U9 Drenge (14) 5v5 4 Efterår (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
303969 14:30 CIK 2 Nørrebro United 5
14:30
CIK 2
Nørrebro United 5
303970 14:30 BK Rødovre 2 BK Stefan 1
14:30
BK Rødovre 2
BK Stefan 1
303971 14:55 CIK 2 B 1908 4
14:55
CIK 2
B 1908 4
303972 14:55 BK Stefan 1 HIK 3
14:55
BK Stefan 1
HIK 3
303973 15:20 B 1908 4 BK Rødovre 2
15:20
B 1908 4
BK Rødovre 2
303974 15:20 HIK 3 Nørrebro United 5
15:20
HIK 3
Nørrebro United 5
303975 15:45 BK Rødovre 2 CIK 2
15:45
BK Rødovre 2
CIK 2
303976 15:45 Nørrebro United 5 BK Stefan 1
15:45
Nørrebro United 5
BK Stefan 1
303977 16:10 B 1908 4 HIK 3
16:10
B 1908 4
HIK 3
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
303951 10:00 B 93 5 B 1903 4
10:00
B 93 5
B 1903 4
303952 10:00 Brønshøj BK 2 GVI 5
10:00
Brønshøj BK 2
GVI 5
303953 10:25 B 93 5 Fremad Amager 3
10:25
B 93 5
Fremad Amager 3
303954 10:25 GVI 5 Ørestad IF 3
10:25
GVI 5
Ørestad IF 3
303955 10:50 Fremad Amager 3 Brønshøj BK 2
10:50
Fremad Amager 3
Brønshøj BK 2
303956 10:50 Ørestad IF 3 B 1903 4
10:50
Ørestad IF 3
B 1903 4
303957 11:15 Brønshøj BK 2 B 93 5
11:15
Brønshøj BK 2
B 93 5
303958 11:15 B 1903 4 GVI 5
11:15
B 1903 4
GVI 5
303959 11:40 Fremad Amager 3 Ørestad IF 3
11:40
Fremad Amager 3
Ørestad IF 3
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M B Genforeningspladsen 53 2400 København NV
303960 11:30 JIF Hakoah 1 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M B
11:30
JIF Hakoah 1
Tårnby FF 3
303961 11:30 Nørrebro United 4 BK Vestia 2 Genforeningspladsen 5M A
11:30
Nørrebro United 4
BK Vestia 2
303962 11:55 JIF Hakoah 1 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M A
11:55
JIF Hakoah 1
BK Union 2
303963 11:55 BK Vestia 2 Fremad Valby 4 Genforeningspladsen 5M B
11:55
BK Vestia 2
Fremad Valby 4
303964 12:20 BK Union 2 Nørrebro United 4 Genforeningspladsen 5M A
12:20
BK Union 2
Nørrebro United 4
303965 12:20 Fremad Valby 4 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M A
12:20
Fremad Valby 4
Tårnby FF 3
303966 12:45 Nørrebro United 4 JIF Hakoah 1 Genforeningspladsen 5M A
12:45
Nørrebro United 4
JIF Hakoah 1
303967 12:45 Tårnby FF 3 BK Vestia 2 Genforeningspladsen 5M B
12:45
Tårnby FF 3
BK Vestia 2
303968 13:10 BK Union 2 Fremad Valby 4 Genforeningspladsen 5M A
13:10
BK Union 2
Fremad Valby 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5A Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
303987 14:15 Fremad Amager 3 B 1908 4 Bane 5A
14:15
Fremad Amager 3
B 1908 4
303988 14:15 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
Tårnby FF 3 1
14:15
BK Union 2
Tårnby FF 3
303989 14:40 Fremad Amager 3 B 1903 4 Bane 5A
14:40
Fremad Amager 3
B 1903 4
303990 14:40 Tårnby FF 3 Nørrebro United 5 Bane 5B
14:40
Tårnby FF 3
Nørrebro United 5
303991 15:05 B 1903 4 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
15:05
B 1903 4
BK Union 2
303992 15:05 Nørrebro United 5 B 1908 4 Bane 5A
15:05
Nørrebro United 5
B 1908 4
303993 15:30 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
Fremad Amager 3 1
15:30
BK Union 2
Fremad Amager 3
303994 15:30 B 1908 4 Tårnby FF 3 Bane 5B
15:30
B 1908 4
Tårnby FF 3
304011 15:55 B 1903 4 Nørrebro United 5 Bane 5A
15:55
B 1903 4
Nørrebro United 5
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
304012 12:15 Brønshøj BK 2 BK Rødovre 2
12:15
Brønshøj BK 2
BK Rødovre 2
304013 12:15 Nørrebro United 4 Fremad Valby 4
12:15
Nørrebro United 4
Fremad Valby 4
304014 12:40 Brønshøj BK 2 Ørestad IF 3
12:40
Brønshøj BK 2
Ørestad IF 3
304015 12:40 Fremad Valby 4 HIK 3
12:40
Fremad Valby 4
HIK 3
304016 13:05 Ørestad IF 3 Nørrebro United 4
13:05
Ørestad IF 3
Nørrebro United 4
304017 13:05 HIK 3 BK Rødovre 2
13:05
HIK 3
BK Rødovre 2
304018 13:30 Nørrebro United 4 Brønshøj BK 2
13:30
Nørrebro United 4
Brønshøj BK 2
304019 13:30 BK Rødovre 2 Fremad Valby 4
13:30
BK Rødovre 2
Fremad Valby 4
304020 13:55 Ørestad IF 3 HIK 3
13:55
Ørestad IF 3
HIK 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 1B Enghavevej 90 2450 København SV
303978 12:15 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
CIK 2 Bane 1B
12:15
B 93 5
CIK 2
303979 12:15 JIF Hakoah 1 BK Vestia 2 Bane 1B
12:15
JIF Hakoah 1
BK Vestia 2
303980 12:40 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
GVI 5 Bane 1B
12:40
B 93 5
GVI 5
303981 12:40 BK Vestia 2 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
Bane 1B
12:40
BK Vestia 2
BK Stefan 1
303982 13:05 GVI 5 JIF Hakoah 1 Bane 1B
13:05
GVI 5
JIF Hakoah 1
303983 13:05 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
CIK 2 Bane 1B
13:05
BK Stefan 1
CIK 2
303984 13:30 JIF Hakoah 1 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Bane 1B
13:30
JIF Hakoah 1
B 93 5
303985 13:30 CIK 2 BK Vestia 2 Bane 1B
13:30
CIK 2
BK Vestia 2
303986 13:55 GVI 5 BK Stefan 1
!
NB: BK Stefan 1 er taberdømt
Bane 1B
13:55
GVI 5
BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
304030 12:15 B 1903 4 BK Rødovre 2 Bane 5B
12:15
B 1903 4
BK Rødovre 2
304031 12:15 Fremad Valby 4 JIF Hakoah 1 Bane 5A
12:15
Fremad Valby 4
JIF Hakoah 1
304032 12:40 Fremad Valby 4 B 1903 4 Bane 5A
12:40
Fremad Valby 4
B 1903 4
304033 12:40 Brønshøj BK 2 Nørrebro United 5 Bane 5B
12:40
Brønshøj BK 2
Nørrebro United 5
304034 13:05 B 1903 4 Brønshøj BK 2 Bane 5A
13:05
B 1903 4
Brønshøj BK 2
304035 13:05 JIF Hakoah 1 Nørrebro United 5 Bane 5B
13:05
JIF Hakoah 1
Nørrebro United 5
304036 13:30 Brønshøj BK 2 Fremad Valby 4 Bane 5A
13:30
Brønshøj BK 2
Fremad Valby 4
304037 13:30 Nørrebro United 5 BK Rødovre 2 Bane 5B
13:30
Nørrebro United 5
BK Rødovre 2
304038 13:55 BK Rødovre 2 JIF Hakoah 1 Bane 5A
13:55
BK Rødovre 2
JIF Hakoah 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Rådvadsvej 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
304039 12:15 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
B 1908 4 1
12:15
B 93 5
B 1908 4
304040 12:15 BK Vestia 2 BK Union 2
12:15
BK Vestia 2
BK Union 2
304041 12:40 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Ørestad IF 3 1
12:40
B 93 5
Ørestad IF 3
304042 12:40 BK Union 2 BK Stefan 1
12:40
BK Union 2
BK Stefan 1
304043 13:05 Ørestad IF 3 BK Vestia 2
13:05
Ørestad IF 3
BK Vestia 2
304044 13:05 BK Stefan 1 B 1908 4
13:05
BK Stefan 1
B 1908 4
304045 13:30 BK Vestia 2 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
1
13:30
BK Vestia 2
B 93 5
304046 13:30 B 1908 4 BK Union 2
13:30
B 1908 4
BK Union 2
304049 13:55 Ørestad IF 3 BK Stefan 1
13:55
Ørestad IF 3
BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
304021 12:15 Fremad Amager 3 CIK 2
12:15
Fremad Amager 3
CIK 2
304022 12:15 Tårnby FF 3 Nørrebro United 4
12:15
Tårnby FF 3
Nørrebro United 4
304023 12:40 Fremad Amager 3 GVI 5
12:40
Fremad Amager 3
GVI 5
304024 12:40 Nørrebro United 4 HIK 3
12:40
Nørrebro United 4
HIK 3
304025 13:05 GVI 5 Tårnby FF 3
13:05
GVI 5
Tårnby FF 3
304026 13:05 HIK 3 CIK 2
13:05
HIK 3
CIK 2
304027 13:30 Tårnby FF 3 Fremad Amager 3
13:30
Tårnby FF 3
Fremad Amager 3
304028 13:30 CIK 2 Nørrebro United 4
13:30
CIK 2
Nørrebro United 4
304029 13:55 GVI 5 HIK 3
13:55
GVI 5
HIK 3
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
304059 10:00 Fremad Amager 3 JIF Hakoah 1 1
10:00
Fremad Amager 3
JIF Hakoah 1
304060 10:00 Nørrebro United 5 Ørestad IF 3 1
10:00
Nørrebro United 5
Ørestad IF 3
304061 10:25 Fremad Amager 3 Fremad Valby 4 1
10:25
Fremad Amager 3
Fremad Valby 4
304062 10:25 Ørestad IF 3 B 1908 4 1
10:25
Ørestad IF 3
B 1908 4
304063 10:50 Fremad Valby 4 Nørrebro United 5 1
10:50
Fremad Valby 4
Nørrebro United 5
304064 10:50 B 1908 4 JIF Hakoah 1 1
10:50
B 1908 4
JIF Hakoah 1
304078 11:15 Nørrebro United 5 Fremad Amager 3 1
11:15
Nørrebro United 5
Fremad Amager 3
304079 11:15 JIF Hakoah 1 Ørestad IF 3 1
11:15
JIF Hakoah 1
Ørestad IF 3
304080 11:40 Fremad Valby 4 B 1908 4 1
11:40
Fremad Valby 4
B 1908 4
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
304081 12:15 B 1903 4 BK Vestia 2
12:15
B 1903 4
BK Vestia 2
304082 12:15 BK Stefan 1 GVI 5
12:15
BK Stefan 1
GVI 5
304083 12:40 B 1903 4 Nørrebro United 4
12:40
B 1903 4
Nørrebro United 4
304084 12:40 GVI 5 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
1
12:40
GVI 5
BK Rødovre 2
304085 13:05 Nørrebro United 4 BK Stefan 1
13:05
Nørrebro United 4
BK Stefan 1
304086 13:05 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
BK Vestia 2 1
13:05
BK Rødovre 2
BK Vestia 2
304108 13:30 BK Stefan 1 B 1903 4
13:30
BK Stefan 1
B 1903 4
304109 13:30 BK Vestia 2 GVI 5
13:30
BK Vestia 2
GVI 5
304110 13:55 Nørrebro United 4 BK Rødovre 2
!
NB: BK Rødovre 2 er taberdømt
1
13:55
Nørrebro United 4
BK Rødovre 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 5M A Genforeningspladsen 53 2400 København NV
304050 10:00 B 93 5 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M A
10:00
B 93 5
Tårnby FF 3
304051 10:00 HIK 3 Brønshøj BK 2 Genforeningspladsen 5M B
10:00
HIK 3
Brønshøj BK 2
304052 10:25 B 93 5 BK Union 2 Genforeningspladsen 5M A
10:25
B 93 5
BK Union 2
304053 10:25 Brønshøj BK 2 CIK 2 Genforeningspladsen 5M B
10:25
Brønshøj BK 2
CIK 2
304054 10:50 BK Union 2 HIK 3 Genforeningspladsen 5M A
10:50
BK Union 2
HIK 3
304055 10:50 CIK 2 Tårnby FF 3 Genforeningspladsen 5M B
10:50
CIK 2
Tårnby FF 3
304056 11:15 HIK 3 B 93 5 Genforeningspladsen 5M A
11:15
HIK 3
B 93 5
304057 11:15 Tårnby FF 3 Brønshøj BK 2 Genforeningspladsen 5M B
11:15
Tårnby FF 3
Brønshøj BK 2
304058 11:40 BK Union 2 CIK 2 Genforeningspladsen 5M A
11:40
BK Union 2
CIK 2
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
304123 10:00 Ørestad IF 3 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
10:00
Ørestad IF 3
BK Union 2
304124 10:00 CIK 2 GVI 5 1
10:00
CIK 2
GVI 5
304125 10:25 Ørestad IF 3 Fremad Valby 4 1
10:25
Ørestad IF 3
Fremad Valby 4
304126 10:25 GVI 5 Nørrebro United 5 1
10:25
GVI 5
Nørrebro United 5
304127 10:50 Fremad Valby 4 CIK 2 1
10:50
Fremad Valby 4
CIK 2
304170 10:50 Nørrebro United 5 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
1
10:50
Nørrebro United 5
BK Union 2
304171 11:15 CIK 2 Ørestad IF 3 1
11:15
CIK 2
Ørestad IF 3
304172 11:15 BK Union 2
!
NB: BK Union 2 er taberdømt
GVI 5 1
11:15
BK Union 2
GVI 5
304173 11:40 Fremad Valby 4 Nørrebro United 5 1
11:40
Fremad Valby 4
Nørrebro United 5
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
304174 12:15 B 93 5 Nørrebro United 4 HIK Græs
12:15
B 93 5
Nørrebro United 4
304175 12:15 BK Rødovre 2 Fremad Amager 3 HIK Græs 5M
12:15
BK Rødovre 2
Fremad Amager 3
304493 12:40 B 93 5 BK Vestia 2 HIK Græs
12:40
B 93 5
BK Vestia 2
304494 12:40 Fremad Amager 3 HIK 3 HIK Græs 5M
12:40
Fremad Amager 3
HIK 3
304495 13:05 BK Vestia 2 BK Rødovre 2 HIK Græs
13:05
BK Vestia 2
BK Rødovre 2
304496 13:05 HIK 3 Nørrebro United 4 HIK Græs 5M
13:05
HIK 3
Nørrebro United 4
304497 13:30 BK Rødovre 2 B 93 5 HIK Græs
13:30
BK Rødovre 2
B 93 5
304498 13:30 Nørrebro United 4 Fremad Amager 3 HIK Græs 5M
13:30
Nørrebro United 4
Fremad Amager 3
304499 13:55 BK Vestia 2 HIK 3 HIK Græs 5M
13:55
BK Vestia 2
HIK 3
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Rådvadsvej 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
304111 12:15 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
JIF Hakoah 1 1
12:15
B 1903 4
JIF Hakoah 1
304112 12:15 B 1908 4 Brønshøj BK 2
12:15
B 1908 4
Brønshøj BK 2
304113 12:40 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Tårnby FF 3 1
12:40
B 1903 4
Tårnby FF 3
304117 12:40 Brønshøj BK 2 BK Stefan 1
12:40
Brønshøj BK 2
BK Stefan 1
304118 13:05 Tårnby FF 3 B 1908 4
13:05
Tårnby FF 3
B 1908 4
304119 13:05 BK Stefan 1 JIF Hakoah 1
13:05
BK Stefan 1
JIF Hakoah 1
304120 13:30 B 1908 4 B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
1
13:30
B 1908 4
B 1903 4
304121 13:30 JIF Hakoah 1 Brønshøj BK 2
13:30
JIF Hakoah 1
Brønshøj BK 2
304122 13:55 Tårnby FF 3 BK Stefan 1
13:55
Tårnby FF 3
BK Stefan 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind