MENU

U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
310036 Kl. 10:00 B 1908 3 Dragør BK 3
310047 Kl. 10:00 FA 2000 4 Dragør BK 2
310048 Kl. 10:25 B 1908 3 CIK 1
310049 Kl. 10:25 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
310050 Kl. 10:50 CIK 1 FA 2000 4
310051 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Dragør BK 3
310052 Kl. 11:15 FA 2000 4 B 1908 3
310053 Kl. 11:15 Dragør BK 3 Dragør BK 2
310054 Kl. 11:40 CIK 1 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
310055 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Oversidder
310056 Kl. 10:00 KB 9 Sundby BK 3 5 mands græs
310057 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 AB Tårnby 3 5 mands græs
310058 Kl. 10:25 Sundby BK 3 BK Hekla 2 5 mands græs B
310059 Kl. 10:50 AB Tårnby 3 KB 9 5 mands græs
310060 Kl. 10:50 BK Hekla 2 Oversidder 5 mands græs B
310061 Kl. 11:15 KB 9 Vanløse IF 3 5 mands græs
310062 Kl. 11:15 Oversidder Sundby BK 3 5 mands græs B
310063 Kl. 11:40 AB Tårnby 3 BK Hekla 2 5 mands græs
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8B Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
310113 Kl. 10:00 CIK 1 Oversidder Kunst 8B
310114 Kl. 10:00 BK Hekla 2 KB 9 Kunst 8B
310115 Kl. 10:25 CIK 1 Dragør BK 3 Kunst 8B
310116 Kl. 10:25 KB 9 FA 2000 4 Kunst 8B
310117 Kl. 10:50 Dragør BK 3 BK Hekla 2 Kunst 8B
310118 Kl. 10:50 FA 2000 4 Oversidder Kunst 8B
310119 Kl. 11:15 BK Hekla 2 CIK 1 Kunst 8B
310120 Kl. 11:15 Oversidder KB 9 Kunst 8B
310121 Kl. 11:40 Dragør BK 3 FA 2000 4 Kunst 8B
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
310064 Kl. 10:00 B 1908 3 Dragør BK 2
310065 Kl. 10:00 AB Tårnby 3 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
1
310066 Kl. 10:25 B 1908 3 Kastrup BK 2
310067 Kl. 10:25 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
Vanløse IF 3 1
310068 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 AB Tårnby 3
310070 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Dragør BK 2
310071 Kl. 11:15 AB Tårnby 3 B 1908 3
310111 Kl. 11:15 Dragør BK 2 Sundby BK 3
!
NB: Sundby BK 3 er taberdømt
1
310112 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 Vanløse IF 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
310122 Kl. 10:00 FA 2000 4 AB Tårnby 3 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
310123 Kl. 10:00 BK Hekla 2 B 1908 3 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
310124 Kl. 10:25 FA 2000 4 Kastrup BK 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
310125 Kl. 10:25 B 1908 3 Oversidder
310126 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 BK Hekla 2 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
310127 Kl. 10:50 Oversidder AB Tårnby 3
310128 Kl. 11:15 BK Hekla 2 FA 2000 4 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
310129 Kl. 11:15 AB Tårnby 3 B 1908 3 Gemmas Alle kunst 2/2 - stor kunst - tættest på hotellet
310130 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 Oversidder
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
310131 Kl. 12:15 CIK 1 KB 9
310132 Kl. 12:15 Vanløse IF 3 Dragør BK 3
310133 Kl. 12:40 CIK 1 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
1
310134 Kl. 12:40 Dragør BK 3 Sundby BK 3
310135 Kl. 13:05 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Vanløse IF 3 1
310136 Kl. 13:05 Sundby BK 3 KB 9
310137 Kl. 13:30 Vanløse IF 3 CIK 1
310138 Kl. 13:30 KB 9 Dragør BK 3
310139 Kl. 13:55 Dragør BK 2
!
NB: Dragør BK 2 er taberdømt
Sundby BK 3 1
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
310149 Kl. 12:15 Oversidder Dragør BK 3 1
310150 Kl. 12:15 AB Tårnby 3 CIK 1 1
310151 Kl. 12:40 Oversidder Dragør BK 2 1
310152 Kl. 12:40 CIK 1 KB 9 1
310153 Kl. 13:05 Dragør BK 2 AB Tårnby 3 1
310154 Kl. 13:05 KB 9 Dragør BK 3 1
310155 Kl. 13:30 AB Tårnby 3 Oversidder 1
310156 Kl. 13:30 Dragør BK 3 CIK 1 1
310157 Kl. 13:55 Dragør BK 2 KB 9 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
310140 Kl. 10:00 B 1908 3 Sundby BK 3
310141 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 FA 2000 4
310142 Kl. 10:25 B 1908 3 BK Hekla 2
310143 Kl. 10:25 FA 2000 4 Kastrup BK 2
310144 Kl. 10:50 BK Hekla 2 Vanløse IF 3
310145 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Sundby BK 3
310146 Kl. 11:15 Vanløse IF 3 B 1908 3
310147 Kl. 11:15 Sundby BK 3 FA 2000 4
310148 Kl. 11:40 BK Hekla 2 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
310158 Kl. 12:15 B 1908 3 Dragør BK 3 Gemmas 5-mandsbane 1
310159 Kl. 12:15 KB 9 AB Tårnby 3 Gemmas 5-mandsbane 3
310160 Kl. 12:40 B 1908 3 Kastrup BK 2 Gemmas 5-mandsbane 2
310161 Kl. 12:40 AB Tårnby 3 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 3
310162 Kl. 13:05 Kastrup BK 2 KB 9 Gemmas 5-mandsbane 2
310163 Kl. 13:05 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Dragør BK 3 Gemmas 5-mandsbane 3
310164 Kl. 13:30 KB 9 B 1908 3 Gemmas 5-mandsbane 3
310165 Kl. 13:30 Dragør BK 3 AB Tårnby 3 Gemmas Alle kunst 1/2 - stor kunst - tættest på klubben
310166 Kl. 13:55 Kastrup BK 2 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 8 Artillerivej 190 2300 København S
310167 Kl. 10:00 CIK 1 Sundby BK 3 Bane 8
310168 Kl. 10:00 Dragør BK 2 BK Hekla 2 Bane 7
310169 Kl. 10:25 CIK 1 FA 2000 4 Bane 7
310170 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Oversidder Bane 8
310171 Kl. 10:50 FA 2000 4 Dragør BK 2 Bane 7
310172 Kl. 10:50 Oversidder Sundby BK 3 Bane 8
310173 Kl. 11:15 Dragør BK 2 CIK 1 Bane 7
310174 Kl. 11:15 Sundby BK 3 BK Hekla 2 Bane 8
310175 Kl. 11:40 FA 2000 4 Oversidder Bane 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind