 Bane 4
282875 Kl. 13:00 BK Hekla 2 AB Tårnby 3 Bane 2
282876 Kl. 13:00 Ørestad IF 1 CIK 1 Bane 3
282877 Kl. 13:20 Dragør BK 3 B 1908 3 Bane 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
282878 Kl. 12:00 Sundby BK 2 BK Vestia 2
282879 Kl. 12:00 Hvidovre IF 1 Tårnby FF 2
282880 Kl. 12:20 Sundby BK 2 Fremad Amager 1
282881 Kl. 12:20 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
282882 Kl. 12:40 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 1
282883 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2
282884 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 Sundby BK 2
282885 Kl. 13:00 BK Vestia 2 Tårnby FF 2
282886 Kl. 13:20 Fremad Amager 1 Hvidovre IF 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
282887 Kl. 12:00 Hvidovre IF 3 BK Hekla 2 Gemmas 5-mandsbane 1
282888 Kl. 12:00 Hvidovre IF 1 AB Tårnby 3 Gemmas 5-mandsbane 1
282889 Kl. 12:20 Hvidovre IF 3 Dragør BK 3 Gemmas 5-mandsbane 1
282890 Kl. 12:20 AB Tårnby 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
282891 Kl. 12:40 Dragør BK 3 Hvidovre IF 1 Gemmas 5-mandsbane 1
282892 Kl. 12:40 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
BK Hekla 2 Gemmas 5-mandsbane 2
282893 Kl. 13:00 Hvidovre IF 1 Hvidovre IF 3 Gemmas 5-mandsbane 1
282894 Kl. 13:00 BK Hekla 2 AB Tårnby 3 Gemmas 5-mandsbane 1
282895 Kl. 13:20 Dragør BK 3 BK Vestia 2
!
NB: BK Vestia 2 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
282896 Kl. 10:00 Sundby BK 2 Tårnby FF 2
282897 Kl. 10:00 B 1908 3 Fremad Amager 1
282898 Kl. 10:20 Sundby BK 2 Ørestad IF 1
282899 Kl. 10:20 Fremad Amager 1 CIK 1
282900 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 B 1908 3
282901 Kl. 10:40 CIK 1 Tårnby FF 2
282902 Kl. 11:00 B 1908 3 Sundby BK 2
282903 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1
282904 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 CIK 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
282905 Kl. 14:00 AB Tårnby 3 CIK 1
282906 Kl. 14:00 B 1908 3 Hvidovre IF 3
282907 Kl. 14:20 AB Tårnby 3 Hvidovre IF 1
282908 Kl. 14:20 Hvidovre IF 3 Dragør BK 3
282909 Kl. 14:40 Hvidovre IF 1 B 1908 3
282910 Kl. 14:40 Dragør BK 3 CIK 1
282911 Kl. 15:00 B 1908 3 AB Tårnby 3
282912 Kl. 15:00 CIK 1 Hvidovre IF 3
283171 Kl. 15:20 Hvidovre IF 1 Dragør BK 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mands græs C Kløvermarksvej 50 2300 København S
283172 Kl. 10:00 BK Vestia 2 Fremad Amager 1 3 mands græs C
283173 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Sundby BK 2 3 mands græs D
283174 Kl. 10:20 BK Vestia 2 Ørestad IF 1 3 mands græs C
283199 Kl. 10:20 Sundby BK 2 Tårnby FF 2 3 mands græs D
283200 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 BK Hekla 2 3 mands græs C
283201 Kl. 10:40 Tårnby FF 2 Fremad Amager 1 3 mands græs D
283202 Kl. 11:00 BK Hekla 2 BK Vestia 2 3 mands græs C
283203 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 Sundby BK 2 3 mands græs D
283204 Kl. 11:20 Ørestad IF 1 Tårnby FF 2 3 mands græs C
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
283205 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Fremad Amager 1
283206 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 BK Hekla 2
283207 Kl. 10:20 AB Tårnby 3 Dragør BK 3
283208 Kl. 10:20 BK Hekla 2 B 1908 3
283209 Kl. 10:40 Dragør BK 3 Tårnby FF 2
283210 Kl. 10:40 B 1908 3 Fremad Amager 1
283211 Kl. 11:00 Tårnby FF 2 AB Tårnby 3
283212 Kl. 11:00 Fremad Amager 1 BK Hekla 2
283383 Kl. 11:20 Dragør BK 3 B 1908 3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mandsgræs B Kløvermarksvej 50 2300 København S
283384 Kl. 12:00 Sundby BK 2 CIK 1 3 mandsgræs B
283385 Kl. 12:00 Ørestad IF 1 Hvidovre IF 1 3 mandsgræs A
283386 Kl. 12:20 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3 3 mandsgræs A
283387 Kl. 12:20 Hvidovre IF 1 BK Vestia 2 3 mandsgræs B
283388 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 1 3 mandsgræs A
283389 Kl. 12:40 BK Vestia 2 CIK 1 3 mandsgræs B
283390 Kl. 13:00 Ørestad IF 1 Sundby BK 2 3 mandsgræs A
283391 Kl. 13:00 CIK 1 Hvidovre IF 1 3 mandsgræs B
283392 Kl. 13:20 Hvidovre IF 3 BK Vestia 2 3 mandsgræs A
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind