U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
292249 10:00 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
BK Hellas 3 1
10:00
Valby BK 2
BK Hellas 3
292250 10:00 Kastrup BK 3 Oversidder
10:00
Kastrup BK 3
Oversidder
292251 10:25 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
BK Hekla 3 1
10:25
Valby BK 2
BK Hekla 3
292252 10:25 Oversidder Fremad Valby 3
10:25
Oversidder
Fremad Valby 3
292253 10:50 BK Hekla 3 Kastrup BK 3
10:50
BK Hekla 3
Kastrup BK 3
292254 10:50 Fremad Valby 3 BK Hellas 3
10:50
Fremad Valby 3
BK Hellas 3
292255 11:15 Kastrup BK 3 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
1
11:15
Kastrup BK 3
Valby BK 2
292256 11:15 BK Hellas 3 Oversidder
11:15
BK Hellas 3
Oversidder
292257 11:40 BK Hekla 3 Fremad Valby 3
11:40
BK Hekla 3
Fremad Valby 3
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vigerslevparken 1 Vigerslevvej 350 2500 Valby
292258 10:00 BK Vestia 4 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
1
10:00
BK Vestia 4
B 1908 5
292259 10:00 Oversidder Oversidder
10:00
Oversidder
Oversidder
292260 10:25 BK Vestia 4 Tårnby FF 4 1
10:25
BK Vestia 4
Tårnby FF 4
292261 10:25 Oversidder Pioneren 1
10:25
Oversidder
Pioneren 1
292262 10:50 Tårnby FF 4 Oversidder
10:50
Tårnby FF 4
Oversidder
292263 10:50 Pioneren 1 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
1
10:50
Pioneren 1
B 1908 5
292264 11:15 Oversidder BK Vestia 4
11:15
Oversidder
BK Vestia 4
292265 11:15 B 1908 5 Oversidder
11:15
B 1908 5
Oversidder
292266 11:40 Tårnby FF 4 Pioneren 1 1
11:40
Tårnby FF 4
Pioneren 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 111 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
292267 10:00 Valby BK 2 Oversidder Bane 111
10:00
Valby BK 2
Oversidder
292268 10:00 Tårnby FF 4 Oversidder
10:00
Tårnby FF 4
Oversidder
292269 10:25 Valby BK 2 Fremad Valby 3
10:25
Valby BK 2
Fremad Valby 3
292270 10:25 Oversidder BK Vestia 4
10:25
Oversidder
BK Vestia 4
292271 10:50 Fremad Valby 3 Tårnby FF 4
10:50
Fremad Valby 3
Tårnby FF 4
292272 10:50 BK Vestia 4 Oversidder
10:50
BK Vestia 4
Oversidder
292273 11:15 Tårnby FF 4 Valby BK 2
11:15
Tårnby FF 4
Valby BK 2
292289 11:15 Oversidder Oversidder
11:15
Oversidder
Oversidder
292290 11:40 Fremad Valby 3 BK Vestia 4
11:40
Fremad Valby 3
BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
292291 10:00 BK Hekla 3 B 1908 5
10:00
BK Hekla 3
B 1908 5
292292 10:00 Pioneren 1 Oversidder
10:00
Pioneren 1
Oversidder
292293 10:25 BK Hekla 3 BK Hellas 3
10:25
BK Hekla 3
BK Hellas 3
292294 10:25 Oversidder Kastrup BK 3
10:25
Oversidder
Kastrup BK 3
292295 10:50 BK Hellas 3 Pioneren 1
10:50
BK Hellas 3
Pioneren 1
292296 10:50 Kastrup BK 3 B 1908 5
10:50
Kastrup BK 3
B 1908 5
292297 11:15 Pioneren 1 BK Hekla 3
11:15
Pioneren 1
BK Hekla 3
292298 11:15 B 1908 5 Oversidder
11:15
B 1908 5
Oversidder
292299 11:40 BK Hellas 3 Kastrup BK 3
11:40
BK Hellas 3
Kastrup BK 3
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
292300 14:30 Kastrup BK 3 Tårnby FF 4
14:30
Kastrup BK 3
Tårnby FF 4
292301 14:30 Pioneren 1 Valby BK 2
14:30
Pioneren 1
Valby BK 2
292302 14:55 Kastrup BK 3 Fremad Valby 3
14:55
Kastrup BK 3
Fremad Valby 3
292303 14:55 Valby BK 2 B 1908 5
14:55
Valby BK 2
B 1908 5
292304 15:20 Fremad Valby 3 Pioneren 1
15:20
Fremad Valby 3
Pioneren 1
292305 15:20 B 1908 5 Tårnby FF 4
15:20
B 1908 5
Tårnby FF 4
292306 15:45 Pioneren 1 Kastrup BK 3
15:45
Pioneren 1
Kastrup BK 3
292307 15:45 Tårnby FF 4 Valby BK 2
15:45
Tårnby FF 4
Valby BK 2
292308 16:10 Fremad Valby 3 B 1908 5
16:10
Fremad Valby 3
B 1908 5
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 6 Artillerivej 190 2300 København S
292309 10:00 BK Hekla 3 Oversidder Bane 6
10:00
BK Hekla 3
Oversidder
292310 10:00 BK Vestia 4 BK Hellas 3 Bane 5
10:00
BK Vestia 4
BK Hellas 3
292311 10:25 BK Hekla 3 Oversidder Bane 6
10:25
BK Hekla 3
Oversidder
292312 10:25 BK Hellas 3 Oversidder Bane 5
10:25
BK Hellas 3
Oversidder
292313 10:50 Oversidder BK Vestia 4 Bane 5
10:50
Oversidder
BK Vestia 4
292314 10:50 Oversidder Oversidder Bane 6
10:50
Oversidder
Oversidder
292315 11:15 BK Vestia 4 BK Hekla 3 Bane 5
11:15
BK Vestia 4
BK Hekla 3
292316 11:15 Oversidder BK Hellas 3 Bane 6
11:15
Oversidder
BK Hellas 3
292317 11:40 Oversidder Oversidder Bane 5
11:40
Oversidder
Oversidder
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 111 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
292318 12:15 Valby BK 2 Oversidder Bane 111
12:15
Valby BK 2
Oversidder
292319 12:15 BK Vestia 4 Kastrup BK 3
12:15
BK Vestia 4
Kastrup BK 3
292320 12:40 Valby BK 2 Pioneren 1
12:40
Valby BK 2
Pioneren 1
292321 12:40 Kastrup BK 3 Fremad Valby 3
12:40
Kastrup BK 3
Fremad Valby 3
292322 13:05 Pioneren 1 BK Vestia 4
13:05
Pioneren 1
BK Vestia 4
292323 13:05 Fremad Valby 3 Oversidder
13:05
Fremad Valby 3
Oversidder
292324 13:30 BK Vestia 4 Valby BK 2
13:30
BK Vestia 4
Valby BK 2
292325 13:30 Oversidder Kastrup BK 3
13:30
Oversidder
Kastrup BK 3
292326 13:55 Pioneren 1 Fremad Valby 3
13:55
Pioneren 1
Fremad Valby 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
292327 12:15 B 1908 5 BK Hellas 3
12:15
B 1908 5
BK Hellas 3
292328 12:15 Tårnby FF 4 BK Hekla 3
12:15
Tårnby FF 4
BK Hekla 3
292329 12:40 B 1908 5 Oversidder
12:40
B 1908 5
Oversidder
292330 12:40 BK Hekla 3 Oversidder
12:40
BK Hekla 3
Oversidder
292331 13:05 Oversidder Tårnby FF 4
13:05
Oversidder
Tårnby FF 4
292332 13:05 Oversidder BK Hellas 3
13:05
Oversidder
BK Hellas 3
292333 13:30 Tårnby FF 4 B 1908 5
13:30
Tårnby FF 4
B 1908 5
292334 13:30 BK Hellas 3 BK Hekla 3
13:30
BK Hellas 3
BK Hekla 3
292335 13:55 Oversidder Oversidder
13:55
Oversidder
Oversidder
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 111 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
292336 10:00 Valby BK 2 BK Hellas 3 Bane 111
10:00
Valby BK 2
BK Hellas 3
292337 10:00 Oversidder Tårnby FF 4
10:00
Oversidder
Tårnby FF 4
292338 10:25 Valby BK 2 Fremad Valby 3
10:25
Valby BK 2
Fremad Valby 3
292340 10:25 Tårnby FF 4 BK Vestia 4
10:25
Tårnby FF 4
BK Vestia 4
292341 10:50 Fremad Valby 3 Oversidder
10:50
Fremad Valby 3
Oversidder
292342 10:50 BK Vestia 4 BK Hellas 3
10:50
BK Vestia 4
BK Hellas 3
292343 11:15 Oversidder Valby BK 2
11:15
Oversidder
Valby BK 2
292344 11:15 BK Hellas 3 Tårnby FF 4
11:15
BK Hellas 3
Tårnby FF 4
292345 11:40 Fremad Valby 3 BK Vestia 4
11:40
Fremad Valby 3
BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
292346 10:00 BK Hekla 3 Oversidder
10:00
BK Hekla 3
Oversidder
292347 10:00 Oversidder Pioneren 1
10:00
Oversidder
Pioneren 1
292348 10:25 BK Hekla 3 Kastrup BK 3
10:25
BK Hekla 3
Kastrup BK 3
292349 10:25 Pioneren 1 B 1908 5
10:25
Pioneren 1
B 1908 5
292350 10:50 Kastrup BK 3 Oversidder
10:50
Kastrup BK 3
Oversidder
292351 10:50 B 1908 5 Oversidder
10:50
B 1908 5
Oversidder
292352 11:15 Oversidder BK Hekla 3
11:15
Oversidder
BK Hekla 3
292353 11:15 Oversidder Pioneren 1
11:15
Oversidder
Pioneren 1
292354 11:40 Kastrup BK 3 B 1908 5
11:40
Kastrup BK 3
B 1908 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind