MENU

U13 Drenge 1 (09) 8:8 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
485109 fr
08-04 2022
Kl. 17:00
FB HIK 3 Jens Jessens Vej
4
-
2
485110
09-04 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 KB 4 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
0
485111
09-04 2022
Kl. 10:45
Hekla Valby 2 Hekla Park
4
-
5
485112
09-04 2022
Kl. 12:00
Frem 3 Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
485074
10-04 2022
Kl. 14:00
Vanløse 2 Skjold Vanløse Idrætspark
4
-
2
485116 fr
22-04 2022
Kl. 17:45
KB 4 FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
485114
23-04 2022
Kl. 13:45
Skjold Hekla Fælledparken
2
-
4
485115
24-04 2022
Kl. 10:00
HIK 3 Vanløse 2 HIK
1
-
4
485117
24-04 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 AB Tårnby 2 Sundby Idrætspark
2
-
9
485113
24-04 2022
Kl. 14:00
Valby 2 Frem 3 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
4
485118 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Valby 2 Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
9
-
3
485121
30-04 2022
Kl. 09:30
Hekla HIK 3 Hekla Park
1
-
5
485120
01-05 2022
Kl. 10:00
FB Fremad Amager 2 Jens Jessens Vej
3
-
6
485205
01-05 2022
Kl. 11:00
Frem 3 AB Tårnby 2 Frem, Valby IP
0
-
3
485119
01-05 2022
Kl. 11:15
Vanløse 2 KB 4 Vanløse Idrætspark
4
-
0
485297 fr
06-05 2022
Kl. 17:45
KB 4 Hekla Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
2
485262
07-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 FB Vestamager Idrætsanlæg
1
-
0
485206
08-05 2022
Kl. 14:00
Skjold Frem 3 Fælledparken
5
-
2
485259
08-05 2022
Kl. 14:00
HIK 3 Valby 2 HIK
3
-
0
485298
08-05 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 Vanløse 2 Sundby Idrætspark
9
-
2
485302
14-05 2022
Kl. 09:30
Hekla Fremad Amager 2 Hekla Park
1
-
6
485303
14-05 2022
Kl. 10:00
Frem 3 FB Frem, Valby IP
2
-
2
485300
14-05 2022
Kl. 12:00
Vanløse 2 AB Tårnby 2 Vanløse Idrætspark
2
-
0
485301
14-05 2022
Kl. 13:45
Skjold HIK 3 Fælledparken
6
-
2
485299
15-05 2022
Kl. 11:30
Valby 2 KB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
485309 fr
20-05 2022
Kl. 17:45
KB 4 Skjold Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
3
485308
21-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Hekla Vestamager Idrætsanlæg
6
-
0
485307
21-05 2022
Kl. 14:00
HIK 3 Frem 3 HIK
12
-
0
485306
22-05 2022
Kl. 10:00
FB Vanløse 2 Jens Jessens Vej
3
-
1
485310
22-05 2022
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 Valby 2 Sundby Idrætspark
9
-
2
485314
28-05 2022
Kl. 09:30
Hekla FB Hekla Park
Hjemmehold taberdømt
485312
28-05 2022
Kl. 13:45
Skjold Fremad Amager 2 Fælledparken
2
-
4
485311
29-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Valby 2 Tårnby Stadion
Udehold taberdømt
485313
29-05 2022
Kl. 10:30
HIK 3 KB 4 HIK
3
-
3
485317 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
FB Valby 2 Jens Jessens Vej
4
-
4
485315
on
01-06 2022
Kl. 17:30
Frem 3 Vanløse 2 Frem, Valby IP
3
-
3
485316 to
02-06 2022
Kl. 17:30
Vanløse 2 Hekla Vanløse Idrætspark
6
-
0
485320 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 HIK 3 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
485318
04-06 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 2 Skjold Vestamager Idrætsanlæg
2
-
1
485319
05-06 2022
Kl. 10:00
Frem 3 KB 4 Frem, Valby IP
3
-
3
485326
11-06 2022
Kl. 10:00
Hekla Frem 3 Hekla Park
0
-
5
485327
11-06 2022
Kl. 11:30
KB 4 Fremad Amager 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
9
485322
11-06 2022
Kl. 13:45
Skjold FB Fælledparken
1
-
2
485325
12-06 2022
Kl. 10:00
HIK 3 AB Tårnby 2 HIK
0
-
8
485321
12-06 2022
Kl. 11:00
Valby 2 Vanløse 2 Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind