MENU

U14 Drenge 4 (08) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
965617
23-04 2022
Kl. 10:00
FB 2 Dragør 3 Jens Jessens Vej
2
-
2
965620
23-04 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 GVI 3 Tårnby Stadion
7
-
0
965618
24-04 2022
Kl. 12:00
Frem 3 B 1903 4 Frem, Valby IP
0
-
12
965616
24-04 2022
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 Vanløse 2 Kunst, Mimersparken
1
-
1
965624
on
27-04 2022
Kl. 17:15
B 1903 4 FB 2 B1903
1
-
4
965625 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
GVI 3 Frem 3 GVI. Nymosen
6
-
5
965621
30-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 AB Tårnby 3 Jens Jessens Vej
2
-
5
965623
01-05 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Nørrebro United 2 Dragør Bk
1
-
2
965622
01-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse 2 Skjold 3 Vanløse Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
967852 ti
03-05 2022
Kl. 19:00
AB Tårnby 3 Frem 3 Tårnby Stadion
8
-
1
967849
on
04-05 2022
Kl. 17:15
B 1903 4 Nørrebro United 2 B1903
1
-
1
967848 fr
06-05 2022
Kl. 17:00
FA 2000 3 Vanløse 2 Jens Jessens Vej
4
-
4
967851 fr
06-05 2022
Kl. 18:00
Skjold 3 Dragør 3 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
967857
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
GVI 3 Nørrebro United 2 GVI. Nymosen
1
-
6
967850
07-05 2022
Kl. 10:00
FB 2 GVI 3 Jens Jessens Vej
6
-
0
967853
08-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse 2 AB Tårnby 3 Vanløse Idrætspark
2
-
6
967855 ma
09-05 2022
Kl. 17:00
Frem 3 FB 2 Frem, Valby IP
2
-
6
965619 ti
10-05 2022
Kl. 17:00
Skjold 3 FA 2000 3 Fælledparken
Udehold taberdømt
967886
14-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 B 1903 4 Jens Jessens Vej
2
-
7
967890
14-05 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby 3 FB 2 Tårnby Stadion
6
-
3
967889
15-05 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 GVI 3 Fælledparken
3
-
1
967887
15-05 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 2 Frem 3 Kunst, Mimersparken
Udehold taberdømt
967888
15-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse 2 Dragør 3 Vanløse Idrætspark
2
-
1
967894 on
18-05 2022
Kl. 17:30
B 1903 4 Vanløse 2 B1903
6
-
2
967891
fr
20-05 2022
Kl. 17:00
FB 2 Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
3
-
6
967895 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
GVI 3 FA 2000 3 GVI. Nymosen
1
-
3
967892
22-05 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 AB Tårnby 3 Dragør Bk
0
-
3
967893
22-05 2022
Kl. 10:00
Frem 3 Skjold 3 Frem, Valby IP
3
-
9
967854 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Dragør 3 FA 2000 3 Dragør Bk
6
-
1
967900
28-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 Nørrebro United 2 Tårnby Stadion
4
-
5
967896
28-05 2022
Kl. 14:00
FA 2000 3 Frem 3 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
967899
29-05 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 FB 2 Fælledparken
0
-
10
967897
29-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse 2 GVI 3 Vanløse Idrætspark
10
-
0
967898 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Dragør 3 B 1903 4 Dragør Bk
1
-
2
967905 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
GVI 3 Dragør 3 GVI. Nymosen
1
-
3
967904
04-06 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 B 1903 4 Tårnby Stadion
8
-
1
967903
05-06 2022
Kl. 10:00
Frem 3 Vanløse 2 Frem, Valby IP
3
-
5
967901
05-06 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Skjold 3 Kunst, Mimersparken
Udehold taberdømt
967902 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
FB 2 FA 2000 3 Jens Jessens Vej
5
-
1
967856 on
08-06 2022
Kl. 18:45
B 1903 4 Skjold 3 B1903
1
-
3
967910 fr
10-06 2022
Kl. 17:30
B 1903 4 GVI 3 B1903
5
-
1
967906
12-06 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 Nørrebro United 2 Jens Jessens Vej
1
-
2
967907
12-06 2022
Kl. 10:00
Vanløse 2 FB 2 Vanløse Idrætspark
3
-
6
967908
12-06 2022
Kl. 10:00
Dragør 3 Frem 3 Dragør Bk
4
-
1
967909
12-06 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 AB Tårnby 3 Fælledparken
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind