MENU

U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Skovshoved I P Græs 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
310583 Kl. 13:30 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 3 Græs 1
310584 Kl. 13:30 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
Skovshoved IF 4 1
310585 Kl. 13:55 Skovshoved IF 3 Nørrebro United 4 Græs 1
310586 Kl. 13:55 Skovshoved IF 4 Oversidder
310587 Kl. 14:20 Nørrebro United 4 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
1
310588 Kl. 14:20 Oversidder Nørrebro United 3
310589 Kl. 14:45 GVI 5
!
NB: GVI 5 er taberdømt
Skovshoved IF 3 1
310590 Kl. 14:45 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 4 Græs 1
310591 Kl. 15:10 Nørrebro United 4 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
310546 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 HIK 3
310547 Kl. 10:00 B 1903 2 BK Fix 4
310548 Kl. 10:25 Østerbro IF 3 Oversidder
310549 Kl. 10:25 BK Fix 4 Aakanden GF
310578 Kl. 10:50 Oversidder B 1903 2
310579 Kl. 10:50 Aakanden GF HIK 3
310580 Kl. 11:15 B 1903 2 Østerbro IF 3
310581 Kl. 11:15 HIK 3 BK Fix 4
310582 Kl. 11:40 Oversidder Aakanden GF
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
310592 Kl. 10:00 Østerbro IF 3 BK Fix 4
310593 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 4
310601 Kl. 10:00 Oversidder Nørrebro United 3
310602 Kl. 10:00 Oversidder GVI 5
310603 Kl. 10:25 Oversidder HIK 3
310604 Kl. 10:25 GVI 5 B 1903 2
310594 Kl. 10:25 Østerbro IF 3 Aakanden GF
310595 Kl. 10:25 Skovshoved IF 4 Skovshoved IF 3
310596 Kl. 10:50 Aakanden GF Nørrebro United 4
310597 Kl. 10:50 Skovshoved IF 3 BK Fix 4
310605 Kl. 10:50 HIK 3 Oversidder
310606 Kl. 10:50 B 1903 2 Nørrebro United 3
310607 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
310608 Kl. 11:15 Nørrebro United 3 GVI 5
310598 Kl. 11:15 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
310599 Kl. 11:15 BK Fix 4 Skovshoved IF 4
310600 Kl. 11:40 Aakanden GF Skovshoved IF 3
310609 Kl. 11:40 HIK 3 B 1903 2
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
310610 Kl. 12:15 B 1903 2 Nørrebro United 4
310611 Kl. 12:15 Oversidder Østerbro IF 3
310612 Kl. 12:40 B 1903 2 Aakanden GF
310613 Kl. 12:40 Østerbro IF 3 Nørrebro United 3
310614 Kl. 13:05 Aakanden GF Oversidder
310615 Kl. 13:05 Nørrebro United 3 Nørrebro United 4
310616 Kl. 13:30 Oversidder B 1903 2
310617 Kl. 13:30 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
310618 Kl. 13:55 Aakanden GF Nørrebro United 3
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
310619 Kl. 12:15 Oversidder GVI 5
310620 Kl. 12:15 Skovshoved IF 3 HIK 3
310621 Kl. 12:40 Oversidder BK Fix 4
310622 Kl. 12:40 HIK 3 Skovshoved IF 4
310623 Kl. 13:05 BK Fix 4 Skovshoved IF 3
310624 Kl. 13:05 Skovshoved IF 4 GVI 5
310625 Kl. 13:30 Skovshoved IF 3 Oversidder
310626 Kl. 13:30 GVI 5 HIK 3
310627 Kl. 13:55 BK Fix 4 Skovshoved IF 4
Arrangør:
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
310649 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 HIK 3 1
310650 Kl. 10:00 Nørrebro United 4 Oversidder 1
310651 Kl. 10:25 Nørrebro United 3 BK Fix 4 1
310652 Kl. 10:25 Oversidder GVI 5 1
310653 Kl. 10:50 BK Fix 4 Nørrebro United 4 1
310654 Kl. 10:50 GVI 5 HIK 3 1
310655 Kl. 11:15 Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 1
310656 Kl. 11:15 HIK 3 Oversidder 1
310657 Kl. 11:40 BK Fix 4 GVI 5 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
B1903 Bane 1B-1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
310628 Kl. 09:15 Østerbro IF 3 Skovshoved IF 4 Bane 1B-1
310629 Kl. 09:15 Skovshoved IF 3 B 1903 2 Bane 1B-2
310630 Kl. 09:40 Østerbro IF 3 Oversidder Bane 1B-2
310631 Kl. 09:40 B 1903 2 Aakanden GF Bane 1B-1
310635 Kl. 10:05 Oversidder Skovshoved IF 3 Bane 1B-1
310636 Kl. 10:05 Aakanden GF Skovshoved IF 4 Bane 1B-2
310646 Kl. 10:30 Skovshoved IF 3 Østerbro IF 3 Bane 1B-2
310647 Kl. 10:30 Skovshoved IF 4 B 1903 2 Bane 1B-1
310648 Kl. 10:55 Oversidder Aakanden GF Bane 1B-1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
310658 Kl. 12:15 Østerbro IF 3 HIK 3
310659 Kl. 12:15 GVI 5 Nørrebro United 4
310660 Kl. 12:40 Østerbro IF 3 Aakanden GF
310661 Kl. 12:40 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 3
310662 Kl. 13:05 Aakanden GF GVI 5
310663 Kl. 13:05 Skovshoved IF 3 HIK 3
310664 Kl. 13:30 GVI 5 Østerbro IF 3
310665 Kl. 13:30 HIK 3 Nørrebro United 4
310666 Kl. 13:55 Aakanden GF Skovshoved IF 3
310667 Kl. 14:30 Oversidder Skovshoved IF 4
310668 Kl. 14:30 BK Fix 4 Oversidder
310683 Kl. 14:55 Oversidder B 1903 2
310684 Kl. 14:55 Oversidder Nørrebro United 3
310685 Kl. 15:20 B 1903 2 BK Fix 4
310686 Kl. 15:20 Nørrebro United 3 Skovshoved IF 4
310687 Kl. 15:45 BK Fix 4 Oversidder
310688 Kl. 15:45 Skovshoved IF 4 Oversidder
310689 Kl. 16:10 B 1903 2 Nørrebro United 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind