MENU

U13 Drenge 4 (09) 8:8 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
590725 fr
08-04 2022
Kl. 17:45
KB 7 Fix 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
590724
09-04 2022
Kl. 09:30
Hekla 2 FA 2000 4 Hekla Park
2
-
2
590721
09-04 2022
Kl. 10:00
HIK 4 FB 2 HIK
2
-
3
590723
09-04 2022
Kl. 12:00
FB 3 Kastrup 2 Jens Jessens Vej
1
-
2
590722
10-04 2022
Kl. 14:00
Østerbro 2 Skovshoved Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
590726
23-04 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 KB 7 Jens Jessens Vej
8
-
1
590980
23-04 2022
Kl. 10:00
FB 2 Hekla 2 Jens Jessens Vej
2
-
1
590982
24-04 2022
Kl. 11:00
Kastrup 2 Østerbro 2 Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
9
590983
24-04 2022
Kl. 12:00
Fix 3 FB 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
3
591004
fr
29-04 2022
Kl. 17:45
KB 7 FB 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
6
590984
30-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 4 FB 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
591003
30-04 2022
Kl. 12:30
Hekla 2 Skovshoved Hekla Park
1
-
3
590986
01-05 2022
Kl. 10:00
Østerbro 2 Fix 3 Ryparken Idrætsanlæg
21
-
2
590985
01-05 2022
Kl. 10:30
HIK 4 Kastrup 2 HIK
14
-
1
591006
01-05 2022
Kl. 13:45
Skovshoved FA 2000 4 Skovshoved I P
Hjemmehold taberdømt
591005
07-05 2022
Kl. 10:00
FB 2 KB 7 Jens Jessens Vej
6
-
1
591007
08-05 2022
Kl. 10:00
FB 3 Østerbro 2 Jens Jessens Vej
7
-
1
591008
08-05 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 Hekla 2 Kastrup IA ved Røllikevej
0
-
5
591009
08-05 2022
Kl. 14:00
Fix 3 HIK 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
6
591011
ti
10-05 2022
Kl. 18:45
HIK 4 FB 3 Gentofte Sportspark Vest
4
-
2
591014 fr
13-05 2022
Kl. 10:00
KB 7 Østerbro 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
591010
14-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 Kastrup 2 Jens Jessens Vej
7
-
3
591013
15-05 2022
Kl. 13:30
Hekla 2 Fix 3 Hekla Park
2
-
2
591016
15-05 2022
Kl. 15:30
Skovshoved KB 7 Skovshoved I P
10
-
1
591012
fr
20-05 2022
Kl. 17:30
Skovshoved FB 2 Skovshoved I P
5
-
1
591017
fr
20-05 2022
Kl. 18:15
FB 3 Hekla 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
591018
22-05 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 FB 2 Kastrup IA ved Røllikevej
1
-
2
591019
22-05 2022
Kl. 12:00
Fix 3 FA 2000 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
6
591021
to
26-05 2022
Kl. 10:00
FB 2 Fix 3 Jens Jessens Vej
6
-
1
591024 to
26-05 2022
Kl. 10:00
KB 7 HIK 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt
591020
28-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 FB 3 Jens Jessens Vej
0
-
9
590981
28-05 2022
Kl. 12:00
Skovshoved HIK 4 Skovshoved I P
4
-
3
591022
29-05 2022
Kl. 14:00
Skovshoved Kastrup 2 Skovshoved I P
Udehold taberdømt
591025 ti
31-05 2022
Kl. 18:45
HIK 4 Hekla 2 Gentofte Sportspark Vest
Udehold taberdømt
591027
on
01-06 2022
Kl. 16:15
FB 3 FB 2 Jens Jessens Vej
0
-
6
591015 to
02-06 2022
Kl. 17:15
Østerbro 2 HIK 4 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
591028
04-06 2022
Kl. 12:00
KB 7 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
591026
04-06 2022
Kl. 14:30
Østerbro 2 FA 2000 4 Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
591029
05-06 2022
Kl. 12:00
Fix 3 Skovshoved Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
591023 ti
07-06 2022
Kl. 17:00
Hekla 2 Østerbro 2 Hekla Park
Udehold taberdømt
591030
11-06 2022
Kl. 10:00
FA 2000 4 HIK 4 Jens Jessens Vej
2
-
3
591034
11-06 2022
Kl. 10:00
Kastrup 2 Fix 3 Kastrup IA ved Røllikevej
5
-
3
591033
11-06 2022
Kl. 11:30
Hekla 2 KB 7 Hekla Park
1
-
5
591031
11-06 2022
Kl. 12:00
FB 2 Østerbro 2 Jens Jessens Vej
1
-
1
591032
12-06 2022
Kl. 14:00
Skovshoved FB 3 Skovshoved I P
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind