MENU

U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
299598 Kl. 14:30 Oversidder HIK 3
299599 Kl. 14:30 Brønshøj BK 2 Nørrebro United 5
299600 Kl. 14:55 Oversidder B 93 7
299601 Kl. 14:55 Nørrebro United 5 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
299602 Kl. 15:20 B 93 7 Brønshøj BK 2
299603 Kl. 15:20 B 1903 4 HIK 3
299604 Kl. 15:45 Brønshøj BK 2 Oversidder
299605 Kl. 15:45 HIK 3
!
NB: HIK 3 er taberdømt
Nørrebro United 5
299606 Kl. 16:10 B 93 7 B 1903 4
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
299607 Kl. 10:00 Oversidder Østerbro IF 3
299608 Kl. 10:00 KFUM 1 BK Stefan 1
299609 Kl. 10:25 Oversidder Bispebjerg BK 1
299610 Kl. 10:25 BK Stefan 1 FB 4
299611 Kl. 10:50 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
KFUM 1 1
299612 Kl. 10:50 FB 4 Østerbro IF 3
299613 Kl. 11:15 KFUM 1 Oversidder
299614 Kl. 11:15 Østerbro IF 3 BK Stefan 1
299615 Kl. 11:40 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
FB 4 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
299496 Kl. 12:15 Oversidder GVI 3
299497 Kl. 12:15 BK Pioneren Oversidder
299591 Kl. 12:40 Oversidder BK Skjold 3
299592 Kl. 12:40 Oversidder Nørrebro United 6
299593 Kl. 13:05 BK Skjold 3 BK Pioneren
299594 Kl. 13:05 Nørrebro United 6 GVI 3
299595 Kl. 13:30 BK Pioneren Oversidder
299596 Kl. 13:30 GVI 3 Oversidder
299597 Kl. 13:55 BK Skjold 3 Nørrebro United 6
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
299653 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
1
299654 Kl. 10:00 B 93 7 HIK 3
299655 Kl. 10:25 BK Skjold 3 GVI 3
299656 Kl. 10:25 HIK 3 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
1
299657 Kl. 10:50 GVI 3 B 93 7
299658 Kl. 10:50 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bispebjerg BK 1 1
299659 Kl. 11:15 B 93 7 BK Skjold 3
299660 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
HIK 3 1
299661 Kl. 11:40 GVI 3 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
299662 Kl. 10:00 BK Pioneren KFUM 1
299663 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
1
299664 Kl. 10:25 BK Pioneren Nørrebro United 6
299665 Kl. 10:25 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
FB 4 1
299666 Kl. 10:50 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
Brønshøj BK 2 1
299667 Kl. 10:50 FB 4 KFUM 1
299668 Kl. 11:15 Brønshøj BK 2 BK Pioneren
299669 Kl. 11:15 KFUM 1 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
1
299670 Kl. 11:40 Nørrebro United 6
!
NB: Nørrebro United 6 er taberdømt
FB 4 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
299616 Kl. 12:15 Oversidder Oversidder
299617 Kl. 12:15 Oversidder Nørrebro United 5
299618 Kl. 12:40 Oversidder Oversidder
299619 Kl. 12:40 Nørrebro United 5 BK Stefan 1
299648 Kl. 13:05 Oversidder Oversidder
299649 Kl. 13:05 BK Stefan 1 Oversidder
299650 Kl. 13:30 Oversidder Oversidder
299651 Kl. 13:30 Oversidder Nørrebro United 5
299652 Kl. 13:55 Oversidder BK Stefan 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
299671 Kl. 10:00 BK Skjold 3 Oversidder
299672 Kl. 10:00 HIK 3 Brønshøj BK 2
299673 Kl. 10:25 BK Skjold 3 Oversidder
299674 Kl. 10:25 Brønshøj BK 2 FB 4
299675 Kl. 10:50 Oversidder HIK 3
299676 Kl. 10:50 FB 4 Oversidder
299677 Kl. 11:15 HIK 3 BK Skjold 3
299678 Kl. 11:15 Oversidder Brønshøj BK 2
299679 Kl. 11:40 Oversidder FB 4
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
299680 Kl. 10:00 GVI 3 KFUM 1
299681 Kl. 10:00 B 1903 4 Oversidder
299682 Kl. 10:25 B 1903 4 GVI 3
299683 Kl. 10:25 BK Pioneren Østerbro IF 3
299684 Kl. 10:50 GVI 3 BK Pioneren
299685 Kl. 10:50 Oversidder Østerbro IF 3
299686 Kl. 11:15 BK Pioneren B 1903 4
299687 Kl. 11:15 Østerbro IF 3 KFUM 1
299688 Kl. 11:40 KFUM 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Rådvadsvej Folevadsvej 3 2400 København NV
299689 Kl. 10:00 Oversidder Bispebjerg BK 1
299690 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 B 93 7
299691 Kl. 10:25 Oversidder Nørrebro United 6
299692 Kl. 10:25 B 93 7 BK Stefan 1
299693 Kl. 10:50 Nørrebro United 6 Nørrebro United 5
299694 Kl. 10:50 BK Stefan 1 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
1
299695 Kl. 11:15 Nørrebro United 5 Oversidder
299696 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
B 93 7 1
299697 Kl. 11:40 Nørrebro United 6 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
299707 Kl. 12:30 BK Skjold 3 Oversidder Bane 5A
299708 Kl. 12:30 Østerbro IF 3 Nørrebro United 6 Bane 5B
299709 Kl. 12:55 BK Skjold 3 B 1903 4 Bane 5A
299710 Kl. 12:55 Nørrebro United 6 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Bane 5B
299711 Kl. 13:20 B 1903 4 Østerbro IF 3 Bane 5A
299712 Kl. 13:20 Bispebjerg BK 1 Oversidder Bane 5B
299713 Kl. 13:45 Østerbro IF 3 BK Skjold 3 Bane 5A
299714 Kl. 13:45 Oversidder Nørrebro United 6 Bane 5B
299715 Kl. 14:10 B 1903 4 Bispebjerg BK 1
!
NB: Bispebjerg BK 1 er taberdømt
Bane 5A
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
299716 Kl. 10:00 GVI 3 Nørrebro United 5
299717 Kl. 10:00 BK Stefan 1 Oversidder
299718 Kl. 10:25 GVI 3 Brønshøj BK 2
299719 Kl. 10:25 Oversidder KFUM 1
299720 Kl. 10:50 Brønshøj BK 2 BK Stefan 1
299721 Kl. 10:50 KFUM 1 Nørrebro United 5
299722 Kl. 11:15 BK Stefan 1 GVI 3
299723 Kl. 11:15 Nørrebro United 5 Oversidder
299724 Kl. 11:40 Brønshøj BK 2 KFUM 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
299698 Kl. 14:15 Oversidder HIK 3 Kunstbane 11
299699 Kl. 14:15 FB 4 BK Pioneren Kunstbane 11
299700 Kl. 14:40 Oversidder B 93 7 Kunstbane 11
299701 Kl. 14:40 BK Pioneren Oversidder Kunstbane 11
299702 Kl. 15:05 B 93 7 FB 4 Kunstbane 11
299703 Kl. 15:05 Oversidder HIK 3 Kunstbane 11
299704 Kl. 15:30 FB 4 Oversidder Kunstbane 11
299705 Kl. 15:30 HIK 3 BK Pioneren Kunstbane 11
299706 Kl. 15:55 B 93 7 Oversidder Kunstbane 11
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
299734 Kl. 10:00 Nørrebro United 6 B 93 7 1
299735 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder 1
299736 Kl. 10:25 Nørrebro United 6 B 1903 4 1
299737 Kl. 10:25 Oversidder Østerbro IF 3 1
299738 Kl. 10:50 B 1903 4 Oversidder 1
299739 Kl. 10:50 Østerbro IF 3 B 93 7 1
299740 Kl. 11:15 Oversidder Nørrebro United 6 1
299741 Kl. 11:15 B 93 7 Oversidder 1
299742 Kl. 11:40 B 1903 4 Østerbro IF 3 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
299725 Kl. 10:00 GVI 3 Oversidder
299726 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 BK Pioneren
299727 Kl. 10:25 GVI 3 HIK 3
299728 Kl. 10:25 BK Pioneren BK Stefan 1
299729 Kl. 10:50 HIK 3 Bispebjerg BK 1
299730 Kl. 10:50 BK Stefan 1 Oversidder
299731 Kl. 11:15 Bispebjerg BK 1 GVI 3
299732 Kl. 11:15 Oversidder BK Pioneren
299733 Kl. 11:40 HIK 3 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
299743 Kl. 10:00 Oversidder Brønshøj BK 2
299744 Kl. 10:00 KFUM 1 BK Skjold 3
299745 Kl. 10:25 Oversidder Nørrebro United 5
299746 Kl. 10:25 BK Skjold 3 FB 4
299747 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 KFUM 1
299748 Kl. 10:50 FB 4 Brønshøj BK 2
299749 Kl. 11:15 KFUM 1 Oversidder
299750 Kl. 11:15 Brønshøj BK 2 BK Skjold 3
299751 Kl. 11:40 Nørrebro United 5 FB 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind