MENU

U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
274048 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Valby BK 1 Bane 22
274049 Kl. 10:00 BK Hekla 1 B.1908 1 Bane 22
274050 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Sundby BK 1 Bane 22
274051 Kl. 10:20 B.1908 1 KB 9 Bane 22
274052 Kl. 10:40 Sundby BK 1 BK Hekla 1 Bane 22
274053 Kl. 10:40 KB 9 Valby BK 1 Bane 22
274054 Kl. 11:00 BK Hekla 1 BK Vestia 1 Bane 22
274055 Kl. 11:00 Valby BK 1 B.1908 1 Bane 22
274056 Kl. 11:20 Sundby BK 1 KB 9
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
274057 Kl. 12:00 Dragør BK 1 KB 1
274058 Kl. 12:00 KB 3 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
274059 Kl. 12:20 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
274060 Kl. 12:20 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Kastrup BK 1 1
274061 Kl. 12:40 Tårnby FF 1 KB 3
274062 Kl. 12:40 Kastrup BK 1 KB 1
274063 Kl. 13:00 KB 3 Dragør BK 1
274064 Kl. 13:00 KB 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
274065 Kl. 13:20 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 3 Artillerivej 190 2300 København S
274114 Kl. 10:00 Sundby BK 1 KB 1 Bane 3
274145 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 KB 3 Bane 4
274146 Kl. 10:20 Sundby BK 1 Valby BK 1 Bane 3
274147 Kl. 10:20 KB 3 BK Hekla 1 Bane 4
274148 Kl. 10:40 Valby BK 1 Kastrup BK 1 Bane 2
274149 Kl. 10:40 BK Hekla 1 KB 1 Bane 3
274150 Kl. 11:10 Kastrup BK 1 Sundby BK 1 Bane 3
274151 Kl. 11:10 KB 1 KB 3 Bane 4
274152 Kl. 11:20 Valby BK 1 BK Hekla 1 Bane 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
274066 Kl. 10:00 BK Vestia 1 B.1908 1
274067 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 Vanløse IF 1
274068 Kl. 10:20 BK Vestia 1 KB 9
274069 Kl. 10:20 Vanløse IF 1 Dragør BK 1
274070 Kl. 10:40 KB 9 Tårnby FF 1
274071 Kl. 10:40 Dragør BK 1 B.1908 1
274072 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
274073 Kl. 11:00 B.1908 1 Vanløse IF 1
274074 Kl. 11:20 KB 9 Dragør BK 1
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
274153 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Tårnby FF 1
274154 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
274155 Kl. 10:20 BK Hekla 1 KB 9
274156 Kl. 10:20 BK Vestia 1 KB 1
274157 Kl. 10:40 KB 9 Kastrup BK 1
274158 Kl. 10:40 KB 1 Tårnby FF 1
274159 Kl. 11:00 Kastrup BK 1 BK Hekla 1
274160 Kl. 11:00 Tårnby FF 1 BK Vestia 1
274175 Kl. 11:20 KB 9 KB 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
274176 Kl. 10:00 Sundby BK 1 KB 3
274177 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Valby BK 1
274178 Kl. 10:20 Sundby BK 1 B.1908 1
274179 Kl. 10:20 Valby BK 1 Vanløse IF 1
274180 Kl. 10:40 B.1908 1 Dragør BK 1
274181 Kl. 10:40 Vanløse IF 1 KB 3
274182 Kl. 11:00 Dragør BK 1 Sundby BK 1
274183 Kl. 11:00 KB 3 Valby BK 1
274184 Kl. 11:20 B.1908 1 Vanløse IF 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
274211 Kl. 12:00 KB 1 Valby BK 1
274212 Kl. 12:00 Tårnby FF 1 Sundby BK 1
274213 Kl. 12:20 KB 1 B.1908 1
274214 Kl. 12:20 Sundby BK 1 KB 3
274215 Kl. 12:40 B.1908 1 Tårnby FF 1
274216 Kl. 12:40 KB 3 Valby BK 1
274217 Kl. 13:00 Tårnby FF 1 KB 1
274218 Kl. 13:00 Valby BK 1 Sundby BK 1
274219 Kl. 13:20 B.1908 1 KB 3
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
274185 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Vanløse IF 1
274186 Kl. 10:00 Dragør BK 1 BK Hekla 1
274187 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Kastrup BK 1
274188 Kl. 10:20 BK Hekla 1 KB 9
274206 Kl. 10:40 Kastrup BK 1 Dragør BK 1
274207 Kl. 10:40 KB 9 Vanløse IF 1
274208 Kl. 11:00 Dragør BK 1 BK Vestia 1
274209 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 BK Hekla 1
274210 Kl. 11:20 Kastrup BK 1 KB 9
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 3 mandsgræs A Kløvermarksvej 50 2300 København S
274229 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Vanløse IF 1 3 mandsgræs A
274230 Kl. 10:00 B.1908 1 Kastrup BK 1 3 mandsgræs B
274231 Kl. 10:20 Sundby BK 1 BK Hekla 1 3 mandsgræs A
274232 Kl. 10:20 Kastrup BK 1 KB 1 3 mandsgræs B
274233 Kl. 10:40 BK Hekla 1 B.1908 1 3 mandsgræs A
274234 Kl. 10:40 KB 1 Vanløse IF 1 3 mandsgræs B
274235 Kl. 11:00 B.1908 1 Sundby BK 1 3 mandsgræs A
274236 Kl. 11:00 Vanløse IF 1 Kastrup BK 1 3 mandsgræs B
274239 Kl. 11:20 BK Hekla 1 KB 1 3 mandsgræs A
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 3v3 Enghavevej 90 2450 København SV
274220 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Valby BK 1 Bane 3v3
274221 Kl. 10:00 KB 3 Tårnby FF 1 Bane 3v3
274222 Kl. 10:20 BK Vestia 1 KB 9 Bane 3v3
274223 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Dragør BK 1 Bane 3v3
274224 Kl. 10:40 KB 9 KB 3 Bane 3v3
274225 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Valby BK 1 Bane 3v3
274226 Kl. 11:00 KB 3 BK Vestia 1 Bane 3v3
274227 Kl. 11:00 Valby BK 1 Tårnby FF 1 Bane 3v3
274228 Kl. 11:20 KB 9 Dragør BK 1 Bane 3v3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind