U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
290058 10:00 B 1908 3 Oversidder
10:00
B 1908 3
Oversidder
290059 10:00 Fremad Amager 2 CIK 1
10:00
Fremad Amager 2
CIK 1
290060 10:25 B 1908 3 Sundby BK 2
10:25
B 1908 3
Sundby BK 2
290061 10:25 CIK 1 Oversidder
10:25
CIK 1
Oversidder
290062 10:50 Sundby BK 2 Fremad Amager 2
10:50
Sundby BK 2
Fremad Amager 2
290063 10:50 Oversidder Oversidder
10:50
Oversidder
Oversidder
290064 11:15 Fremad Amager 2 B 1908 3
11:15
Fremad Amager 2
B 1908 3
290065 11:15 Oversidder CIK 1
11:15
Oversidder
CIK 1
290066 11:40 Sundby BK 2 Oversidder
11:40
Sundby BK 2
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
290041 10:00 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
10:00
Dragør BK 2
Tårnby FF 1
290042 10:00 Husum BK 1 Dragør BK 3 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
10:00
Husum BK 1
Dragør BK 3
290043 10:25 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
10:25
Dragør BK 2
AB Tårnby 1
290044 10:25 Dragør BK 3 Kastrup BK 1
10:25
Dragør BK 3
Kastrup BK 1
290045 10:50 AB Tårnby 1 Husum BK 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
10:50
AB Tårnby 1
Husum BK 1
290046 10:50 Kastrup BK 1 Tårnby FF 1
10:50
Kastrup BK 1
Tårnby FF 1
290047 11:15 Husum BK 1 Dragør BK 2 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
11:15
Husum BK 1
Dragør BK 2
290048 11:15 Tårnby FF 1 Dragør BK 3
11:15
Tårnby FF 1
Dragør BK 3
290049 11:40 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
11:40
AB Tårnby 1
Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
290076 12:15 AB Tårnby 1 Oversidder 1
12:15
AB Tårnby 1
Oversidder
290077 12:15 Oversidder Fremad Amager 2 1
12:15
Oversidder
Fremad Amager 2
290078 12:40 AB Tårnby 1 Tårnby FF 1 Gemmas 5-mandsbane 1
12:40
AB Tårnby 1
Tårnby FF 1
290079 12:40 Fremad Amager 2 Husum BK 1 Gemmas 5-mandsbane 2
12:40
Fremad Amager 2
Husum BK 1
290080 13:05 Tårnby FF 1 Oversidder 1
13:05
Tårnby FF 1
Oversidder
290081 13:05 Husum BK 1 Oversidder 1
13:05
Husum BK 1
Oversidder
290082 13:30 Oversidder AB Tårnby 1 1
13:30
Oversidder
AB Tårnby 1
290083 13:30 Oversidder Fremad Amager 2 1
13:30
Oversidder
Fremad Amager 2
290084 13:55 Tårnby FF 1 Husum BK 1 Gemmas 5-mandsbane 1
13:55
Tårnby FF 1
Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
290067 12:15 Dragør BK 2 Dragør BK 3
12:15
Dragør BK 2
Dragør BK 3
290068 12:15 Sundby BK 2 CIK 1
12:15
Sundby BK 2
CIK 1
290069 12:40 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
12:40
Dragør BK 2
Kastrup BK 1
290070 12:40 CIK 1 B 1908 3
12:40
CIK 1
B 1908 3
290071 13:05 Kastrup BK 1 Sundby BK 2
13:05
Kastrup BK 1
Sundby BK 2
290072 13:05 B 1908 3 Dragør BK 3
13:05
B 1908 3
Dragør BK 3
290073 13:30 Sundby BK 2 Dragør BK 2
13:30
Sundby BK 2
Dragør BK 2
290074 13:30 Dragør BK 3 CIK 1
13:30
Dragør BK 3
CIK 1
290075 13:55 Kastrup BK 1 B 1908 3
13:55
Kastrup BK 1
B 1908 3
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
290094 12:15 AB Tårnby 1 Fremad Amager 2
12:15
AB Tårnby 1
Fremad Amager 2
290095 12:15 B 1908 3 Tårnby FF 1
12:15
B 1908 3
Tårnby FF 1
290096 12:40 AB Tårnby 1 Dragør BK 3
12:40
AB Tårnby 1
Dragør BK 3
290097 12:40 Tårnby FF 1 CIK 1
12:40
Tårnby FF 1
CIK 1
290098 13:05 Dragør BK 3 B 1908 3
13:05
Dragør BK 3
B 1908 3
290099 13:05 CIK 1 Fremad Amager 2
13:05
CIK 1
Fremad Amager 2
290100 13:30 B 1908 3 AB Tårnby 1
13:30
B 1908 3
AB Tårnby 1
290101 13:30 Fremad Amager 2 Tårnby FF 1
13:30
Fremad Amager 2
Tårnby FF 1
290102 13:55 Dragør BK 3 CIK 1
13:55
Dragør BK 3
CIK 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kløvermarksvej 50 2300 København S
290085 12:15 Husum BK 1 Sundby BK 2
12:15
Husum BK 1
Sundby BK 2
290086 12:15 Oversidder Dragør BK 2
12:15
Oversidder
Dragør BK 2
290087 12:40 Husum BK 1 Kastrup BK 1
12:40
Husum BK 1
Kastrup BK 1
290088 12:40 Dragør BK 2 Oversidder
12:40
Dragør BK 2
Oversidder
290089 13:05 Kastrup BK 1 Oversidder
13:05
Kastrup BK 1
Oversidder
290090 13:05 Oversidder Sundby BK 2
13:05
Oversidder
Sundby BK 2
290091 13:30 Oversidder Husum BK 1
13:30
Oversidder
Husum BK 1
290092 13:30 Sundby BK 2 Dragør BK 2
13:30
Sundby BK 2
Dragør BK 2
290093 13:55 Kastrup BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2B
13:55
Kastrup BK 1
Oversidder
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
290103 12:15 Dragør BK 2 CIK 1
12:15
Dragør BK 2
CIK 1
290104 12:15 B 1908 3 Husum BK 1
12:15
B 1908 3
Husum BK 1
290105 12:40 Dragør BK 2 Oversidder
12:40
Dragør BK 2
Oversidder
290106 12:40 Husum BK 1 Kastrup BK 1
12:40
Husum BK 1
Kastrup BK 1
290107 13:05 Oversidder B 1908 3
13:05
Oversidder
B 1908 3
290108 13:05 Kastrup BK 1 CIK 1
13:05
Kastrup BK 1
CIK 1
290109 13:30 B 1908 3 Dragør BK 2
13:30
B 1908 3
Dragør BK 2
290110 13:30 CIK 1 Husum BK 1
13:30
CIK 1
Husum BK 1
290111 13:55 Oversidder Kastrup BK 1
13:55
Oversidder
Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
290112 10:00 Oversidder Tårnby FF 1
10:00
Oversidder
Tårnby FF 1
290113 10:00 Sundby BK 2 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
10:00
Sundby BK 2
AB Tårnby 1
290114 10:25 Oversidder Dragør BK 3
10:25
Oversidder
Dragør BK 3
290115 10:25 AB Tårnby 1 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
10:25
AB Tårnby 1
Fremad Amager 2
290116 10:50 Dragør BK 3 Sundby BK 2
10:50
Dragør BK 3
Sundby BK 2
290117 10:50 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
10:50
Fremad Amager 2
Tårnby FF 1
290118 11:15 Sundby BK 2 Oversidder
11:15
Sundby BK 2
Oversidder
290119 11:15 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
11:15
Tårnby FF 1
AB Tårnby 1
290120 11:40 Dragør BK 3 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
1
11:40
Dragør BK 3
Fremad Amager 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
290130 10:00 AB Tårnby 1 CIK 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:00
AB Tårnby 1
CIK 1
290131 10:00 Dragør BK 3 Oversidder
10:00
Dragør BK 3
Oversidder
290132 10:25 AB Tårnby 1 Husum BK 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:25
AB Tårnby 1
Husum BK 1
290133 10:25 Oversidder Oversidder
10:25
Oversidder
Oversidder
290134 10:50 Husum BK 1 Dragør BK 3 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
10:50
Husum BK 1
Dragør BK 3
290135 10:50 Oversidder CIK 1
10:50
Oversidder
CIK 1
290136 11:15 Dragør BK 3 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
11:15
Dragør BK 3
AB Tårnby 1
290137 11:15 CIK 1 Oversidder
11:15
CIK 1
Oversidder
290138 11:40 Husum BK 1 Oversidder
11:40
Husum BK 1
Oversidder
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
290121 12:15 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
12:15
Dragør BK 2
Tårnby FF 1
290122 12:15 Fremad Amager 2 Sundby BK 2 1
12:15
Fremad Amager 2
Sundby BK 2
290123 12:40 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
12:40
Dragør BK 2
Kastrup BK 1
290124 12:40 Sundby BK 2 B 1908 3
12:40
Sundby BK 2
B 1908 3
290125 13:05 Kastrup BK 1 Fremad Amager 2
13:05
Kastrup BK 1
Fremad Amager 2
290126 13:05 B 1908 3 Tårnby FF 1
13:05
B 1908 3
Tårnby FF 1
290127 13:30 Fremad Amager 2 Dragør BK 2
13:30
Fremad Amager 2
Dragør BK 2
290128 13:30 Tårnby FF 1 Sundby BK 2
13:30
Tårnby FF 1
Sundby BK 2
290129 13:55 Kastrup BK 1 B 1908 3
13:55
Kastrup BK 1
B 1908 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind