MENU

U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
295758 Kl. 12:15 HIK 2 Brønshøj BK 1
295759 Kl. 12:15 BK Skjold 1 FB 1
295760 Kl. 12:40 HIK 2 Østerbro IF 2
295761 Kl. 12:40 FB 1 B 1903 2
295762 Kl. 13:05 Østerbro IF 2 BK Skjold 1
295763 Kl. 13:05 B 1903 2 Brønshøj BK 1
295764 Kl. 13:30 BK Skjold 1 HIK 2
295765 Kl. 13:30 Brønshøj BK 1 FB 1
295766 Kl. 13:55 Østerbro IF 2 B 1903 2
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
295767 Kl. 10:00 BK Union 1 Husum BK 1
295768 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 B 93 3
295769 Kl. 10:25 BK Union 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
295770 Kl. 10:25 B 93 3 Vanløse IF 2
295771 Kl. 10:50 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Jægersborg BK 1 1
295772 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 Husum BK 1
295773 Kl. 11:15 Jægersborg BK 1 BK Union 1
295774 Kl. 11:15 Husum BK 1 B 93 3
295775 Kl. 11:40 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
Vanløse IF 2 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
295785 Kl. 10:00 Østerbro IF 2 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
295786 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Jægersborg BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
295787 Kl. 10:25 Østerbro IF 2 Brønshøj BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
295788 Kl. 10:25 Jægersborg BK 1 BK Skjold 1 Bane 6 (5-mands) - græs
295789 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Vanløse IF 2 Bane 7 (5-mands) - græs
295790 Kl. 10:50 BK Skjold 1 Husum BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
295791 Kl. 11:15 Vanløse IF 2 Østerbro IF 2 Bane 7 (5-mands) - græs
295792 Kl. 11:15 Husum BK 1 Jægersborg BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
295793 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 BK Skjold 1 Bane 6 (5-mands) - græs
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
295776 Kl. 10:00 HIK 2 FB 1
295777 Kl. 10:00 KB 6 B 93 3
295778 Kl. 10:25 HIK 2 B 1903 2
295779 Kl. 10:25 B 93 3 BK Union 1
295780 Kl. 10:50 B 1903 2 KB 6
295781 Kl. 10:50 BK Union 1 FB 1
295782 Kl. 11:15 KB 6 HIK 2
295783 Kl. 11:15 FB 1 B 93 3
295784 Kl. 11:40 B 1903 2 BK Union 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
295794 Kl. 12:15 BK Skjold 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
295795 Kl. 12:15 Vanløse IF 2 HIK 2
295796 Kl. 12:40 BK Skjold 1 B 1903 2
295797 Kl. 12:40 HIK 2 Husum BK 1
295798 Kl. 13:05 B 1903 2 Vanløse IF 2
295799 Kl. 13:05 Husum BK 1 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
1
295810 Kl. 13:30 Vanløse IF 2 BK Skjold 1
295811 Kl. 13:30 KB 6
!
NB: KB 6 er taberdømt
HIK 2 1
295812 Kl. 13:55 B 1903 2 Husum BK 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
295813 Kl. 12:15 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 1 Kunstbane 11
295814 Kl. 12:15 BK Union 1 Brønshøj BK 1 Kunstbane 11
295888 Kl. 12:40 Østerbro IF 2 FB 1 Kunstbane 11
295889 Kl. 12:40 Brønshøj BK 1 B 93 3 Kunstbane 11
295890 Kl. 13:05 FB 1 BK Union 1 Kunstbane 11
295891 Kl. 13:05 B 93 3 Jægersborg BK 1 Kunstbane 11
295892 Kl. 13:30 BK Union 1 Østerbro IF 2 Kunstbane 11
295893 Kl. 13:30 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1 Kunstbane 11
295894 Kl. 13:55 FB 1 B 93 3 Kunstbane 11
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
295895 Kl. 10:00 HIK 2 B 93 3 Bane 5A
295896 Kl. 10:00 BK Union 1 BK Skjold 1 Bane 5B
295897 Kl. 10:25 HIK 2 Vanløse IF 2 Bane 5B
295898 Kl. 10:25 BK Skjold 1 B 1903 2 Bane 5A
295899 Kl. 10:50 Vanløse IF 2 BK Union 1 Bane 5B
295900 Kl. 10:50 B 1903 2 B 93 3 Bane 5A
295901 Kl. 11:15 BK Union 1 HIK 2 Bane 5A
295902 Kl. 11:15 B 93 3 BK Skjold 1 Bane 5B
295903 Kl. 11:40 Vanløse IF 2 B 1903 2 Bane 5A
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 4A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
295904 Kl. 12:15 Husum BK 1 Brønshøj BK 1 Bane 4A
295905 Kl. 12:15 KB 6 Østerbro IF 2 Bane 4B
295906 Kl. 12:40 Husum BK 1 FB 1 Bane 4B
295907 Kl. 12:40 Østerbro IF 2 Jægersborg BK 1 Bane 4A
295908 Kl. 13:05 FB 1 KB 6 Bane 4A
295909 Kl. 13:05 Jægersborg BK 1 Brønshøj BK 1 Bane 4B
295910 Kl. 13:30 KB 6 Husum BK 1 Bane 4A
295911 Kl. 13:30 Brønshøj BK 1 Østerbro IF 2 Bane 4B
295912 Kl. 13:55 FB 1 Jægersborg BK 1 Bane 4A
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
295913 Kl. 10:00 HIK 2 Brønshøj BK 1
295914 Kl. 10:00 Jægersborg BK 1 KB 6
295915 Kl. 10:25 HIK 2 B 1903 2
295916 Kl. 10:25 KB 6 BK Union 1
295917 Kl. 10:50 B 1903 2 Jægersborg BK 1
295918 Kl. 10:50 BK Union 1 Brønshøj BK 1
295919 Kl. 11:15 Jægersborg BK 1 HIK 2
295920 Kl. 11:15 Brønshøj BK 1 KB 6
295921 Kl. 11:40 B 1903 2 BK Union 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
295922 Kl. 14:30 Østerbro IF 2 B 93 3
295923 Kl. 14:30 FB 1 Vanløse IF 2
295924 Kl. 14:55 Østerbro IF 2 BK Skjold 1
295925 Kl. 14:55 Vanløse IF 2 Husum BK 1
295926 Kl. 15:20 BK Skjold 1 FB 1
295927 Kl. 15:20 Husum BK 1 B 93 3
295928 Kl. 15:45 FB 1 Østerbro IF 2
295929 Kl. 15:45 B 93 3 Vanløse IF 2
295930 Kl. 16:10 BK Skjold 1 Husum BK 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind