Serie 4, P1 22/23 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
103536
fr19-08 2022
18:00 Pan Fodbold Nøddealliancen Valby Idrætspark
1
-
2
19. aug 2022
18:00
Pan Fodbold
1
Nøddealliancen
2
103534
fr19-08 2022
18:30 VLI 2900 United Frederiksberg IP, kunst
6
-
1
19. aug 2022
18:30
VLI
6
2900 United
1
103532
fr19-08 2022
20:00 FC Udfordringen Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
3
-
1
19. aug 2022
20:00
FC Udfordringen
3
Sporting Fønix CF
1
103530
20-08 2022
14:00 Olympique Odsherred Copenfalster FF Valby Idrætspark
0
-
5
20. aug 2022
14:00
Olympique Odsherred
0
Copenfalster FF
5
103535
20-08 2022
14:00 Copenhagen Celtic Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
2
-
0
20. aug 2022
14:00
Copenhagen Celtic
2
Los Toros De Copenhague
0
103531
21-08 2022
16:00 Oversidder Watan FC
21. aug 2022
16:00
Oversidder
Watan FC
103539
on24-08 2022
18:00 2900 United Copenhagen Celtic Gentofte Sportspark Vest
2
-
5
24. aug 2022
18:00
2900 United
2
Copenhagen Celtic
5
103537
on24-08 2022
18:45 Copenfalster FF Oversidder Lersøparken
24. aug 2022
18:45
Copenfalster FF
Oversidder
103737
fr26-08 2022
18:30 VLI Sporting Fønix CF Jens Jessens Vej
2
-
0
26. aug 2022
18:30
VLI
2
Sporting Fønix CF
0
103545
fr26-08 2022
20:00 FC Udfordringen Copenfalster FF Valby Idrætspark
2
-
3
26. aug 2022
20:00
FC Udfordringen
2
Copenfalster FF
3
103738
27-08 2022
14:00 Copenhagen Celtic Bk. Sommersol Valby Idrætspark
2
-
1
27. aug 2022
14:00
Copenhagen Celtic
2
Bk. Sommersol
1
103741
27-08 2022
14:00 Los Toros De Copenhague Nøddealliancen Valby Idrætspark
1
-
1
27. aug 2022
14:00
Los Toros De Copenhague
1
Nøddealliancen
1
103736
27-08 2022
16:00 Slægtens Bk Watan FC Valby Idrætspark
3
-
2
27. aug 2022
16:00
Slægtens Bk
3
Watan FC
2
103544
28-08 2022
16:00 Oversidder Olympique Odsherred
28. aug 2022
16:00
Oversidder
Olympique Odsherred
103543
ti30-08 2022
20:30 Nøddealliancen Olympique Odsherred Valby Idrætspark
5
-
0
30. aug 2022
20:30
Nøddealliancen
5
Olympique Odsherred
0
103540
on31-08 2022
20:15 Bk. Sommersol VLI Valby Idrætspark
6
-
8
31. aug 2022
20:15
Bk. Sommersol
6
VLI
8
103747
fr02-09 2022
20:00 Watan FC VLI Valby Idrætspark
1
-
6
02. sep 2022
20:00
Watan FC
1
VLI
6
103742
03-09 2022
14:00 Copenfalster FF Slægtens Bk Lersøparken
2
-
2
03. sep 2022
14:00
Copenfalster FF
2
Slægtens Bk
2
103743
03-09 2022
14:00 Olympique Odsherred FC Udfordringen Valby Idrætspark
0
-
6
03. sep 2022
14:00
Olympique Odsherred
0
FC Udfordringen
6
103744
03-09 2022
14:00 2900 United Los Toros De Copenhague Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
03. sep 2022
14:00
2900 United
2
Los Toros De Copenhague
1
103746
03-09 2022
16:00 Sporting Fønix CF Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
0
-
4
03. sep 2022
16:00
Sporting Fønix CF
0
Copenhagen Celtic
4
103748
04-09 2022
14:00 Nøddealliancen Oversidder Valby Idrætspark
04. sep 2022
14:00
Nøddealliancen
Oversidder
103745
04-09 2022
16:00 Bk. Sommersol Pan Fodbold Valby Idrætspark
1
-
4
04. sep 2022
16:00
Bk. Sommersol
1
Pan Fodbold
4
103533
ti06-09 2022
18:00 Slægtens Bk Bk. Sommersol Valby Idrætspark
4
-
0
06. sep 2022
18:00
Slægtens Bk
4
Bk. Sommersol
0
103765
ti06-09 2022
18:30 2900 United Nøddealliancen Gentofte Sportspark Vest
3
-
1
06. sep 2022
18:30
2900 United
3
Nøddealliancen
1
103761
on07-09 2022
19:00 VLI Copenfalster FF Jens Jessens Vej
4
-
0
07. sep 2022
19:00
VLI
4
Copenfalster FF
0
103759
to08-09 2022
18:00 FC Udfordringen Oversidder Valby Idrætspark
08. sep 2022
18:00
FC Udfordringen
Oversidder
103766
10-09 2022
14:00 Copenfalster FF Copenhagen Celtic Lersøparken
2
-
4
10. sep 2022
14:00
Copenfalster FF
2
Copenhagen Celtic
4
103767
10-09 2022
14:00 Olympique Odsherred VLI Valby Idrætspark
HHT
10. sep 2022
14:00
Olympique Odsherred
VLI
HHT
103769
10-09 2022
16:00 Bk. Sommersol 2900 United Valby Idrætspark
3
-
2
10. sep 2022
16:00
Bk. Sommersol
3
2900 United
2
103770
10-09 2022
16:00 Sporting Fønix CF Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
1
-
4
10. sep 2022
16:00
Sporting Fønix CF
1
Los Toros De Copenhague
4
103768
11-09 2022
14:00 Oversidder Slægtens Bk
11. sep 2022
14:00
Oversidder
Slægtens Bk
103771
11-09 2022
14:00 Watan FC Pan Fodbold Valby Idrætspark
6
-
0
11. sep 2022
14:00
Watan FC
6
Pan Fodbold
0
103772
ti13-09 2022
20:30 Nøddealliancen FC Udfordringen Valby Idrætspark
3
-
1
13. sep 2022
20:30
Nøddealliancen
3
FC Udfordringen
1
103776
fr16-09 2022
18:00 Pan Fodbold Copenfalster FF Valby Idrætspark
1
-
1
16. sep 2022
18:00
Pan Fodbold
1
Copenfalster FF
1
103774
fr16-09 2022
18:30 VLI Oversidder Frederiksberg IP, kunst
16. sep 2022
18:30
VLI
Oversidder
103775
17-09 2022
10:00 Copenhagen Celtic Olympique Odsherred Valby Idrætspark
UHT
17. sep 2022
10:00
Copenhagen Celtic
Olympique Odsherred
UHT
103777
17-09 2022
14:00 Los Toros De Copenhague Watan FC Valby Idrætspark
1
-
1
17. sep 2022
14:00
Los Toros De Copenhague
1
Watan FC
1
103778
17-09 2022
14:00 2900 United Sporting Fønix CF Gentofte Sportspark Vest
3
-
0
17. sep 2022
14:00
2900 United
3
Sporting Fønix CF
0
103779
17-09 2022
16:00 Bk. Sommersol Nøddealliancen Valby Idrætspark
2
-
3
17. sep 2022
16:00
Bk. Sommersol
2
Nøddealliancen
3
103773
17-09 2022
16:00 Slægtens Bk FC Udfordringen Valby Idrætspark
0
-
2
17. sep 2022
16:00
Slægtens Bk
0
FC Udfordringen
2
103763
on21-09 2022
20:15 Pan Fodbold Sporting Fønix CF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
21. sep 2022
20:15
Pan Fodbold
1
Sporting Fønix CF
1
103785
fr23-09 2022
20:00 Watan FC 2900 United Valby Idrætspark
2
-
4
23. sep 2022
20:00
Watan FC
2
2900 United
4
103780
24-09 2022
14:00 Copenfalster FF Los Toros De Copenhague Lersøparken
1
-
4
24. sep 2022
14:00
Copenfalster FF
1
Los Toros De Copenhague
4
103781
24-09 2022
14:00 Olympique Odsherred Pan Fodbold Valby Idrætspark
1
-
3
24. sep 2022
14:00
Olympique Odsherred
1
Pan Fodbold
3
103786
24-09 2022
14:00 Nøddealliancen Slægtens Bk Valby Idrætspark
2
-
4
24. sep 2022
14:00
Nøddealliancen
2
Slægtens Bk
4
103783
24-09 2022
16:00 FC Udfordringen VLI Valby Idrætspark
1
-
5
24. sep 2022
16:00
FC Udfordringen
1
VLI
5
103784
24-09 2022
16:00 Sporting Fønix CF Bk. Sommersol Valby Idrætspark
2
-
2
24. sep 2022
16:00
Sporting Fønix CF
2
Bk. Sommersol
2
103782
25-09 2022
16:00 Oversidder Copenhagen Celtic
25. sep 2022
16:00
Oversidder
Copenhagen Celtic
103762
on28-09 2022
20:15 Copenhagen Celtic Watan FC Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
28. sep 2022
20:15
Copenhagen Celtic
3
Watan FC
3
103799
01-10 2022
12:00 Pan Fodbold Oversidder Valby Idrætspark
HHT
01. okt 2022
12:00
Pan Fodbold
Oversidder
HHT
103800
01-10 2022
14:00 Los Toros De Copenhague Olympique Odsherred Valby Idrætspark
1
-
1
01. okt 2022
14:00
Los Toros De Copenhague
1
Olympique Odsherred
1
103801
01-10 2022
14:00 2900 United Copenfalster FF Gentofte Sportspark Vest
0
-
1
01. okt 2022
14:00
2900 United
0
Copenfalster FF
1
103788
01-10 2022
14:00 Copenhagen Celtic FC Udfordringen Valby Idrætspark
3
-
2
01. okt 2022
14:00
Copenhagen Celtic
3
FC Udfordringen
2
103802
01-10 2022
16:00 Bk. Sommersol Watan FC Valby Idrætspark
3
-
7
01. okt 2022
16:00
Bk. Sommersol
3
Watan FC
7
103803
01-10 2022
16:00 Sporting Fønix CF Nøddealliancen Valby Idrætspark
HHT
01. okt 2022
16:00
Sporting Fønix CF
Nøddealliancen
HHT
103740
02-10 2022
16:00 2900 United Pan Fodbold Gentofte Sportspark Vest
5
-
2
02. okt 2022
16:00
2900 United
5
Pan Fodbold
2
103787
ma03-10 2022
20:15 VLI Slægtens Bk Jens Jessens Vej
4
-
3
03. okt 2022
20:15
VLI
4
Slægtens Bk
3
103807
fr07-10 2022
20:00 FC Udfordringen Pan Fodbold Valby Idrætspark
UHT
07. okt 2022
20:00
FC Udfordringen
Pan Fodbold
UHT
103809
fr07-10 2022
20:00 Watan FC Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
6
-
1
07. okt 2022
20:00
Watan FC
6
Sporting Fønix CF
1
103804
08-10 2022
14:00 Copenfalster FF Bk. Sommersol Ryparken Idrætsanlæg
4
-
0
08. okt 2022
14:00
Copenfalster FF
4
Bk. Sommersol
0
103805
08-10 2022
14:00 Olympique Odsherred 2900 United Valby Idrætspark
4
-
2
08. okt 2022
14:00
Olympique Odsherred
4
2900 United
2
103810
08-10 2022
14:00 Nøddealliancen VLI Valby Idrætspark
2
-
2
08. okt 2022
14:00
Nøddealliancen
2
VLI
2
103808
08-10 2022
16:00 Slægtens Bk Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
3
-
3
08. okt 2022
16:00
Slægtens Bk
3
Copenhagen Celtic
3
103806
09-10 2022
14:00 Oversidder Los Toros De Copenhague
09. okt 2022
14:00
Oversidder
Los Toros De Copenhague
103760
on12-10 2022
20:15 Slægtens Bk Olympique Odsherred Valby Idrætspark
3
-
0
12. okt 2022
20:15
Slægtens Bk
3
Olympique Odsherred
0
103812
fr14-10 2022
18:00 Pan Fodbold Slægtens Bk Valby Idrætspark
0
-
3
14. okt 2022
18:00
Pan Fodbold
0
Slægtens Bk
3
103817
fr14-10 2022
20:00 Watan FC Nøddealliancen Valby Idrætspark
5
-
1
14. okt 2022
20:00
Watan FC
5
Nøddealliancen
1
103811
15-10 2022
14:00 Copenhagen Celtic VLI Valby Idrætspark
3
-
2
15. okt 2022
14:00
Copenhagen Celtic
3
VLI
2
103813
15-10 2022
14:00 Los Toros De Copenhague FC Udfordringen Valby Idrætspark
3
-
1
15. okt 2022
14:00
Los Toros De Copenhague
3
FC Udfordringen
1
103814
15-10 2022
14:00 2900 United Oversidder Gentofte Sportspark Vest
15. okt 2022
14:00
2900 United
Oversidder
103815
15-10 2022
16:00 Bk. Sommersol Olympique Odsherred Valby Idrætspark
1
-
0
15. okt 2022
16:00
Bk. Sommersol
1
Olympique Odsherred
0
103816
15-10 2022
16:00 Sporting Fønix CF Copenfalster FF Valby Idrætspark
0
-
4
15. okt 2022
16:00
Sporting Fønix CF
0
Copenfalster FF
4
103538
ti18-10 2022
18:00 Los Toros De Copenhague Pan Fodbold Valby Idrætspark
2
-
0
18. okt 2022
18:00
Los Toros De Copenhague
2
Pan Fodbold
0
103542
ti18-10 2022
20:00 Watan FC FC Udfordringen Valby Idrætspark
5
-
3
18. okt 2022
20:00
Watan FC
5
FC Udfordringen
3
103541
to20-10 2022
20:00 Sporting Fønix CF Slægtens Bk Valby Idrætspark
1
-
2
20. okt 2022
20:00
Sporting Fønix CF
1
Slægtens Bk
2
103823
fr21-10 2022
18:30 VLI Pan Fodbold Frederiksberg IP, kunst
UHT
21. okt 2022
18:30
VLI
Pan Fodbold
UHT
103818
22-10 2022
14:00 Copenfalster FF Watan FC Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
22. okt 2022
14:00
Copenfalster FF
1
Watan FC
2
103819
22-10 2022
14:00 Olympique Odsherred Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
1
-
0
22. okt 2022
14:00
Olympique Odsherred
1
Sporting Fønix CF
0
103824
22-10 2022
14:00 Copenhagen Celtic Nøddealliancen Valby Idrætspark
4
-
3
22. okt 2022
14:00
Copenhagen Celtic
4
Nøddealliancen
3
103820
23-10 2022
16:00 Oversidder Bk. Sommersol
23. okt 2022
16:00
Oversidder
Bk. Sommersol
103826
ma24-10 2022
20:15 VLI Los Toros De Copenhague Jens Jessens Vej
0
-
1
24. okt 2022
20:15
VLI
0
Los Toros De Copenhague
1
103821
ti25-10 2022
20:30 2900 United FC Udfordringen Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
25. okt 2022
20:30
2900 United
2
FC Udfordringen
2
103764
to27-10 2022
18:00 Los Toros De Copenhague Bk. Sommersol Valby Idrætspark
3
-
0
27. okt 2022
18:00
Los Toros De Copenhague
3
Bk. Sommersol
0
103825
fr28-10 2022
18:00 Pan Fodbold Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
0
-
4
28. okt 2022
18:00
Pan Fodbold
0
Copenhagen Celtic
4
103850
fr28-10 2022
20:00 Watan FC Olympique Odsherred Valby Idrætspark
10
-
2
28. okt 2022
20:00
Watan FC
10
Olympique Odsherred
2
103851
29-10 2022
14:00 Nøddealliancen Copenfalster FF Valby Idrætspark
3
-
2
29. okt 2022
14:00
Nøddealliancen
3
Copenfalster FF
2
103828
29-10 2022
16:00 Bk. Sommersol FC Udfordringen Valby Idrætspark
3
-
3
29. okt 2022
16:00
Bk. Sommersol
3
FC Udfordringen
3
103849
29-10 2022
16:00 Sporting Fønix CF Oversidder Valby Idrætspark
29. okt 2022
16:00
Sporting Fønix CF
Oversidder
103827
29-10 2022
16:30 2900 United Slægtens Bk Gentofte Sportspark Vest
HHT
29. okt 2022
16:30
2900 United
Slægtens Bk
HHT
103822
to03-11 2022
19:00 Slægtens Bk Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
2
-
2
03. nov 2022
19:00
Slægtens Bk
2
Los Toros De Copenhague
2
103857
02-04 2023
10:00 Watan FC Oversidder Valby Idrætspark
02. apr 2023
10:00
Watan FC
Oversidder
103854
02-04 2023
14:00 2900 United VLI Gentofte Sportspark Vest
0
-
3
02. apr 2023
14:00
2900 United
0
VLI
3
103856
02-04 2023
14:00 Sporting Fønix CF FC Udfordringen Valby Idrætspark
1
-
2
02. apr 2023
14:00
Sporting Fønix CF
1
FC Udfordringen
2
103853
to06-04 2023
10:00 Los Toros De Copenhague Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
3
-
2
06. apr 2023
10:00
Los Toros De Copenhague
3
Copenhagen Celtic
2
103855
to06-04 2023
10:00 Bk. Sommersol Slægtens Bk Valby Idrætspark
1
-
1
06. apr 2023
10:00
Bk. Sommersol
1
Slægtens Bk
1
103858
to06-04 2023
14:00 Nøddealliancen Pan Fodbold Valby Idrætspark
UHT
06. apr 2023
14:00
Nøddealliancen
Pan Fodbold
UHT
103852
to06-04 2023
14:00 Copenfalster FF Olympique Odsherred Valby Idrætspark
2
-
0
06. apr 2023
14:00
Copenfalster FF
2
Olympique Odsherred
0
103859
ma10-04 2023
10:00 Olympique Odsherred Nøddealliancen Valby Idrætspark
UMH
10. apr 2023
10:00
Olympique Odsherred
Nøddealliancen
UMH
103865
ma10-04 2023
10:00 Pan Fodbold Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
HHT
10. apr 2023
10:00
Pan Fodbold
Los Toros De Copenhague
HHT
103862
ma10-04 2023
10:00 Slægtens Bk Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
0
-
1
10. apr 2023
10:00
Slægtens Bk
0
Sporting Fønix CF
1
103861
ma10-04 2023
12:00 FC Udfordringen Watan FC Valby Idrætspark
3
-
4
10. apr 2023
12:00
FC Udfordringen
3
Watan FC
4
103863
ma10-04 2023
13:30 VLI Bk. Sommersol Frederiksberg IP, kunst
4
-
2
10. apr 2023
13:30
VLI
4
Bk. Sommersol
2
103860
ma10-04 2023
14:00 Oversidder Copenfalster FF
10. apr 2023
14:00
Oversidder
Copenfalster FF
103864
ti11-04 2023
20:00 Copenhagen Celtic 2900 United Valby Idrætspark
5
-
2
11. apr 2023
20:00
Copenhagen Celtic
5
2900 United
2
103870
fr14-04 2023
18:30 VLI Sporting Fønix CF Frederiksberg IP, kunst
10
-
1
14. apr 2023
18:30
VLI
10
Sporting Fønix CF
1
103871
fr14-04 2023
20:00 Watan FC Slægtens Bk Valby Idrætspark
3
-
0
14. apr 2023
20:00
Watan FC
3
Slægtens Bk
0
103867
15-04 2023
14:00 Olympique Odsherred Oversidder Valby Idrætspark
15. apr 2023
14:00
Olympique Odsherred
Oversidder
103868
15-04 2023
14:00 2900 United Pan Fodbold Gentofte Sportspark Vest
UHT
15. apr 2023
14:00
2900 United
Pan Fodbold
UHT
103872
15-04 2023
14:00 Nøddealliancen Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
3
-
3
15. apr 2023
14:00
Nøddealliancen
3
Los Toros De Copenhague
3
103869
15-04 2023
16:00 Bk. Sommersol Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
0
-
5
15. apr 2023
16:00
Bk. Sommersol
0
Copenhagen Celtic
5
103873
fr21-04 2023
20:00 Oversidder Nøddealliancen
21. apr 2023
20:00
Oversidder
Nøddealliancen
103874
fr21-04 2023
20:00 FC Udfordringen Olympique Odsherred Valby Idrætspark
1
-
0
21. apr 2023
20:00
FC Udfordringen
1
Olympique Odsherred
0
103878
22-04 2023
10:00 Pan Fodbold Bk. Sommersol Valby Idrætspark
HHT
22. apr 2023
10:00
Pan Fodbold
Bk. Sommersol
HHT
103876
22-04 2023
12:00 VLI Watan FC Jens Jessens Vej
2
-
4
22. apr 2023
12:00
VLI
2
Watan FC
4
103877
22-04 2023
14:00 Copenhagen Celtic Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
4
-
1
22. apr 2023
14:00
Copenhagen Celtic
4
Sporting Fønix CF
1
103959
22-04 2023
14:00 Los Toros De Copenhague 2900 United Valby Idrætspark
3
-
0
22. apr 2023
14:00
Los Toros De Copenhague
3
2900 United
0
103875
22-04 2023
16:30 Slægtens Bk Copenfalster FF Valby Idrætspark
0
-
2
22. apr 2023
16:30
Slægtens Bk
0
Copenfalster FF
2
103963
on26-04 2023
18:00 Bk. Sommersol Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
1
-
1
26. apr 2023
18:00
Bk. Sommersol
1
Los Toros De Copenhague
1
103960
on26-04 2023
19:00 Copenfalster FF VLI Lersøparken
0
-
0
26. apr 2023
19:00
Copenfalster FF
0
VLI
0
103964
on26-04 2023
20:00 Sporting Fønix CF Pan Fodbold Valby Idrætspark
UHT
26. apr 2023
20:00
Sporting Fønix CF
Pan Fodbold
UHT
103965
on26-04 2023
20:00 Watan FC Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
0
-
7
26. apr 2023
20:00
Watan FC
0
Copenhagen Celtic
7
103962
on26-04 2023
20:15 Oversidder FC Udfordringen
26. apr 2023
20:15
Oversidder
FC Udfordringen
103971
fr28-04 2023
18:00 Pan Fodbold Watan FC Valby Idrætspark
HHT
28. apr 2023
18:00
Pan Fodbold
Watan FC
HHT
103969
fr28-04 2023
18:30 VLI Olympique Odsherred Frederiksberg IP, kunst
4
-
1
28. apr 2023
18:30
VLI
4
Olympique Odsherred
1
103967
fr28-04 2023
20:00 FC Udfordringen Nøddealliancen Valby Idrætspark
5
-
1
28. apr 2023
20:00
FC Udfordringen
5
Nøddealliancen
1
103970
29-04 2023
10:00 Copenhagen Celtic Copenfalster FF Valby Idrætspark
1
-
2
29. apr 2023
10:00
Copenhagen Celtic
1
Copenfalster FF
2
103972
29-04 2023
14:00 Los Toros De Copenhague Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
1
-
1
29. apr 2023
14:00
Los Toros De Copenhague
1
Sporting Fønix CF
1
103968
29-04 2023
16:00 Slægtens Bk Oversidder Valby Idrætspark
29. apr 2023
16:00
Slægtens Bk
Oversidder
103966
on03-05 2023
18:00 Nøddealliancen 2900 United Valby Idrætspark
2
-
4
03. maj 2023
18:00
Nøddealliancen
2
2900 United
4
103977
fr05-05 2023
20:00 FC Udfordringen Slægtens Bk Valby Idrætspark
1
-
1
05. maj 2023
20:00
FC Udfordringen
1
Slægtens Bk
1
103999
fr05-05 2023
20:00 Watan FC Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
6
-
0
05. maj 2023
20:00
Watan FC
6
Los Toros De Copenhague
0
103974
06-05 2023
14:00 Copenfalster FF Pan Fodbold Lersøparken
UHT
06. maj 2023
14:00
Copenfalster FF
Pan Fodbold
UHT
103975
06-05 2023
14:00 Olympique Odsherred Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
0
-
7
06. maj 2023
14:00
Olympique Odsherred
0
Copenhagen Celtic
7
103978
06-05 2023
16:00 Sporting Fønix CF 2900 United Valby Idrætspark
3
-
5
06. maj 2023
16:00
Sporting Fønix CF
3
2900 United
5
103976
07-05 2023
16:00 Oversidder VLI
07. maj 2023
16:00
Oversidder
VLI
104006
ti09-05 2023
18:30 2900 United Watan FC Gentofte Sportspark Vest
HHT
09. maj 2023
18:30
2900 United
Watan FC
HHT
104000
ti09-05 2023
19:00 Nøddealliancen Bk. Sommersol Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
09. maj 2023
19:00
Nøddealliancen
1
Bk. Sommersol
1
104002
on10-05 2023
19:30 VLI FC Udfordringen Frederiksberg IP, kunst
4
-
2
10. maj 2023
19:30
VLI
4
FC Udfordringen
2
104013
fr12-05 2023
18:00 Watan FC Bk. Sommersol Valby Idrætspark
4
-
2
12. maj 2023
18:00
Watan FC
4
Bk. Sommersol
2
104011
fr12-05 2023
20:00 FC Udfordringen Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
1
-
6
12. maj 2023
20:00
FC Udfordringen
1
Copenhagen Celtic
6
104008
13-05 2023
14:00 Copenfalster FF 2900 United Lersøparken
5
-
0
13. maj 2023
14:00
Copenfalster FF
5
2900 United
0
104012
13-05 2023
16:30 Slægtens Bk VLI Valby Idrætspark
2
-
6
13. maj 2023
16:30
Slægtens Bk
2
VLI
6
104010
14-05 2023
16:00 Oversidder Pan Fodbold
UHT
14. maj 2023
16:00
Oversidder
Pan Fodbold
UHT
104005
on17-05 2023
18:30 Los Toros De Copenhague Copenfalster FF Valby Idrætspark
1
-
4
17. maj 2023
18:30
Los Toros De Copenhague
1
Copenfalster FF
4
104317
fr19-05 2023
18:00 Pan Fodbold FC Udfordringen Valby Idrætspark
HHT
19. maj 2023
18:00
Pan Fodbold
FC Udfordringen
HHT
104315
fr19-05 2023
18:30 VLI Nøddealliancen Frederiksberg IP, kunst
5
-
2
19. maj 2023
18:30
VLI
5
Nøddealliancen
2
104316
20-05 2023
10:00 Copenhagen Celtic Slægtens Bk Valby Idrætspark
7
-
4
20. maj 2023
10:00
Copenhagen Celtic
7
Slægtens Bk
4
104318
20-05 2023
14:00 Los Toros De Copenhague Oversidder Valby Idrætspark
20. maj 2023
14:00
Los Toros De Copenhague
Oversidder
104329
20-05 2023
14:00 2900 United Olympique Odsherred Gentofte Sportspark Vest
6
-
2
20. maj 2023
14:00
2900 United
6
Olympique Odsherred
2
104331
20-05 2023
14:00 Sporting Fønix CF Watan FC Valby Idrætspark
2
-
8
20. maj 2023
14:00
Sporting Fønix CF
2
Watan FC
8
104330
20-05 2023
16:00 Bk. Sommersol Copenfalster FF Valby Idrætspark
3
-
1
20. maj 2023
16:00
Bk. Sommersol
3
Copenfalster FF
1
104335
fr26-05 2023
20:00 FC Udfordringen Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
UHT
26. maj 2023
20:00
FC Udfordringen
Los Toros De Copenhague
UHT
104332
27-05 2023
14:00 Copenfalster FF Sporting Fønix CF Lersøparken
6
-
1
27. maj 2023
14:00
Copenfalster FF
6
Sporting Fønix CF
1
104333
27-05 2023
14:00 Olympique Odsherred Bk. Sommersol Valby Idrætspark
0
-
1
27. maj 2023
14:00
Olympique Odsherred
0
Bk. Sommersol
1
104337
27-05 2023
14:00 VLI Copenhagen Celtic Jens Jessens Vej
9
-
1
27. maj 2023
14:00
VLI
9
Copenhagen Celtic
1
104338
27-05 2023
14:00 Nøddealliancen Watan FC Valby Idrætspark
HHT
27. maj 2023
14:00
Nøddealliancen
Watan FC
HHT
104336
27-05 2023
16:00 Slægtens Bk Pan Fodbold Valby Idrætspark
UHT
27. maj 2023
16:00
Slægtens Bk
Pan Fodbold
UHT
104334
28-05 2023
16:00 Oversidder 2900 United
28. maj 2023
16:00
Oversidder
2900 United
103973
ti30-05 2023
18:30 2900 United Bk. Sommersol Gentofte Sportspark Vest
0
-
2
30. maj 2023
18:30
2900 United
0
Bk. Sommersol
2
104339
fr02-06 2023
18:00 Pan Fodbold VLI Valby Idrætspark
HHT
02. jun 2023
18:00
Pan Fodbold
VLI
HHT
104344
fr02-06 2023
20:00 Watan FC Copenfalster FF Valby Idrætspark
7
-
1
02. jun 2023
20:00
Watan FC
7
Copenfalster FF
1
104342
03-06 2023
10:00 Bk. Sommersol Oversidder Valby Idrætspark
03. jun 2023
10:00
Bk. Sommersol
Oversidder
104345
03-06 2023
14:00 Nøddealliancen Copenhagen Celtic Valby Idrætspark
1
-
3
03. jun 2023
14:00
Nøddealliancen
1
Copenhagen Celtic
3
104340
03-06 2023
14:00 Los Toros De Copenhague Slægtens Bk Valby Idrætspark
HHT
03. jun 2023
14:00
Los Toros De Copenhague
Slægtens Bk
HHT
104341
03-06 2023
14:00 2900 United FC Udfordringen Gentofte Sportspark Vest
HHT
03. jun 2023
14:00
2900 United
FC Udfordringen
HHT
104343
03-06 2023
16:00 Sporting Fønix CF Olympique Odsherred Valby Idrætspark
6
-
0
03. jun 2023
16:00
Sporting Fønix CF
6
Olympique Odsherred
0
103866
on07-06 2023
18:30 Copenfalster FF FC Udfordringen Lersøparken
2
-
2
07. jun 2023
18:30
Copenfalster FF
2
FC Udfordringen
2
104014
on07-06 2023
19:00 Nøddealliancen Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
0
-
4
07. jun 2023
19:00
Nøddealliancen
0
Sporting Fønix CF
4
103961
on07-06 2023
20:00 Olympique Odsherred Slægtens Bk Valby Idrætspark
3
-
2
07. jun 2023
20:00
Olympique Odsherred
3
Slægtens Bk
2
104004
11-06 2023
10:00 Pan Fodbold Olympique Odsherred Valby Idrætspark
HHT
11. jun 2023
10:00
Pan Fodbold
Olympique Odsherred
HHT
104009
11-06 2023
14:00 Olympique Odsherred Los Toros De Copenhague Valby Idrætspark
2
-
1
11. jun 2023
14:00
Olympique Odsherred
2
Los Toros De Copenhague
1
104003
11-06 2023
14:00 Copenhagen Celtic Oversidder Valby Idrætspark
11. jun 2023
14:00
Copenhagen Celtic
Oversidder
104007
11-06 2023
16:00 Bk. Sommersol Sporting Fønix CF Valby Idrætspark
1
-
2
11. jun 2023
16:00
Bk. Sommersol
1
Sporting Fønix CF
2
104001
11-06 2023
16:00 Slægtens Bk Nøddealliancen Valby Idrætspark
2
-
0
11. jun 2023
16:00
Slægtens Bk
2
Nøddealliancen
0
104511
17-06 2023
10:00 Los Toros De Copenhague VLI Valby Idrætspark
2
-
6
17. jun 2023
10:00
Los Toros De Copenhague
2
VLI
6
104510
17-06 2023
12:00 Slægtens Bk 2900 United Valby Idrætspark
2
-
3
17. jun 2023
12:00
Slægtens Bk
2
2900 United
3
104347
17-06 2023
12:00 Olympique Odsherred Watan FC Valby Idrætspark
0
-
2
17. jun 2023
12:00
Olympique Odsherred
0
Watan FC
2
104512
17-06 2023
14:00 Copenhagen Celtic Pan Fodbold Valby Idrætspark
UHT
17. jun 2023
14:00
Copenhagen Celtic
Pan Fodbold
UHT
104348
17-06 2023
16:00 Oversidder Sporting Fønix CF
17. jun 2023
16:00
Oversidder
Sporting Fønix CF
104349
17-06 2023
16:00 FC Udfordringen Bk. Sommersol Valby Idrætspark
3
-
1
17. jun 2023
16:00
FC Udfordringen
3
Bk. Sommersol
1
104346
17-06 2023
16:00 Copenfalster FF Nøddealliancen Lersøparken
6
-
0
17. jun 2023
16:00
Copenfalster FF
6
Nøddealliancen
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 2 bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op.

Oprykningen forøges med et hold, såfremt der ikke findes et oprykningsberettiget hold til Københavnsserien fra Serie 1 pulje 2.

Nedrykning:
Antal hold, der rykker ned til Serie 5 pulje 1 svarer til antallet af DBU København 1. hold, der rykker ud af Københavnsserien.

Dog rykker nr. 14 altid ned

Log ind