MENU

U13 Drenge 3 (09) 8:8 Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
516566
on
06-04 2022
Kl. 18:45
B 1903 2 Skjold 2 B1903
2 - 1
585302 fr
08-04 2022
Kl. 17:45
KB 6 B93 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 4
516700
09-04 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
585301
09-04 2022
Kl. 12:00
Fix 2 B 1908 3 Tingbjerg Idrætspark
2 - 2
516567
10-04 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 Union Kulbaneparken
4 - 2
585306 ma
18-04 2022
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 2
585303
23-04 2022
Kl. 14:00
B 1908 3 KB 6 Sundby Idrætspark
2 - 1
585307
23-04 2022
Kl. 14:00
B93 4 FA 2000 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 2
585305
24-04 2022
Kl. 10:00
Union B 1903 2 Grøndal Multicenter
3 - 3
585304
24-04 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Fix 2 Fælledparken
5 - 1
585310 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
B 1903 2 Oversidder B1903
585313 fr
29-04 2022
Kl. 17:45
KB 6 FA 2000 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
585311
30-04 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 B93 4 Engdraget
1 - 2
585309
01-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 Skjold 2 Sundby Idrætspark
4 - 3
585312
01-05 2022
Kl. 12:00
Fix 2 Union Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 1
585392 ma
02-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Fix 2
585390
07-05 2022
Kl. 11:15
Union B 1908 3 Grøndal Multicenter
1 - 6
585391
08-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Hellas 2 Kunst, Jens Jessens Vej
8 - 0
585393
08-05 2022
Kl. 11:30
B93 4 B 1903 2 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 1
585314
08-05 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 KB 6 Fælledparken
6 - 0
585664 ma
09-05 2022
Kl. 22:00
B 1908 3 Oversidder Sundby Idrætspark
585665 on
11-05 2022
Kl. 17:15
B 1903 2 FA 2000 3 B1903
3 - 0
585668 fr
13-05 2022
Kl. 10:00
KB 6 Hellas 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 5
585667
15-05 2022
Kl. 12:00
Fix 2 B93 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 0
585666
15-05 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Union Fælledparken
4 - 3
590703 ma
16-05 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skjold 2
588716
21-05 2022
Kl. 10:00
Hellas 2 B 1903 2 Engdraget
4 - 5
588721
21-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Fix 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
590704
21-05 2022
Kl. 10:00
B93 4 B 1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 3
588719
21-05 2022
Kl. 12:00
Union KB 6 Genforeningspladsen
1 - 4
590707 ma
23-05 2022
Kl. 22:00
Union Oversidder Genforeningspladsen
590709 to
26-05 2022
Kl. 10:00
KB 6 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt
590705
28-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 3 FA 2000 3 Sundby Idrætspark
3 - 6
590708
29-05 2022
Kl. 12:00
Fix 2 Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3 - 1
590706
29-05 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 B93 4 Fælledparken
2 - 3
590711
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hellas 2 B 1908 3 Engdraget
1 - 3
590713 ma
30-05 2022
Kl. 22:00
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
590710
fr
03-06 2022
Kl. 17:30
B 1903 2 Fix 2 B1903
4 - 4
590714 fr
03-06 2022
Kl. 19:15
B93 4 Union B 93 Svanemølleanlæg.
7 - 1
590712
04-06 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skjold 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 0
590719 ma
06-06 2022
Kl. 22:00
Oversidder B93 4
590717
11-06 2022
Kl. 11:15
Union FA 2000 3 Genforeningspladsen
0 - 6
590715
11-06 2022
Kl. 12:00
B 1908 3 B 1903 2 Sundby Idrætspark
6 - 4
590716
12-06 2022
Kl. 12:30
Skjold 2 Hellas 2 Fælledparken
4 - 6
590718
12-06 2022
Kl. 14:00
Fix 2 KB 6 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind