U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
266752
fr26-08 2022
17:00 BK Rødovre 1 Oversidder Rødovre Stadion
26. aug 2022
17:00
BK Rødovre 1
Oversidder
266751
27-08 2022
11:15 BK Skjold 1 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Fælledparken
27. aug 2022
11:15
BK Skjold 1
GVI 2
266750
27-08 2022
12:00 FB 2 Tårnby FF 1 Jens Jessens Vej
27. aug 2022
12:00
FB 2
Tårnby FF 1
266749
28-08 2022
14:30 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
!
NB: Fremad Valby 1 er taberdømt
Fælledparken
28. aug 2022
14:30
Østerbro IF 1
Fremad Valby 1
266753
03-09 2022
10:00 Fremad Valby 1 BK Rødovre 1 Valby Idrætspark
03. sep 2022
10:00
Fremad Valby 1
BK Rødovre 1
266754
03-09 2022
10:00 Tårnby FF 1 BK Skjold 1 Vestamager Idrætsanlæg
03. sep 2022
10:00
Tårnby FF 1
BK Skjold 1
266756
03-09 2022
10:00 Oversidder Østerbro IF 1
03. sep 2022
10:00
Oversidder
Østerbro IF 1
266755
04-09 2022
12:00 GVI 2 FB 2 GVI. Nymosen
04. sep 2022
12:00
GVI 2
FB 2
266760
fr09-09 2022
17:00 BK Rødovre 1 GVI 2
!
NB: GVI 2 er taberdømt
Rødovre Stadion
09. sep 2022
17:00
BK Rødovre 1
GVI 2
266762
10-09 2022
10:00 Tårnby FF 1 BK Rødovre 1 Vestamager Idrætsanlæg
10. sep 2022
10:00
Tårnby FF 1
BK Rødovre 1
266759
10-09 2022
11:15 BK Skjold 1 Fremad Valby 1 Fælledparken
10. sep 2022
11:15
BK Skjold 1
Fremad Valby 1
266758
11-09 2022
10:00 FB 2 Oversidder Jens Jessens Vej
11. sep 2022
10:00
FB 2
Oversidder
266757
ti13-09 2022
17:30 Tårnby FF 1 Østerbro IF 1 Vestamager Idrætsanlæg
13. sep 2022
17:30
Tårnby FF 1
Østerbro IF 1
266761
17-09 2022
10:00 Fremad Valby 1 FB 2 Valby Idrætspark
17. sep 2022
10:00
Fremad Valby 1
FB 2
266763
17-09 2022
12:00 GVI 2 Østerbro IF 1 GVI. Nymosen
17. sep 2022
12:00
GVI 2
Østerbro IF 1
266810
18-09 2022
12:00 Oversidder BK Skjold 1
18. sep 2022
12:00
Oversidder
BK Skjold 1
266812
24-09 2022
10:00 Fremad Valby 1 Tårnby FF 1 Valby Idrætspark
24. sep 2022
10:00
Fremad Valby 1
Tårnby FF 1
266813
24-09 2022
11:15 BK Skjold 1 BK Rødovre 1 Fælledparken
24. sep 2022
11:15
BK Skjold 1
BK Rødovre 1
266815
24-09 2022
14:00 GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
24. sep 2022
14:00
GVI 2
Oversidder
266811
25-09 2022
14:30 Østerbro IF 1 FB 2 Fælledparken
25. sep 2022
14:30
Østerbro IF 1
FB 2
266819
ma26-09 2022
22:00 Oversidder Fremad Valby 1
26. sep 2022
22:00
Oversidder
Fremad Valby 1
266818
fr30-09 2022
17:00 BK Rødovre 1 Østerbro IF 1 Rødovre Stadion
30. sep 2022
17:00
BK Rødovre 1
Østerbro IF 1
266817
01-10 2022
10:00 Tårnby FF 1 GVI 2 Vestamager Idrætsanlæg
01. okt 2022
10:00
Tårnby FF 1
GVI 2
266816
02-10 2022
10:00 FB 2 BK Skjold 1 Jens Jessens Vej
02. okt 2022
10:00
FB 2
BK Skjold 1
266820
02-10 2022
11:15 Tårnby FF 1 Oversidder Vestamager Idrætsanlæg
02. okt 2022
11:15
Tårnby FF 1
Oversidder
266825
fr07-10 2022
17:00 BK Rødovre 1 FB 2 Rødovre Stadion
07. okt 2022
17:00
BK Rødovre 1
FB 2
266823
08-10 2022
10:00 BK Skjold 1 Østerbro IF 1 Fælledparken
08. okt 2022
10:00
BK Skjold 1
Østerbro IF 1
266824
08-10 2022
10:00 GVI 2 Fremad Valby 1 GVI. Nymosen
08. okt 2022
10:00
GVI 2
Fremad Valby 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind