MENU

U9 Drenge (14) 5v5 4 Efterår (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
303969 Kl. 14:30 CIK 2 Nørrebro United 5
303970 Kl. 14:30 BK Rødovre 2 BK Stefan 1
303971 Kl. 14:55 CIK 2 B 1908 4
303972 Kl. 14:55 BK Stefan 1 HIK 3
303973 Kl. 15:20 B 1908 4 BK Rødovre 2
303974 Kl. 15:20 HIK 3 Nørrebro United 5
303975 Kl. 15:45 BK Rødovre 2 CIK 2
303976 Kl. 15:45 Nørrebro United 5 BK Stefan 1
303977 Kl. 16:10 B 1908 4 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
303951 Kl. 10:00 B 93 5 B 1903 4
303952 Kl. 10:00 Brønshøj BK 2 GVI 5
303953 Kl. 10:25 B 93 5 Fremad Amager 3
303954 Kl. 10:25 GVI 5 Ørestad IF 3
303955 Kl. 10:50 Fremad Amager 3 Brønshøj BK 2
303956 Kl. 10:50 Ørestad IF 3 B 1903 4
303957 Kl. 11:15 Brønshøj BK 2 B 93 5
303958 Kl. 11:15 B 1903 4 GVI 5
303959 Kl. 11:40 Fremad Amager 3 Ørestad IF 3
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M B Genforeningspladsen 53 2400 København NV
303960 Kl. 11:30 JIF Hakoah 1 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M B
303961 Kl. 11:30 Nørrebro United 4 BK Vestia 2 Genforeningspladsen 5M A
303962 Kl. 11:55 JIF Hakoah 1 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M A
303963 Kl. 11:55 BK Vestia 2 Fremad Valby 4 Genforeningspladsen 5M B
303964 Kl. 12:20 BK Union 2 Nørrebro United 4 Genforeningspladsen 5M A
303965 Kl. 12:20 Fremad Valby 4 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M A
303966 Kl. 12:45 Nørrebro United 4 JIF Hakoah 1 Genforeningspladsen 5M A
303967 Kl. 12:45 Tårnby FF 3 BK Vestia 2 Genforeningspladsen 5M B
303968 Kl. 13:10 BK Union 2 Fremad Valby 4 Genforeningspladsen 5M A
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
303987 Kl. 14:15 Fremad Amager 3 B 1908 4 Bane 5A
303988 Kl. 14:15 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
Tårnby FF 3 1
303989 Kl. 14:40 Fremad Amager 3 B 1903 4 Bane 5A
303990 Kl. 14:40 Tårnby FF 3 Nørrebro United 5 Bane 5B
303991 Kl. 15:05 B 1903 4 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
303992 Kl. 15:05 Nørrebro United 5 B 1908 4 Bane 5A
303993 Kl. 15:30 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
Fremad Amager 3 1
303994 Kl. 15:30 B 1908 4 Tårnby FF 3 Bane 5B
304011 Kl. 15:55 B 1903 4 Nørrebro United 5 Bane 5A
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
304012 Kl. 12:15 Brønshøj BK 2 BK Rødovre 2
304013 Kl. 12:15 Nørrebro United 4 Fremad Valby 4
304014 Kl. 12:40 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 3
304015 Kl. 12:40 Fremad Valby 4 HIK 3
304016 Kl. 13:05 Ørestad IF 3 Nørrebro United 4
304017 Kl. 13:05 HIK 3 BK Rødovre 2
304018 Kl. 13:30 Nørrebro United 4 Brønshøj BK 2
304019 Kl. 13:30 BK Rødovre 2 Fremad Valby 4
304020 Kl. 13:55 Ørestad IF 3 HIK 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1B Enghavevej 90 2450 København SV
303978 Kl. 12:15 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
CIK 2 Bane 1B
303979 Kl. 12:15 JIF Hakoah 1 BK Vestia 2 Bane 1B
303980 Kl. 12:40 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
GVI 5 Bane 1B
303981 Kl. 12:40 BK Vestia 2 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
Bane 1B
303982 Kl. 13:05 GVI 5 JIF Hakoah 1 Bane 1B
303983 Kl. 13:05 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
CIK 2 Bane 1B
303984 Kl. 13:30 JIF Hakoah 1 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Bane 1B
303985 Kl. 13:30 CIK 2 BK Vestia 2 Bane 1B
303986 Kl. 13:55 GVI 5 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
Bane 1B
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
304030 Kl. 12:15 B 1903 4 BK Rødovre 2 Bane 5B
304031 Kl. 12:15 Fremad Valby 4 JIF Hakoah 1 Bane 5A
304032 Kl. 12:40 Fremad Valby 4 B 1903 4 Bane 5A
304033 Kl. 12:40 Brønshøj BK 2 Nørrebro United 5 Bane 5B
304034 Kl. 13:05 B 1903 4 Brønshøj BK 2 Bane 5A
304035 Kl. 13:05 JIF Hakoah 1 Nørrebro United 5 Bane 5B
304036 Kl. 13:30 Brønshøj BK 2 Fremad Valby 4 Bane 5A
304037 Kl. 13:30 Nørrebro United 5 BK Rødovre 2 Bane 5B
304038 Kl. 13:55 BK Rødovre 2 JIF Hakoah 1 Bane 5A
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Rådvadsvej 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
304039 Kl. 12:15 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
B 1908 4 1
304040 Kl. 12:15 BK Vestia 2 BK Union 2
304041 Kl. 12:40 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Ørestad IF 3 1
304042 Kl. 12:40 BK Union 2 BK Stefan 1
304043 Kl. 13:05 Ørestad IF 3 BK Vestia 2
304044 Kl. 13:05 BK Stefan 1 B 1908 4
304045 Kl. 13:30 BK Vestia 2 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
1
304046 Kl. 13:30 B 1908 4 BK Union 2
304049 Kl. 13:55 Ørestad IF 3 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
304021 Kl. 12:15 Fremad Amager 3 CIK 2
304022 Kl. 12:15 Tårnby FF 3 Nørrebro United 4
304023 Kl. 12:40 Fremad Amager 3 GVI 5
304024 Kl. 12:40 Nørrebro United 4 HIK 3
304025 Kl. 13:05 GVI 5 Tårnby FF 3
304026 Kl. 13:05 HIK 3 CIK 2
304027 Kl. 13:30 Tårnby FF 3 Fremad Amager 3
304028 Kl. 13:30 CIK 2 Nørrebro United 4
304029 Kl. 13:55 GVI 5 HIK 3
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
304059 Kl. 10:00 Fremad Amager 3 JIF Hakoah 1 1
304060 Kl. 10:00 Nørrebro United 5 Ørestad IF 3 1
304061 Kl. 10:25 Fremad Amager 3 Fremad Valby 4 1
304062 Kl. 10:25 Ørestad IF 3 B 1908 4 1
304063 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 Nørrebro United 5 1
304064 Kl. 10:50 B 1908 4 JIF Hakoah 1 1
304078 Kl. 11:15 Nørrebro United 5 Fremad Amager 3 1
304079 Kl. 11:15 JIF Hakoah 1 Ørestad IF 3 1
304080 Kl. 11:40 Fremad Valby 4 B 1908 4 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
304081 Kl. 12:15 B 1903 4 BK Vestia 2
304082 Kl. 12:15 BK Stefan 1 GVI 5
304083 Kl. 12:40 B 1903 4 Nørrebro United 4
304084 Kl. 12:40 GVI 5 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
1
304085 Kl. 13:05 Nørrebro United 4 BK Stefan 1
304086 Kl. 13:05 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
BK Vestia 2 1
304108 Kl. 13:30 BK Stefan 1 B 1903 4
304109 Kl. 13:30 BK Vestia 2 GVI 5
304110 Kl. 13:55 Nørrebro United 4 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M A Genforeningspladsen 53 2400 København NV
304050 Kl. 10:00 B 93 5 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M A
304051 Kl. 10:00 HIK 3 Brønshøj BK 2 Genforeningspladsen 5M B
304052 Kl. 10:25 B 93 5 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M A
304053 Kl. 10:25 Brønshøj BK 2 CIK 2 Genforeningspladsen 5M B
304054 Kl. 10:50 BK Union 2 HIK 3 Genforeningspladsen 5M A
304055 Kl. 10:50 CIK 2 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M B
304056 Kl. 11:15 HIK 3 B 93 5 Genforeningspladsen 5M A
304057 Kl. 11:15 Tårnby FF 3 Brønshøj BK 2 Genforeningspladsen 5M B
304058 Kl. 11:40 BK Union 2 CIK 2 Genforeningspladsen 5M A
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
304123 Kl. 10:00 Ørestad IF 3 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
304124 Kl. 10:00 CIK 2 GVI 5 1
304125 Kl. 10:25 Ørestad IF 3 Fremad Valby 4 1
304126 Kl. 10:25 GVI 5 Nørrebro United 5 1
304127 Kl. 10:50 Fremad Valby 4 CIK 2 1
304170 Kl. 10:50 Nørrebro United 5 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
304171 Kl. 11:15 CIK 2 Ørestad IF 3 1
304172 Kl. 11:15 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
GVI 5 1
304173 Kl. 11:40 Fremad Valby 4 Nørrebro United 5 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
304174 Kl. 12:15 B 93 5 Nørrebro United 4 HIK Græs
304175 Kl. 12:15 BK Rødovre 2 Fremad Amager 3 HIK Græs 5M
304493 Kl. 12:40 B 93 5 BK Vestia 2 HIK Græs
304494 Kl. 12:40 Fremad Amager 3 HIK 3 HIK Græs 5M
304495 Kl. 13:05 BK Vestia 2 BK Rødovre 2 HIK Græs
304496 Kl. 13:05 HIK 3 Nørrebro United 4 HIK Græs 5M
304497 Kl. 13:30 BK Rødovre 2 B 93 5 HIK Græs
304498 Kl. 13:30 Nørrebro United 4 Fremad Amager 3 HIK Græs 5M
304499 Kl. 13:55 BK Vestia 2 HIK 3 HIK Græs 5M
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Rådvadsvej 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
304111 Kl. 12:15 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
JIF Hakoah 1 1
304112 Kl. 12:15 B 1908 4 Brønshøj BK 2
304113 Kl. 12:40 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Tårnby FF 3 1
304117 Kl. 12:40 Brønshøj BK 2 BK Stefan 1
304118 Kl. 13:05 Tårnby FF 3 B 1908 4
304119 Kl. 13:05 BK Stefan 1 JIF Hakoah 1
304120 Kl. 13:30 B 1908 4 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
1
304121 Kl. 13:30 JIF Hakoah 1 Brønshøj BK 2
304122 Kl. 13:55 Tårnby FF 3 BK Stefan 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind