MENU

U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
303303 Kl. 12:15 Aakanden GF 1 GVI 1
303304 Kl. 12:15 HIK 1 KB 4
303305 Kl. 12:40 Aakanden GF 1 BK Fix 1
303306 Kl. 12:40 KB 4 BK Skjold 1
303307 Kl. 13:05 BK Fix 1 HIK 1
303308 Kl. 13:05 BK Skjold 1 GVI 1
303309 Kl. 13:30 HIK 1 Aakanden GF 1
303310 Kl. 13:30 GVI 1 KB 4
303312 Kl. 13:55 BK Fix 1 BK Skjold 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
303313 Kl. 14:30 B 93 1 Hvidovre IF 1
303332 Kl. 14:30 B 1903 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
303333 Kl. 14:55 B 93 1 Vanløse IF 1
303334 Kl. 14:55 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
FB 1 1
303335 Kl. 15:20 Vanløse IF 1 B 1903 1
303336 Kl. 15:20 FB 1 Hvidovre IF 1
303337 Kl. 15:45 B 1903 1 B 93 1
!
NB: B 93 1 er taberdømt
303344 Kl. 15:45 Hvidovre IF 1 KB 3
!
NB: KB 3 er taberdømt
1
303345 Kl. 16:10 Vanløse IF 1 FB 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
303346 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 KB 4
303347 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 KB 3 1
303348 Kl. 10:25 Aakanden GF 1 BK Skjold 1
303349 Kl. 10:25 KB 3 B 93 1
303350 Kl. 10:50 BK Skjold 1 Vanløse IF 1 1
303351 Kl. 10:50 B 93 1 KB 4
303352 Kl. 11:15 Vanløse IF 1 Aakanden GF 1 1
303356 Kl. 11:15 KB 4 KB 3
303357 Kl. 11:40 BK Skjold 1 B 93 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
303358 Kl. 14:30 BK Fix 1 Hvidovre IF 1
303359 Kl. 14:30 FB 1 B 1903 1
303360 Kl. 14:55 BK Fix 1 GVI 1
303361 Kl. 14:55 B 1903 1 HIK 1
303362 Kl. 15:20 GVI 1 FB 1
303366 Kl. 15:20 HIK 1 Hvidovre IF 1
303367 Kl. 15:45 FB 1 BK Fix 1
303368 Kl. 15:45 Hvidovre IF 1 B 1903 1
303369 Kl. 16:10 GVI 1 HIK 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1A-1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
303379 Kl. 10:00 BK Fix 1 B 1903 1 Bane 1A-1
303380 Kl. 10:00 B 93 1 GVI 1 Bane 1A-2
303381 Kl. 10:25 BK Fix 1 KB 4 Bane 1A-1
303382 Kl. 10:25 GVI 1 KB 3 Bane 1A-2
303383 Kl. 10:50 KB 4 B 93 1 Bane 1A-2
303384 Kl. 10:50 KB 3 B 1903 1 Bane 1A-1
303385 Kl. 11:15 B 93 1 BK Fix 1 Bane 1B-2
303386 Kl. 11:15 B 1903 1 GVI 1 Bane 1A-1
303387 Kl. 11:40 KB 4 KB 3 Bane 1A-1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest 1 Ved Stadion 10 2820 Gentofte
303370 Kl. 10:00 HIK 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
303371 Kl. 10:00 FB 1 Aakanden GF 1
303372 Kl. 10:25 HIK 1 BK Skjold 1
303373 Kl. 10:25 Aakanden GF 1 Hvidovre IF 1
303374 Kl. 10:50 BK Skjold 1 FB 1
303375 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
1
303376 Kl. 11:15 FB 1 HIK 1
303377 Kl. 11:15 Vanløse IF 1
!
NB: Vanløse IF 1 er taberdømt
Aakanden GF 1 1
303378 Kl. 11:40 BK Skjold 1 Hvidovre IF 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
303397 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 GVI 1
303398 Kl. 10:00 Vanløse IF 1 BK Fix 1
303399 Kl. 10:25 Hvidovre IF 1 KB 4
303400 Kl. 10:25 BK Fix 1 B 1903 1
303401 Kl. 10:50 KB 4 Vanløse IF 1
303929 Kl. 10:50 B 1903 1 GVI 1
303930 Kl. 11:15 Vanløse IF 1 Hvidovre IF 1
303931 Kl. 11:15 GVI 1 BK Fix 1
303932 Kl. 11:40 KB 4 B 1903 1
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
HIK HIK Græs 5M Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
303388 Kl. 12:00 Aakanden GF 1 KB 3 HIK Græs 5M
303389 Kl. 12:00 B 93 1 HIK 1 HIK Græs 5M
303390 Kl. 12:25 Aakanden GF 1 FB 1 HIK Græs 5M
303391 Kl. 12:25 HIK 1 BK Skjold 1 HIK Græs 5M
303392 Kl. 12:50 FB 1 B 93 1 HIK Græs 5M
303393 Kl. 12:50 BK Skjold 1 KB 3 HIK Græs 5M
303394 Kl. 13:15 B 93 1 Aakanden GF 1 HIK Græs 5M
303395 Kl. 13:15 KB 3 HIK 1 HIK Græs 5M
303396 Kl. 13:40 FB 1 BK Skjold 1 HIK Græs 5M
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
303933 Kl. 12:15 Aakanden GF 1 GVI 1
303934 Kl. 12:15 B 1903 1 Vanløse IF 1
303935 Kl. 12:40 Aakanden GF 1 BK Skjold 1
303936 Kl. 12:40 Vanløse IF 1 B 93 1
303937 Kl. 13:05 BK Skjold 1 B 1903 1
303938 Kl. 13:05 B 93 1 GVI 1
303939 Kl. 13:30 B 1903 1 Aakanden GF 1
303940 Kl. 13:30 GVI 1 Vanløse IF 1
303941 Kl. 13:55 BK Skjold 1 B 93 1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
303942 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 3
303943 Kl. 10:00 KB 4 FB 1
303944 Kl. 10:25 BK Fix 1 HIK 1
303945 Kl. 10:25 FB 1 Hvidovre IF 1
303946 Kl. 10:50 HIK 1 KB 4
303947 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 KB 3
303948 Kl. 11:15 KB 4 BK Fix 1
303949 Kl. 11:15 KB 3 FB 1
303950 Kl. 11:40 HIK 1 Hvidovre IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind