MENU

U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
292364 Kl. 14:45 Østerbro IF 4 Oversidder Bane 5B
292365 Kl. 14:45 BK Skjold 7 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
1
292366 Kl. 15:10 Østerbro IF 4 Oversidder Bane 5B
292367 Kl. 15:10 B 1903 3 Oversidder Bane 5A
292368 Kl. 15:35 Oversidder BK Skjold 7 Bane 5A
292369 Kl. 15:35 Oversidder Oversidder Bane 5B
292370 Kl. 15:50 BK Skjold 7 Østerbro IF 4 Bane 5A
292371 Kl. 15:50 Oversidder B 1903 3 Bane 5B
292372 Kl. 16:15 Oversidder Oversidder Bane 5A
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
292355 Kl. 10:00 B 93 4 HIK 4
292356 Kl. 10:00 GVI 6 GVI 7
292357 Kl. 10:25 B 93 4 KFUM 1
292358 Kl. 10:25 GVI 7 Nørrebro United 7
292359 Kl. 10:50 KFUM 1 GVI 6
292360 Kl. 10:50 Nørrebro United 7 HIK 4
292361 Kl. 11:15 GVI 6 B 93 4
292362 Kl. 11:15 HIK 4 GVI 7
292363 Kl. 11:40 KFUM 1 Nørrebro United 7
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
292373 Kl. 10:00 B 93 4 GVI 7
292374 Kl. 10:00 Oversidder B 1903 3
292382 Kl. 10:00 KFUM 1 Oversidder
292383 Kl. 10:00 Oversidder BK Skjold 7
292384 Kl. 10:25 KFUM 1 HIK 4
292385 Kl. 10:25 BK Skjold 7 GVI 6
292375 Kl. 10:25 B 93 4 Nørrebro United 7
292376 Kl. 10:25 B 1903 3 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
1
292377 Kl. 10:50 Nørrebro United 7 Oversidder
292378 Kl. 10:50 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
GVI 7 1
292386 Kl. 10:50 HIK 4 Oversidder
292387 Kl. 10:50 GVI 6 Oversidder
292388 Kl. 11:15 Oversidder KFUM 1
292389 Kl. 11:15 Oversidder BK Skjold 7
292379 Kl. 11:15 Oversidder B 93 4
292380 Kl. 11:15 GVI 7 B 1903 3
292381 Kl. 11:40 Nørrebro United 7 Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
1
292390 Kl. 11:40 HIK 4 GVI 6
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
292402 Kl. 12:15 KFUM 1 BK Skjold 7
292403 Kl. 12:15 Østerbro IF 4 HIK 4
292404 Kl. 12:40 KFUM 1 GVI 7
292405 Kl. 12:40 HIK 4 B 1903 3
294149 Kl. 13:05 GVI 7 Østerbro IF 4
294150 Kl. 13:05 B 1903 3 BK Skjold 7
294151 Kl. 13:30 Østerbro IF 4 KFUM 1
294152 Kl. 13:30 BK Skjold 7 HIK 4
294153 Kl. 13:55 GVI 7 B 1903 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
292391 Kl. 12:15 GVI 6 Oversidder
292392 Kl. 12:15 Oversidder B 93 4
292394 Kl. 12:40 GVI 6
!
NB: GVI 6 er taberdømt
Nørrebro United 7 1
292396 Kl. 12:40 B 93 4 Oversidder
292397 Kl. 13:05 Nørrebro United 7 Oversidder
292398 Kl. 13:05 Oversidder Oversidder
292399 Kl. 13:30 Oversidder GVI 6
292400 Kl. 13:30 Oversidder B 93 4
292401 Kl. 13:55 Nørrebro United 7 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
294163 Kl. 12:15 Oversidder HIK 4
294164 Kl. 12:15 Oversidder KFUM 1
294165 Kl. 12:40 Oversidder GVI 7
294166 Kl. 12:40 KFUM 1 BK Skjold 7
294167 Kl. 13:05 GVI 7 Oversidder
294168 Kl. 13:05 BK Skjold 7 HIK 4
294169 Kl. 13:30 Oversidder Oversidder
294170 Kl. 13:30 HIK 4 KFUM 1
294171 Kl. 13:55 GVI 7 BK Skjold 7
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
294154 Kl. 12:15 B 93 4 B 1903 3
294155 Kl. 12:15 Østerbro IF 4 GVI 6
!
NB: GVI 6 er taberdømt
1
294156 Kl. 12:40 B 93 4 Oversidder
294157 Kl. 12:40 GVI 6
!
NB: GVI 6 er taberdømt
Nørrebro United 7 1
294158 Kl. 13:05 Oversidder Østerbro IF 4
294159 Kl. 13:05 Nørrebro United 7 B 1903 3
294160 Kl. 13:30 Østerbro IF 4 B 93 4
294161 Kl. 13:30 B 1903 3 GVI 6
!
NB: GVI 6 er taberdømt
1
294162 Kl. 13:55 Oversidder Nørrebro United 7
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
HIK HIK Græs Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
294172 Kl. 10:00 B 93 4 HIK 4 HIK Græs
294173 Kl. 10:00 BK Skjold 7 Oversidder HIK Græs 5M
294174 Kl. 10:25 B 93 4 Nørrebro United 7 HIK Græs
294175 Kl. 10:25 Oversidder Østerbro IF 4 HIK Græs 5M
294176 Kl. 10:50 Nørrebro United 7 BK Skjold 7 HIK Græs
294177 Kl. 10:50 Østerbro IF 4 HIK 4 HIK Græs 5M
294178 Kl. 11:15 BK Skjold 7 B 93 4 HIK Græs
294179 Kl. 11:15 HIK 4 Oversidder HIK Græs 5M
294180 Kl. 11:40 Nørrebro United 7 Østerbro IF 4 HIK Græs 5M
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
294181 Kl. 10:00 KFUM 1 B 1903 3
294182 Kl. 10:00 GVI 7 Oversidder
294183 Kl. 10:25 KFUM 1 GVI 6
294229 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder
294230 Kl. 10:50 GVI 6 GVI 7
294231 Kl. 10:50 Oversidder B 1903 3
294232 Kl. 11:15 GVI 7 KFUM 1
294233 Kl. 11:15 B 1903 3 Oversidder
294234 Kl. 11:40 GVI 6 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind