MENU

U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
310418 Kl. 12:15 B 1908 4 Tårnby FF 2
310419 Kl. 12:15 Fremad Amager 3 CIK 2
310420 Kl. 12:40 B 1908 4 Sundby BK 3
310421 Kl. 12:40 CIK 2 Oversidder
310422 Kl. 13:05 Sundby BK 3 Fremad Amager 3
310423 Kl. 13:05 Oversidder Tårnby FF 2
310424 Kl. 13:30 Fremad Amager 3 B 1908 4
310425 Kl. 13:30 Tårnby FF 2 CIK 2
310426 Kl. 13:55 Sundby BK 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
310409 Kl. 10:00 BK Hekla 2 BK Vestia 3
310410 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 3
310411 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Ørestad IF 2
310412 Kl. 10:25 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
310413 Kl. 10:50 Ørestad IF 2 Tårnby FF 3
310414 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 BK Vestia 3
310415 Kl. 11:15 Tårnby FF 3 BK Hekla 2
310416 Kl. 11:15 BK Vestia 3 Hvidovre IF 3
310417 Kl. 11:40 Ørestad IF 2 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
310427 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Hvidovre IF 3 Bane 5
310428 Kl. 10:00 Sundby BK 3 CIK 2 Bane 6
310429 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Kastrup BK 2 Bane 5
310430 Kl. 10:25 CIK 2 B 1908 4 Bane 6
310431 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Sundby BK 3 Bane 5
310432 Kl. 10:50 B 1908 4 Hvidovre IF 3 Bane 6
310433 Kl. 11:15 Sundby BK 3 BK Hekla 2 Bane 5
310434 Kl. 11:15 Hvidovre IF 3 CIK 2 Bane 6
310435 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 B 1908 4 Bane 5
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Bane 2A Enghavevej 90 2450 København SV
310436 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 Tårnby FF 2 Bane 2A
310437 Kl. 10:00 Oversidder Fremad Amager 3 Bane 2A
310438 Kl. 10:25 Ørestad IF 2 BK Vestia 3 Bane 2A
310439 Kl. 10:25 Fremad Amager 3 Tårnby FF 3 Bane 2A
310440 Kl. 10:50 BK Vestia 3 Oversidder Bane 2A
310441 Kl. 10:50 Tårnby FF 3 Tårnby FF 2 Bane 2A
310442 Kl. 11:15 Oversidder Ørestad IF 2 Bane 2A
310443 Kl. 11:15 Tårnby FF 2 Fremad Amager 3 Bane 2A
310444 Kl. 11:40 BK Vestia 3 Tårnby FF 3 Bane 2A
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
310454 Kl. 12:15 Ørestad IF 2 Fremad Amager 3
310455 Kl. 12:15 B 1908 4 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
1
310456 Kl. 12:40 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3
310457 Kl. 12:40 BK Vestia 3 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
1
310458 Kl. 13:05 Hvidovre IF 3 B 1908 4
310459 Kl. 13:05 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
Fremad Amager 3 1
310460 Kl. 13:30 B 1908 4 Ørestad IF 2
310462 Kl. 13:30 Fremad Amager 3 BK Vestia 3
!
NB: BK Vestia 3 er taberdømt
1
310463 Kl. 13:55 Hvidovre IF 3 CIK 2
!
NB: CIK 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 5 mands græs Kløvermarksvej 50 2300 København S
310445 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 Sundby BK 3 5 mands græs
310446 Kl. 10:00 Oversidder BK Hekla 2 5 mands græs B
310447 Kl. 10:25 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2 5 mands græs
310448 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Tårnby FF 2 5 mands græs B
310449 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Oversidder 5 mands græs
310450 Kl. 10:50 Tårnby FF 2 Sundby BK 3 5 mands græs B
310451 Kl. 11:15 Oversidder Tårnby FF 3 5 mands græs
310452 Kl. 11:15 Sundby BK 3 BK Hekla 2 5 mands græs B
310453 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 Tårnby FF 2 5 mands græs
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
310464 Kl. 12:15 BK Hekla 2 CIK 2
310465 Kl. 12:15 B 1908 4 Tårnby FF 3
310466 Kl. 12:40 BK Hekla 2 Oversidder
310467 Kl. 12:40 Tårnby FF 3 Kastrup BK 2
310468 Kl. 13:05 Oversidder B 1908 4
310469 Kl. 13:05 Kastrup BK 2 CIK 2
310470 Kl. 13:30 B 1908 4 BK Hekla 2
310471 Kl. 13:30 CIK 2 Tårnby FF 3
310472 Kl. 13:55 Oversidder Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
310473 Kl. 10:00 Tårnby FF 2 BK Vestia 3
310520 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Ørestad IF 2
310521 Kl. 10:25 Tårnby FF 2 Hvidovre IF 3
310522 Kl. 10:25 Ørestad IF 2 Fremad Amager 3
310523 Kl. 10:50 Hvidovre IF 3 Sundby BK 3
310524 Kl. 10:50 Fremad Amager 3 BK Vestia 3
310525 Kl. 11:15 Sundby BK 3 Tårnby FF 2
310526 Kl. 11:15 BK Vestia 3 Ørestad IF 2
310527 Kl. 11:40 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 3
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
310528 Kl. 10:00 BK Hekla 2 BK Vestia 3
310529 Kl. 10:00 Fremad Amager 3 Sundby BK 3
310530 Kl. 10:25 BK Hekla 2 Kastrup BK 2
310531 Kl. 10:25 Sundby BK 3 B 1908 4
310532 Kl. 10:50 Kastrup BK 2 Fremad Amager 3
310533 Kl. 10:50 B 1908 4 BK Vestia 3
310534 Kl. 11:15 Fremad Amager 3 BK Hekla 2
310535 Kl. 11:15 BK Vestia 3 Sundby BK 3
310536 Kl. 11:40 Kastrup BK 2 B 1908 4
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
310537 Kl. 12:15 Ørestad IF 2 CIK 2 Bane 3
310538 Kl. 12:15 Hvidovre IF 3 Oversidder Bane 3
310539 Kl. 12:40 Ørestad IF 2 Tårnby FF 3 Bane 3
310540 Kl. 12:40 Oversidder Tårnby FF 2
310541 Kl. 13:05 Tårnby FF 3 Hvidovre IF 3 Bane 3
310542 Kl. 13:05 Tårnby FF 2 CIK 2 Bane 3
310543 Kl. 13:30 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 2 Bane 3
310544 Kl. 13:30 CIK 2 Oversidder
310545 Kl. 13:55 Tårnby FF 3 Tårnby FF 2 Bane 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind