U12 Drenge (11) 8v8 3 Efterår, Pulje 2 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
321382
21-08 2022
12:00 BK Union 2 Nørrebro United 2 Genforeningspladsen
21. aug 2022
12:00
BK Union 2
Nørrebro United 2
321379
27-08 2022
10:00 Husum BK 1 B 93 2 Husumparken
27. aug 2022
10:00
Husum BK 1
B 93 2
321381
28-08 2022
09:00 Østerbro IF 4 Aakanden GF 2 Ryparken Idrætsanlæg
28. aug 2022
09:00
Østerbro IF 4
Aakanden GF 2
321380
28-08 2022
12:00 B 1903 2 BK Fix 3 B1903
28. aug 2022
12:00
B 1903 2
BK Fix 3
321386
03-09 2022
10:00 Nørrebro United 2 Husum BK 1 Mimersparken
03. sep 2022
10:00
Nørrebro United 2
Husum BK 1
321383
03-09 2022
11:30 B 93 2 BK Union 2 B 93 Svanemølleanlæg.
03. sep 2022
11:30
B 93 2
BK Union 2
321384
04-09 2022
10:30 BK Fix 3 Østerbro IF 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
04. sep 2022
10:30
BK Fix 3
Østerbro IF 4
321385
04-09 2022
15:15 Aakanden GF 2 B 1903 2 Gentofte Sportspark Vest
04. sep 2022
15:15
Aakanden GF 2
B 1903 2
321387
10-09 2022
10:00 Husum BK 1 BK Fix 3 Husumparken
10. sep 2022
10:00
Husum BK 1
BK Fix 3
321390
10-09 2022
12:00 BK Union 2 Aakanden GF 2 Grøndal Multicenter
10. sep 2022
12:00
BK Union 2
Aakanden GF 2
321389
11-09 2022
09:00 Østerbro IF 4 B 93 2 Ryparken Idrætsanlæg
11. sep 2022
09:00
Østerbro IF 4
B 93 2
321388
11-09 2022
14:15 B 1903 2 Nørrebro United 2 B1903
11. sep 2022
14:15
B 1903 2
Nørrebro United 2
321394
17-09 2022
10:00 Nørrebro United 2 Østerbro IF 4 Mimersparken
17. sep 2022
10:00
Nørrebro United 2
Østerbro IF 4
321391
18-09 2022
10:00 B 93 2 B 1903 2 B 93 Svanemølleanlæg.
18. sep 2022
10:00
B 93 2
B 1903 2
321392
18-09 2022
10:00 BK Fix 3 BK Union 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
18. sep 2022
10:00
BK Fix 3
BK Union 2
321393
18-09 2022
14:00 Aakanden GF 2 Husum BK 1 Gentofte Sportspark Vest
18. sep 2022
14:00
Aakanden GF 2
Husum BK 1
321396
24-09 2022
11:30 B 93 2 BK Fix 3 B 93 Svanemølleanlæg.
24. sep 2022
11:30
B 93 2
BK Fix 3
321397
25-09 2022
09:00 Østerbro IF 4 BK Union 2 Ryparken Idrætsanlæg
25. sep 2022
09:00
Østerbro IF 4
BK Union 2
321395
25-09 2022
12:00 Husum BK 1 B 1903 2 Husumparken
25. sep 2022
12:00
Husum BK 1
B 1903 2
321511
25-09 2022
15:15 Aakanden GF 2 Nørrebro United 2 Gentofte Sportspark Vest
25. sep 2022
15:15
Aakanden GF 2
Nørrebro United 2
321515
01-10 2022
10:00 Nørrebro United 2 B 93 2 Mimersparken
01. okt 2022
10:00
Nørrebro United 2
B 93 2
321514
01-10 2022
14:00 BK Union 2 Husum BK 1 Genforeningspladsen
01. okt 2022
14:00
BK Union 2
Husum BK 1
321512
02-10 2022
10:00 B 1903 2 Østerbro IF 4 B1903
02. okt 2022
10:00
B 1903 2
Østerbro IF 4
321513
02-10 2022
10:00 BK Fix 3 Aakanden GF 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
02. okt 2022
10:00
BK Fix 3
Aakanden GF 2
321519
08-10 2022
12:00 BK Union 2 B 1903 2 Genforeningspladsen
08. okt 2022
12:00
BK Union 2
B 1903 2
321517
09-10 2022
09:00 Østerbro IF 4 Husum BK 1 Ryparken Idrætsanlæg
09. okt 2022
09:00
Østerbro IF 4
Husum BK 1
321516
09-10 2022
12:00 BK Fix 3 Nørrebro United 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
09. okt 2022
12:00
BK Fix 3
Nørrebro United 2
321518
09-10 2022
15:15 Aakanden GF 2 B 93 2 Gentofte Sportspark Vest
09. okt 2022
15:15
Aakanden GF 2
B 93 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind