U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
267015
27-08 2022
11:30 BK Rødovre 3 Fremad Amager 4 Rødovre Stadion
27. aug 2022
11:30
BK Rødovre 3
Fremad Amager 4
267013
27-08 2022
14:00 B 1908 3 Hvidovre IF 2 Sundby Idrætspark
27. aug 2022
14:00
B 1908 3
Hvidovre IF 2
267014
27-08 2022
22:00 Oversidder Oversidder
27. aug 2022
22:00
Oversidder
Oversidder
267012
28-08 2022
10:00 AB Tårnby 3 Fremad Valby 3 Tårnby Stadion
28. aug 2022
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Valby 3
267018
ma29-08 2022
22:00 Oversidder B 1908 3
29. aug 2022
22:00
Oversidder
B 1908 3
267016
03-09 2022
12:00 Fremad Valby 3 BK Rødovre 3 Valby Idrætspark
03. sep 2022
12:00
Fremad Valby 3
BK Rødovre 3
267017
03-09 2022
12:30 Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
03. sep 2022
12:30
Hvidovre IF 2
Oversidder
267019
04-09 2022
12:00 Fremad Amager 4 AB Tårnby 3 Sundby Idrætspark
04. sep 2022
12:00
Fremad Amager 4
AB Tårnby 3
267023
ma05-09 2022
22:00 BK Rødovre 3 Oversidder Rødovre Stadion
05. sep 2022
22:00
BK Rødovre 3
Oversidder
267021
10-09 2022
14:00 B 1908 3 Fremad Amager 4 Sundby Idrætspark
10. sep 2022
14:00
B 1908 3
Fremad Amager 4
267022
10-09 2022
22:00 Oversidder Fremad Valby 3
10. sep 2022
22:00
Oversidder
Fremad Valby 3
267020
11-09 2022
10:00 AB Tårnby 3 Hvidovre IF 2 Tårnby Stadion
11. sep 2022
10:00
AB Tårnby 3
Hvidovre IF 2
267026
ma12-09 2022
22:00 Oversidder AB Tårnby 3
12. sep 2022
22:00
Oversidder
AB Tårnby 3
267027
ma12-09 2022
22:00 Fremad Amager 4 Oversidder Sundby Idrætspark
12. sep 2022
22:00
Fremad Amager 4
Oversidder
267024
17-09 2022
12:00 Fremad Valby 3 B 1908 3 Valby Idrætspark
17. sep 2022
12:00
Fremad Valby 3
B 1908 3
267025
17-09 2022
12:30 Hvidovre IF 2 BK Rødovre 3 Hvidovre IF's baner
17. sep 2022
12:30
Hvidovre IF 2
BK Rødovre 3
267029
24-09 2022
12:00 Fremad Valby 3 Hvidovre IF 2 Valby Idrætspark
24. sep 2022
12:00
Fremad Valby 3
Hvidovre IF 2
267030
24-09 2022
22:00 Oversidder BK Rødovre 3
24. sep 2022
22:00
Oversidder
BK Rødovre 3
267031
24-09 2022
22:00 Oversidder Fremad Amager 4
24. sep 2022
22:00
Oversidder
Fremad Amager 4
267028
25-09 2022
10:00 AB Tårnby 3 B 1908 3 Tårnby Stadion
25. sep 2022
10:00
AB Tårnby 3
B 1908 3
267034
01-10 2022
11:30 BK Rødovre 3 AB Tårnby 3 Rødovre Stadion
01. okt 2022
11:30
BK Rødovre 3
AB Tårnby 3
267033
01-10 2022
12:45 Hvidovre IF 2 Oversidder Hvidovre IF's baner
01. okt 2022
12:45
Hvidovre IF 2
Oversidder
267032
01-10 2022
14:00 B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
01. okt 2022
14:00
B 1908 3
Oversidder
267035
02-10 2022
12:00 Fremad Amager 4 Fremad Valby 3 Sundby Idrætspark
02. okt 2022
12:00
Fremad Amager 4
Fremad Valby 3
267037
ma03-10 2022
22:00 Oversidder AB Tårnby 3
03. okt 2022
22:00
Oversidder
AB Tårnby 3
267038
ma03-10 2022
22:00 Oversidder Fremad Valby 3
03. okt 2022
22:00
Oversidder
Fremad Valby 3
267039
08-10 2022
11:30 BK Rødovre 3 B 1908 3
!
NB: B 1908 3 er taberdømt
Rødovre Stadion
08. okt 2022
11:30
BK Rødovre 3
B 1908 3
267036
08-10 2022
12:30 Hvidovre IF 2 Fremad Amager 4 Hvidovre IF's baner
08. okt 2022
12:30
Hvidovre IF 2
Fremad Amager 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind