MENU

Serie 4, P1 22/23 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
103536 fr
19-08 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
103534
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
VLI 2900 United Frederiksberg IP, kunst
6
-
1
103532
fr
19-08 2022
Kl. 20:00
FC Udfordringen Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
103530
20-08 2022
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
5
103535
20-08 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
0
103531
21-08 2022
Kl. 16:00
Oversidder Watan FC
103539
on
24-08 2022
Kl. 18:00
2900 United Copenhagen Celtic Gentofte Sportspark Vest
2
-
5
103537 on
24-08 2022
Kl. 18:45
Copenfalster FF Oversidder Lersøparken
103737 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
VLI Sporting Fønix CF Jens Jessens Vej
2
-
0
103545 fr
26-08 2022
Kl. 20:00
FC Udfordringen Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
103738
27-08 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
103741
27-08 2022
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
103736
27-08 2022
Kl. 16:00
Slægtens Bk Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
103544
28-08 2022
Kl. 16:00
Oversidder Olympique Odsherred
103543
ti
30-08 2022
Kl. 20:30
Nøddealliancen Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
0
103540 on
31-08 2022
Kl. 20:15
Bk. Sommersol VLI Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
8
103747 fr
02-09 2022
Kl. 20:00
Watan FC VLI Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
6
103742
03-09 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Slægtens Bk Lersøparken
2
-
2
103743
03-09 2022
Kl. 14:00
Olympique Odsherred FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
6
103744
03-09 2022
Kl. 14:00
2900 United Los Toros De Copenhague Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
103746
03-09 2022
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
4
103748
04-09 2022
Kl. 14:00
Nøddealliancen Oversidder Valby Idrætspark
103745
04-09 2022
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
103533
ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Slægtens Bk Bk. Sommersol Valby Idrætspark
4
-
0
103765
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
2900 United Nøddealliancen Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
103761 on
07-09 2022
Kl. 19:00
VLI Copenfalster FF Jens Jessens Vej
4
-
0
103759 to
08-09 2022
Kl. 18:00
FC Udfordringen Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
103766
10-09 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Copenhagen Celtic Lersøparken
2
-
4
103767
10-09 2022
Kl. 14:00
Olympique Odsherred VLI Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
103769
10-09 2022
Kl. 16:00
Bk. Sommersol 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
103770
10-09 2022
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
4
103768
11-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Slægtens Bk
103771
11-09 2022
Kl. 14:00
Watan FC Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
0
103772 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Nøddealliancen FC Udfordringen Valby Idrætspark
3
-
1
103776 fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
103774 fr
16-09 2022
Kl. 18:30
VLI Oversidder Frederiksberg IP, kunst
103775
17-09 2022
Kl. 10:00
Copenhagen Celtic Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
103777
17-09 2022
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
103778
17-09 2022
Kl. 14:00
2900 United Sporting Fønix CF Gentofte Sportspark Vest
3
-
0
103779
17-09 2022
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
103773
17-09 2022
Kl. 16:00
Slægtens Bk FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
2
103763 on
21-09 2022
Kl. 20:15
Pan Fodbold Sporting Fønix CF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
103785
fr
23-09 2022
Kl. 20:00
Watan FC 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
103780
24-09 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Los Toros De Copenhague Lersøparken
1
-
4
103781
24-09 2022
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
103786
24-09 2022
Kl. 14:00
Nøddealliancen Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
103783
24-09 2022
Kl. 16:00
FC Udfordringen VLI Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
5
103784
24-09 2022
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
103782
25-09 2022
Kl. 16:00
Oversidder Copenhagen Celtic
103762 on
28-09 2022
Kl. 20:15
Copenhagen Celtic Watan FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
103799
01-10 2022
Kl. 12:00
Pan Fodbold Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
103800
01-10 2022
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
103801
01-10 2022
Kl. 14:00
2900 United Copenfalster FF Gentofte Sportspark Vest
0
-
1
103788
01-10 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
103802
01-10 2022
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
7
103803
01-10 2022
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
103740
02-10 2022
Kl. 16:00
2900 United Pan Fodbold Gentofte Sportspark Vest
5
-
2
103787
ma
03-10 2022
Kl. 20:15
VLI Slægtens Bk Jens Jessens Vej
4
-
3
103807 fr
07-10 2022
Kl. 20:00
FC Udfordringen Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
103809 fr
07-10 2022
Kl. 20:00
Watan FC Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
103804
08-10 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Bk. Sommersol Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
103805
08-10 2022
Kl. 14:00
Olympique Odsherred 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
103810
08-10 2022
Kl. 14:00
Nøddealliancen VLI Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
103808
08-10 2022
Kl. 16:00
Slægtens Bk Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
103806
09-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Los Toros De Copenhague
103760
on
12-10 2022
Kl. 20:15
Slægtens Bk Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
103812
fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
3
103817 fr
14-10 2022
Kl. 20:00
Watan FC Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
1
103811
15-10 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic VLI Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
103813
15-10 2022
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
1
103814
15-10 2022
Kl. 14:00
2900 United Oversidder Gentofte Sportspark Vest
103815
15-10 2022
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
0
103816
15-10 2022
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
4
103538 ti
18-10 2022
Kl. 18:00
Los Toros De Copenhague Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
0
103542 ti
18-10 2022
Kl. 20:00
Watan FC FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
103541
to
20-10 2022
Kl. 20:00
Sporting Fønix CF Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
103823 fr
21-10 2022
Kl. 18:30
VLI Pan Fodbold Frederiksberg IP, kunst
Udehold taberdømt
103818
22-10 2022
Kl. 14:00
Copenfalster FF Watan FC Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
103819
22-10 2022
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
0
103824
22-10 2022
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
3
103820
23-10 2022
Kl. 16:00
Oversidder Bk. Sommersol
103826 ma
24-10 2022
Kl. 20:15
VLI Los Toros De Copenhague Jens Jessens Vej
0
-
1
103821
ti
25-10 2022
Kl. 20:30
2900 United FC Udfordringen Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
103764 to
27-10 2022
Kl. 18:00
Los Toros De Copenhague Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
103825 fr
28-10 2022
Kl. 18:00
Pan Fodbold Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
4
103850
fr
28-10 2022
Kl. 20:00
Watan FC Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
10
-
2
103851
29-10 2022
Kl. 14:00
Nøddealliancen Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
103828
29-10 2022
Kl. 16:00
Bk. Sommersol FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
103849
29-10 2022
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
103827
29-10 2022
Kl. 16:30
2900 United Slægtens Bk Gentofte Sportspark Vest
Protest
103822
to
03-11 2022
Kl. 19:00
Slægtens Bk Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
2
-
2
103855 to
06-04 2023
Kl. 10:00
Bk. Sommersol Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
103853 to
06-04 2023
Kl. 10:00
Los Toros De Copenhague Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
103854 to
06-04 2023
Kl. 14:00
2900 United VLI Gentofte Sportspark Vest
103852 to
06-04 2023
Kl. 14:00
Copenfalster FF Olympique Odsherred Lersøparken
103856 to
06-04 2023
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
103857 to
06-04 2023
Kl. 16:00
Watan FC Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
103858 to
06-04 2023
Kl. 16:00
Nøddealliancen Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
103859 ma
10-04 2023
Kl. 10:00
Olympique Odsherred Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
103862 ma
10-04 2023
Kl. 10:00
Slægtens Bk Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
103865 ma
10-04 2023
Kl. 10:00
Pan Fodbold Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
103861 ma
10-04 2023
Kl. 12:00
FC Udfordringen Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
103864 ma
10-04 2023
Kl. 12:00
Copenhagen Celtic 2900 United Valby Idrætspark
103863 ma
10-04 2023
Kl. 13:30
VLI Bk. Sommersol Frederiksberg IP, kunst
103860 ma
10-04 2023
Kl. 14:00
Oversidder Copenfalster FF
103871 fr
14-04 2023
Kl. 20:00
Watan FC Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
103866
15-04 2023
Kl. 14:00
Copenfalster FF FC Udfordringen Lersøparken
103867
15-04 2023
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
103868
15-04 2023
Kl. 14:00
2900 United Pan Fodbold Gentofte Sportspark Vest
103872
15-04 2023
Kl. 14:00
Nøddealliancen Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
103869
15-04 2023
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
103870
15-04 2023
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF VLI Kunst, Valby IP, tribunen
103878 fr
21-04 2023
Kl. 18:00
Pan Fodbold Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
103873 fr
21-04 2023
Kl. 20:00
Oversidder Nøddealliancen
103874 fr
21-04 2023
Kl. 20:00
FC Udfordringen Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
103876
22-04 2023
Kl. 12:00
VLI Watan FC Jens Jessens Vej
103877
22-04 2023
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
103959
22-04 2023
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
103875
22-04 2023
Kl. 16:00
Slægtens Bk Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
103966 ti
25-04 2023
Kl. 20:00
Nøddealliancen 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
103960 on
26-04 2023
Kl. 14:00
Copenfalster FF VLI Lersøparken
103961 on
26-04 2023
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
103963 on
26-04 2023
Kl. 14:00
Bk. Sommersol Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
103964 on
26-04 2023
Kl. 14:00
Sporting Fønix CF Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
103965 on
26-04 2023
Kl. 14:00
Watan FC Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
103962 on
26-04 2023
Kl. 20:15
Oversidder FC Udfordringen
103971 fr
28-04 2023
Kl. 18:00
Pan Fodbold Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
103969 fr
28-04 2023
Kl. 18:30
VLI Olympique Odsherred Frederiksberg IP, kunst
103967 fr
28-04 2023
Kl. 20:00
FC Udfordringen Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
103970
29-04 2023
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
103972
29-04 2023
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
103973
29-04 2023
Kl. 14:00
2900 United Bk. Sommersol Gentofte Sportspark Vest
103968
29-04 2023
Kl. 16:00
Slægtens Bk Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
103977 fr
05-05 2023
Kl. 20:00
FC Udfordringen Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
103999 fr
05-05 2023
Kl. 20:00
Watan FC Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
103974
06-05 2023
Kl. 14:00
Copenfalster FF Pan Fodbold Lersøparken
103975
06-05 2023
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
104000
06-05 2023
Kl. 14:00
Nøddealliancen Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
103978
06-05 2023
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
103976
07-05 2023
Kl. 16:00
Oversidder VLI
104003 ti
09-05 2023
Kl. 20:00
Copenhagen Celtic Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
104005 on
10-05 2023
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
104006 on
10-05 2023
Kl. 14:00
2900 United Watan FC Gentofte Sportspark Vest
104007 on
10-05 2023
Kl. 14:00
Bk. Sommersol Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
104001 on
10-05 2023
Kl. 18:00
Slægtens Bk Nøddealliancen Kunst, Valby IP, tribunen
104002 on
10-05 2023
Kl. 19:30
VLI FC Udfordringen Frederiksberg IP, kunst
104004 to
11-05 2023
Kl. 20:00
Pan Fodbold Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
104011 fr
12-05 2023
Kl. 20:00
FC Udfordringen Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
104013 fr
12-05 2023
Kl. 20:00
Watan FC Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
104008
13-05 2023
Kl. 14:00
Copenfalster FF 2900 United Lersøparken
104009
13-05 2023
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
104014
13-05 2023
Kl. 14:00
Nøddealliancen Sporting Fønix CF Kunst, Valby IP, tribunen
104012
13-05 2023
Kl. 16:00
Slægtens Bk VLI Kunst, Valby IP, tribunen
104010
14-05 2023
Kl. 16:00
Oversidder Pan Fodbold
104317 fr
19-05 2023
Kl. 18:00
Pan Fodbold FC Udfordringen Kunst, Valby IP, tribunen
104315 fr
19-05 2023
Kl. 18:30
VLI Nøddealliancen Frederiksberg IP, kunst
104316
20-05 2023
Kl. 14:00
Copenhagen Celtic Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
104318
20-05 2023
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
104329
20-05 2023
Kl. 14:00
2900 United Olympique Odsherred Gentofte Sportspark Vest
104330
20-05 2023
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
104331
20-05 2023
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
104335 fr
26-05 2023
Kl. 20:00
FC Udfordringen Los Toros De Copenhague Kunst, Valby IP, tribunen
104337
27-05 2023
Kl. 12:00
VLI Copenhagen Celtic Jens Jessens Vej
104338
27-05 2023
Kl. 14:00
Nøddealliancen Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
104332
27-05 2023
Kl. 14:00
Copenfalster FF Sporting Fønix CF Lersøparken
104333
27-05 2023
Kl. 14:00
Olympique Odsherred Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
104336
27-05 2023
Kl. 16:00
Slægtens Bk Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
104334
28-05 2023
Kl. 16:00
Oversidder 2900 United
104339 fr
02-06 2023
Kl. 18:00
Pan Fodbold VLI Kunst, Valby IP, tribunen
104344 fr
02-06 2023
Kl. 20:00
Watan FC Copenfalster FF Kunst, Valby IP, tribunen
104340
03-06 2023
Kl. 14:00
Los Toros De Copenhague Slægtens Bk Kunst, Valby IP, tribunen
104341
03-06 2023
Kl. 14:00
2900 United FC Udfordringen Gentofte Sportspark Vest
104345
03-06 2023
Kl. 14:00
Nøddealliancen Copenhagen Celtic Kunst, Valby IP, tribunen
104342
03-06 2023
Kl. 16:00
Bk. Sommersol Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
104343
03-06 2023
Kl. 16:00
Sporting Fønix CF Olympique Odsherred Kunst, Valby IP, tribunen
104346
17-06 2023
Kl. 16:00
Copenfalster FF Nøddealliancen Lersøparken
104347
17-06 2023
Kl. 16:00
Olympique Odsherred Watan FC Kunst, Valby IP, tribunen
104348
17-06 2023
Kl. 16:00
Oversidder Sporting Fønix CF
104349
17-06 2023
Kl. 16:00
FC Udfordringen Bk. Sommersol Kunst, Valby IP, tribunen
104510
17-06 2023
Kl. 16:00
Slægtens Bk 2900 United Kunst, Valby IP, tribunen
104511
17-06 2023
Kl. 16:00
Los Toros De Copenhague VLI Kunst, Valby IP, tribunen
104512
17-06 2023
Kl. 16:00
Copenhagen Celtic Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 2 bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.

Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien fra Serie 1 pulje 2.

Nedrykning:
Antal hold, der rykker ned til Serie 5 pulje 1 svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned

Log ind