MENU

U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
309400 Kl. 12:15 B 1908 2 Tårnby FF 2
309401 Kl. 12:15 Oversidder Dragør BK 1
309402 Kl. 12:40 B 1908 2 Fremad Amager 2
309403 Kl. 12:40 Dragør BK 1 Ørestad IF 2
309404 Kl. 13:05 Fremad Amager 2 Oversidder
309405 Kl. 13:05 Ørestad IF 2 Tårnby FF 2
309406 Kl. 13:30 Oversidder B 1908 2
309456 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 Dragør BK 1
309457 Kl. 13:55 Fremad Amager 2 Ørestad IF 2
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
309458 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 2 Kunst 5 mands 2A
309459 Kl. 10:00 BK Rødovre 1 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
309460 Kl. 10:25 Oversidder AB Tårnby 2 Kunst 5 mands 2A
309461 Kl. 10:25 Sundby BK 2 BK Hekla 1 Kunst 5 mands 2B
309472 Kl. 10:50 AB Tårnby 2 BK Rødovre 1 Kunst 5 mands 2A
309473 Kl. 10:50 BK Hekla 1 Hvidovre IF 2 Kunst 5 mands 2B
309474 Kl. 11:15 BK Rødovre 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
309475 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2 Sundby BK 2 Kunst 5 mands 2B
309476 Kl. 11:40 AB Tårnby 2 BK Hekla 1 Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
309477 Kl. 10:00 B 1908 2 Dragør BK 1
309478 Kl. 10:00 AB Tårnby 2 Sundby BK 2
309479 Kl. 10:25 B 1908 2 Ørestad IF 2
309480 Kl. 10:25 Sundby BK 2 Oversidder
309481 Kl. 10:50 Ørestad IF 2 AB Tårnby 2
309482 Kl. 10:50 Oversidder Dragør BK 1
309483 Kl. 11:15 AB Tårnby 2 B 1908 2
309484 Kl. 11:15 Dragør BK 1 Sundby BK 2
309485 Kl. 11:40 Ørestad IF 2 Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
309486 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 2
309487 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BK Rødovre 1
309488 Kl. 10:25 Fremad Amager 2 Tårnby FF 2
309489 Kl. 10:25 BK Rødovre 1 Oversidder
309490 Kl. 10:50 Tårnby FF 2 BK Hekla 1
309491 Kl. 10:50 Oversidder Hvidovre IF 2
309492 Kl. 11:15 BK Hekla 1 Fremad Amager 2
309493 Kl. 11:15 Hvidovre IF 2 BK Rødovre 1
309494 Kl. 11:40 Tårnby FF 2 Oversidder
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
309495 Kl. 10:00 Oversidder AB Tårnby 2 Bane 3
309496 Kl. 10:00 BK Hekla 1 B 1908 2 Bane 3
309497 Kl. 10:25 Oversidder Ørestad IF 2 Bane 3
309498 Kl. 10:25 B 1908 2 Hvidovre IF 2 Bane 3
309499 Kl. 10:50 Ørestad IF 2 BK Hekla 1 Bane 3
309500 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 AB Tårnby 2 Bane 3
309501 Kl. 11:15 BK Hekla 1 Oversidder Bane 3
309502 Kl. 11:15 AB Tårnby 2 B 1908 2 Bane 3
309503 Kl. 11:40 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 2 Bane 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
309504 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 BK Rødovre 1
309505 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 2
309506 Kl. 10:25 Fremad Amager 2 Dragør BK 1
309507 Kl. 10:25 Tårnby FF 2 Sundby BK 2
309508 Kl. 10:50 Dragør BK 1 Oversidder
309509 Kl. 10:50 Sundby BK 2 BK Rødovre 1
309510 Kl. 11:15 Oversidder Fremad Amager 2
309511 Kl. 11:15 BK Rødovre 1 Tårnby FF 2
309513 Kl. 11:40 Dragør BK 1 Sundby BK 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
309514 Kl. 10:00 B 1908 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
1
309515 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
309516 Kl. 10:25 B 1908 2 BK Hekla 1
309517 Kl. 10:25 Oversidder Ørestad IF 2
309518 Kl. 10:50 BK Hekla 1 Oversidder
309519 Kl. 10:50 Ørestad IF 2 Sundby BK 2
!
NB: Sundby BK 2 er taberdømt
1
309520 Kl. 11:15 Oversidder B 1908 2
309521 Kl. 11:15 Sundby BK 2 Oversidder
309522 Kl. 11:40 BK Hekla 1 Ørestad IF 2
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
309523 Kl. 12:15 Hvidovre IF 2 Tårnby FF 2
309524 Kl. 12:15 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2
309525 Kl. 12:40 Hvidovre IF 2 Dragør BK 1
309526 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 BK Rødovre 1
309560 Kl. 13:05 Dragør BK 1 AB Tårnby 2
309561 Kl. 13:05 BK Rødovre 1 Tårnby FF 2
309562 Kl. 13:30 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 2
309563 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2
309564 Kl. 13:55 Dragør BK 1 BK Rødovre 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
309565 Kl. 12:15 B 1908 2 Tårnby FF 2 Gemmas 5-mandsbane 1
309566 Kl. 12:15 BK Rødovre 1 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
309567 Kl. 12:40 B 1908 2 Ørestad IF 2 Gemmas 5-mandsbane 1
309568 Kl. 12:40 AB Tårnby 2 Oversidder
309569 Kl. 13:05 Ørestad IF 2 BK Rødovre 1 Gemmas 5-mandsbane 1
309570 Kl. 13:05 Oversidder Tårnby FF 2
309571 Kl. 13:30 BK Rødovre 1 B 1908 2 Gemmas 5-mandsbane 1
309572 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
309573 Kl. 13:55 Ørestad IF 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
309574 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Sundby BK 2 Bane 5
309575 Kl. 10:00 Dragør BK 1 BK Hekla 1 Bane 6
309576 Kl. 10:25 Fremad Amager 2 Oversidder Bane 6
309577 Kl. 10:25 BK Hekla 1 Hvidovre IF 2 Bane 5
309578 Kl. 10:50 Oversidder Dragør BK 1 Bane 5
309579 Kl. 10:50 Hvidovre IF 2 Sundby BK 2 Bane 6
309580 Kl. 11:15 Dragør BK 1 Fremad Amager 2 Bane 5
309581 Kl. 11:15 Sundby BK 2 BK Hekla 1 Bane 6
309582 Kl. 11:40 Oversidder Hvidovre IF 2 Bane 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind