MENU

U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
290058 Kl. 10:00 B 1908 3 Oversidder
290059 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 CIK 1
290060 Kl. 10:25 B 1908 3 Sundby BK 2
290061 Kl. 10:25 CIK 1 Oversidder
290062 Kl. 10:50 Sundby BK 2 Fremad Amager 2
290063 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
290064 Kl. 11:15 Fremad Amager 2 B 1908 3
290065 Kl. 11:15 Oversidder CIK 1
290066 Kl. 11:40 Sundby BK 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
290041 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
290042 Kl. 10:00 Husum BK 1 Dragør BK 3 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290043 Kl. 10:25 Dragør BK 2 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290044 Kl. 10:25 Dragør BK 3 Kastrup BK 1
290045 Kl. 10:50 AB Tårnby 1 Husum BK 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290046 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 Tårnby FF 1
290047 Kl. 11:15 Husum BK 1 Dragør BK 2 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290048 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 Dragør BK 3
290049 Kl. 11:40 AB Tårnby 1 Kastrup BK 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
290076 Kl. 12:15 AB Tårnby 1 Oversidder 1
290077 Kl. 12:15 Oversidder Fremad Amager 2 1
290078 Kl. 12:40 AB Tårnby 1 Tårnby FF 1 Gemmas 5-mandsbane 1
290079 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 Husum BK 1 Gemmas 5-mandsbane 2
290080 Kl. 13:05 Tårnby FF 1 Oversidder 1
290081 Kl. 13:05 Husum BK 1 Oversidder 1
290082 Kl. 13:30 Oversidder AB Tårnby 1 1
290083 Kl. 13:30 Oversidder Fremad Amager 2 1
290084 Kl. 13:55 Tårnby FF 1 Husum BK 1 Gemmas 5-mandsbane 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
290067 Kl. 12:15 Dragør BK 2 Dragør BK 3
290068 Kl. 12:15 Sundby BK 2 CIK 1
290069 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
290070 Kl. 12:40 CIK 1 B 1908 3
290071 Kl. 13:05 Kastrup BK 1 Sundby BK 2
290072 Kl. 13:05 B 1908 3 Dragør BK 3
290073 Kl. 13:30 Sundby BK 2 Dragør BK 2
290074 Kl. 13:30 Dragør BK 3 CIK 1
290075 Kl. 13:55 Kastrup BK 1 B 1908 3
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
290094 Kl. 12:15 AB Tårnby 1 Fremad Amager 2
290095 Kl. 12:15 B 1908 3 Tårnby FF 1
290096 Kl. 12:40 AB Tårnby 1 Dragør BK 3
290097 Kl. 12:40 Tårnby FF 1 CIK 1
290098 Kl. 13:05 Dragør BK 3 B 1908 3
290099 Kl. 13:05 CIK 1 Fremad Amager 2
290100 Kl. 13:30 B 1908 3 AB Tårnby 1
290101 Kl. 13:30 Fremad Amager 2 Tårnby FF 1
290102 Kl. 13:55 Dragør BK 3 CIK 1
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 5 mands græs Kløvermarksvej 50 2300 København S
290085 Kl. 12:15 Husum BK 1 Sundby BK 2 5 mands græs
290086 Kl. 12:15 Oversidder Dragør BK 2 5 mands græs B
290087 Kl. 12:40 Husum BK 1 Kastrup BK 1 5 mands græs
290088 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Oversidder 5 mands græs B
290089 Kl. 13:05 Kastrup BK 1 Oversidder 5 mands græs
290090 Kl. 13:05 Oversidder Sundby BK 2 5 mands græs B
290091 Kl. 13:30 Oversidder Husum BK 1 5 mands græs
290092 Kl. 13:30 Sundby BK 2 Dragør BK 2 5 mands græs B
290093 Kl. 13:55 Kastrup BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
290103 Kl. 12:15 Dragør BK 2 CIK 1
290104 Kl. 12:15 B 1908 3 Husum BK 1
290105 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Oversidder
290106 Kl. 12:40 Husum BK 1 Kastrup BK 1
290107 Kl. 13:05 Oversidder B 1908 3
290108 Kl. 13:05 Kastrup BK 1 CIK 1
290109 Kl. 13:30 B 1908 3 Dragør BK 2
290110 Kl. 13:30 CIK 1 Husum BK 1
290111 Kl. 13:55 Oversidder Kastrup BK 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
290112 Kl. 10:00 Oversidder Tårnby FF 1
290113 Kl. 10:00 Sundby BK 2 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290114 Kl. 10:25 Oversidder Dragør BK 3
290115 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290116 Kl. 10:50 Dragør BK 3 Sundby BK 2
290117 Kl. 10:50 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 1
290118 Kl. 11:15 Sundby BK 2 Oversidder
290119 Kl. 11:15 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg Bane 5
290120 Kl. 11:40 Dragør BK 3 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby) Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
290130 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 CIK 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
290131 Kl. 10:00 Dragør BK 3 Oversidder
290132 Kl. 10:25 AB Tårnby 1 Husum BK 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
290133 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder
290134 Kl. 10:50 Husum BK 1 Dragør BK 3 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
290135 Kl. 10:50 Oversidder CIK 1
290136 Kl. 11:15 Dragør BK 3 AB Tårnby 1 Gemmas Alle kunst - stor kunst (rugby)
290137 Kl. 11:15 CIK 1 Oversidder
290138 Kl. 11:40 Husum BK 1 Oversidder
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
290121 Kl. 12:15 Dragør BK 2 Tårnby FF 1
290122 Kl. 12:15 Fremad Amager 2 Sundby BK 2 1
290123 Kl. 12:40 Dragør BK 2 Kastrup BK 1
290124 Kl. 12:40 Sundby BK 2 B 1908 3
290125 Kl. 13:05 Kastrup BK 1 Fremad Amager 2
290126 Kl. 13:05 B 1908 3 Tårnby FF 1
290127 Kl. 13:30 Fremad Amager 2 Dragør BK 2
290128 Kl. 13:30 Tårnby FF 1 Sundby BK 2
290129 Kl. 13:55 Kastrup BK 1 B 1908 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind