U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
334487
27-08 2022
12:00 BK Hellas 1 CIK 1 Engdraget
27. aug 2022
12:00
BK Hellas 1
CIK 1
334489
28-08 2022
10:00 Fremad Valby 1 Tårnby FF 1 Valby Idrætspark
28. aug 2022
10:00
Fremad Valby 1
Tårnby FF 1
334486
28-08 2022
12:30 BK Hekla 1 AB Tårnby 1 Hekla Park
28. aug 2022
12:30
BK Hekla 1
AB Tårnby 1
334488
28-08 2022
14:00 Skovshoved IF 1 Brønshøj BK 1 Skovshoved I P
28. aug 2022
14:00
Skovshoved IF 1
Brønshøj BK 1
334493
to01-09 2022
17:30 Tårnby FF 1 BK Hekla 1 Vestamager Idrætsanlæg
01. sep 2022
17:30
Tårnby FF 1
BK Hekla 1
334495
03-09 2022
10:00 BK Hellas 1 Tårnby FF 1 Engdraget
03. sep 2022
10:00
BK Hellas 1
Tårnby FF 1
334490
03-09 2022
11:00 AB Tårnby 1 Fremad Valby 1 Tårnby Stadion
03. sep 2022
11:00
AB Tårnby 1
Fremad Valby 1
334491
03-09 2022
11:45 CIK 1 Skovshoved IF 1 Holmens IA
03. sep 2022
11:45
CIK 1
Skovshoved IF 1
334497
10-09 2022
12:00 Fremad Valby 1 Brønshøj BK 1 Valby Idrætspark
10. sep 2022
12:00
Fremad Valby 1
Brønshøj BK 1
334494
10-09 2022
14:30 BK Hekla 1 CIK 1 Hekla Park
10. sep 2022
14:30
BK Hekla 1
CIK 1
334492
11-09 2022
10:00 Brønshøj BK 1 BK Hellas 1 Tingbjerg Idrætspark
11. sep 2022
10:00
Brønshøj BK 1
BK Hellas 1
334496
11-09 2022
14:00 Skovshoved IF 1 AB Tårnby 1 Skovshoved I P
11. sep 2022
14:00
Skovshoved IF 1
AB Tårnby 1
334500
17-09 2022
10:00 Brønshøj BK 1 BK Hekla 1 Tingbjerg Idrætspark
17. sep 2022
10:00
Brønshøj BK 1
BK Hekla 1
334501
17-09 2022
10:00 Tårnby FF 1 Skovshoved IF 1 Vestamager Idrætsanlæg
17. sep 2022
10:00
Tårnby FF 1
Skovshoved IF 1
334498
17-09 2022
11:00 AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Tårnby Stadion
17. sep 2022
11:00
AB Tårnby 1
BK Hellas 1
334499
17-09 2022
11:45 CIK 1 Fremad Valby 1 Holmens IA
17. sep 2022
11:45
CIK 1
Fremad Valby 1
334505
24-09 2022
10:00 Brønshøj BK 1 Tårnby FF 1 Tingbjerg Idrætspark
24. sep 2022
10:00
Brønshøj BK 1
Tårnby FF 1
334503
24-09 2022
11:00 AB Tårnby 1 CIK 1 Tårnby Stadion
24. sep 2022
11:00
AB Tårnby 1
CIK 1
334504
24-09 2022
14:00 Skovshoved IF 1 Fremad Valby 1 Skovshoved I P
24. sep 2022
14:00
Skovshoved IF 1
Fremad Valby 1
334502
24-09 2022
14:30 BK Hekla 1 BK Hellas 1 Hekla Park
24. sep 2022
14:30
BK Hekla 1
BK Hellas 1
334506
01-10 2022
10:00 BK Hellas 1 Skovshoved IF 1 Engdraget
01. okt 2022
10:00
BK Hellas 1
Skovshoved IF 1
334509
01-10 2022
11:15 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1 Vestamager Idrætsanlæg
01. okt 2022
11:15
Tårnby FF 1
AB Tårnby 1
334508
01-10 2022
12:00 Fremad Valby 1 BK Hekla 1 Valby Idrætspark
01. okt 2022
12:00
Fremad Valby 1
BK Hekla 1
334507
02-10 2022
11:45 CIK 1 Brønshøj BK 1 Holmens IA
02. okt 2022
11:45
CIK 1
Brønshøj BK 1
334512
08-10 2022
10:00 Brønshøj BK 1 AB Tårnby 1 Tingbjerg Idrætspark
08. okt 2022
10:00
Brønshøj BK 1
AB Tårnby 1
334511
08-10 2022
11:30 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1 Skovshoved I P
08. okt 2022
11:30
Skovshoved IF 1
BK Hekla 1
334510
08-10 2022
11:45 CIK 1 Tårnby FF 1 Holmens IA
08. okt 2022
11:45
CIK 1
Tårnby FF 1
334513
08-10 2022
12:00 Fremad Valby 1 BK Hellas 1 Valby Idrætspark
08. okt 2022
12:00
Fremad Valby 1
BK Hellas 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind