MENU

U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Engdraget 1 Engdraget 2 2500 Valby
292249 Kl. 10:00 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
BK Hellas 3 1
292250 Kl. 10:00 Kastrup BK 3 Oversidder
292251 Kl. 10:25 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
BK Hekla 3 1
292252 Kl. 10:25 Oversidder Fremad Valby 3
292253 Kl. 10:50 BK Hekla 3 Kastrup BK 3
292254 Kl. 10:50 Fremad Valby 3 BK Hellas 3
292255 Kl. 11:15 Kastrup BK 3 Valby BK 2
!
NB: Valby BK 2 er taberdømt
1
292256 Kl. 11:15 BK Hellas 3 Oversidder
292257 Kl. 11:40 BK Hekla 3 Fremad Valby 3
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vigerslevparken 1 Vigerslevvej 350 2500 Valby
292258 Kl. 10:00 BK Vestia 4 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
1
292259 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
292260 Kl. 10:25 BK Vestia 4 Tårnby FF 4 1
292261 Kl. 10:25 Oversidder Pioneren 1
292262 Kl. 10:50 Tårnby FF 4 Oversidder
292263 Kl. 10:50 Pioneren 1 B 1908 5
!
NB: B 1908 5 er taberdømt
1
292264 Kl. 11:15 Oversidder BK Vestia 4
292265 Kl. 11:15 B 1908 5 Oversidder
292266 Kl. 11:40 Tårnby FF 4 Pioneren 1 1
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292267 Kl. 10:00 Valby BK 2 Oversidder Bane 22
292268 Kl. 10:00 Tårnby FF 4 Oversidder
292269 Kl. 10:25 Valby BK 2 Fremad Valby 3
292270 Kl. 10:25 Oversidder BK Vestia 4
292271 Kl. 10:50 Fremad Valby 3 Tårnby FF 4
292272 Kl. 10:50 BK Vestia 4 Oversidder
292273 Kl. 11:15 Tårnby FF 4 Valby BK 2
292289 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
292290 Kl. 11:40 Fremad Valby 3 BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
292291 Kl. 10:00 BK Hekla 3 B 1908 5
292292 Kl. 10:00 Pioneren 1 Oversidder
292293 Kl. 10:25 BK Hekla 3 BK Hellas 3
292294 Kl. 10:25 Oversidder Kastrup BK 3
292295 Kl. 10:50 BK Hellas 3 Pioneren 1
292296 Kl. 10:50 Kastrup BK 3 B 1908 5
292297 Kl. 11:15 Pioneren 1 BK Hekla 3
292298 Kl. 11:15 B 1908 5 Oversidder
292299 Kl. 11:40 BK Hellas 3 Kastrup BK 3
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
292300 Kl. 14:30 Kastrup BK 3 Tårnby FF 4
292301 Kl. 14:30 Pioneren 1 Valby BK 2
292302 Kl. 14:55 Kastrup BK 3 Fremad Valby 3
292303 Kl. 14:55 Valby BK 2 B 1908 5
292304 Kl. 15:20 Fremad Valby 3 Pioneren 1
292305 Kl. 15:20 B 1908 5 Tårnby FF 4
292306 Kl. 15:45 Pioneren 1 Kastrup BK 3
292307 Kl. 15:45 Tårnby FF 4 Valby BK 2
292308 Kl. 16:10 Fremad Valby 3 B 1908 5
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 6 Artillerivej 190 2300 København S
292309 Kl. 10:00 BK Hekla 3 Oversidder Bane 6
292310 Kl. 10:00 BK Vestia 4 BK Hellas 3 Bane 5
292311 Kl. 10:25 BK Hekla 3 Oversidder Bane 6
292312 Kl. 10:25 BK Hellas 3 Oversidder Bane 5
292313 Kl. 10:50 Oversidder BK Vestia 4 Bane 5
292314 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder Bane 6
292315 Kl. 11:15 BK Vestia 4 BK Hekla 3 Bane 5
292316 Kl. 11:15 Oversidder BK Hellas 3 Bane 6
292317 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder Bane 5
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292318 Kl. 12:15 Valby BK 2 Oversidder Bane 22
292319 Kl. 12:15 BK Vestia 4 Kastrup BK 3
292320 Kl. 12:40 Valby BK 2 Pioneren 1
292321 Kl. 12:40 Kastrup BK 3 Fremad Valby 3
292322 Kl. 13:05 Pioneren 1 BK Vestia 4
292323 Kl. 13:05 Fremad Valby 3 Oversidder
292324 Kl. 13:30 BK Vestia 4 Valby BK 2
292325 Kl. 13:30 Oversidder Kastrup BK 3
292326 Kl. 13:55 Pioneren 1 Fremad Valby 3
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
292327 Kl. 12:15 B 1908 5 BK Hellas 3
292328 Kl. 12:15 Tårnby FF 4 BK Hekla 3
292329 Kl. 12:40 B 1908 5 Oversidder
292330 Kl. 12:40 BK Hekla 3 Oversidder
292331 Kl. 13:05 Oversidder Tårnby FF 4
292332 Kl. 13:05 Oversidder BK Hellas 3
292333 Kl. 13:30 Tårnby FF 4 B 1908 5
292334 Kl. 13:30 BK Hellas 3 BK Hekla 3
292335 Kl. 13:55 Oversidder Oversidder
lørdag den. 08-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark Bane 22 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
292336 Kl. 10:00 Valby BK 2 BK Hellas 3 Bane 22
292337 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 4
292338 Kl. 10:25 Valby BK 2 Fremad Valby 3
292340 Kl. 10:25 Tårnby FF 4 BK Vestia 4
292341 Kl. 10:50 Fremad Valby 3 Oversidder
292342 Kl. 10:50 BK Vestia 4 BK Hellas 3
292343 Kl. 11:15 Oversidder Valby BK 2
292344 Kl. 11:15 BK Hellas 3 Tårnby FF 4
292345 Kl. 11:40 Fremad Valby 3 BK Vestia 4
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
292346 Kl. 10:00 BK Hekla 3 Oversidder
292347 Kl. 10:00 Oversidder Pioneren 1
292348 Kl. 10:25 BK Hekla 3 Kastrup BK 3
292349 Kl. 10:25 Pioneren 1 B 1908 5
292350 Kl. 10:50 Kastrup BK 3 Oversidder
292351 Kl. 10:50 B 1908 5 Oversidder
292352 Kl. 11:15 Oversidder BK Hekla 3
292353 Kl. 11:15 Oversidder Pioneren 1
292354 Kl. 11:40 Kastrup BK 3 B 1908 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind