MENU

U14 Drenge M (08) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
843209
02-04 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Union Frem, Valby IP
0 - 2
843167
23-04 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United Union Kunst, Mimersparken
4 - 4
843168
23-04 2022
Kl. 10:00
Hellas B 1908 2 Engdraget
0 - 2
843166
23-04 2022
Kl. 12:00
B93 2 Frem 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 6
843170
24-04 2022
Kl. 10:00
KB 3 HIK 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 4
843169
24-04 2022
Kl. 16:00
GVI 2 Hekla GVI. Nymosen
1 - 4
843172
30-04 2022
Kl. 10:00
Frem 2 GVI 2 Frem, Valby IP
7 - 0
843173
30-04 2022
Kl. 10:00
Union B93 2 Genforeningspladsen
Udehold taberdømt
843174
30-04 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Nørrebro United Sundby Idrætspark
6 - 0
843171
01-05 2022
Kl. 10:30
Hekla KB 3 Hekla Park
2 - 2
843175
01-05 2022
Kl. 12:00
HIK 2 Hellas HIK
6 - 2
843197 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
HIK 2 Nørrebro United Gentofte Sportspark Vest
4 - 0
843200 on
04-05 2022
Kl. 17:45
KB 3 Hellas Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
843176 on
04-05 2022
Kl. 18:15
Hekla Frem 2 Hekla Park
2 - 4
843198
on
04-05 2022
Kl. 18:45
GVI 2 Union GVI. Nymosen
1 - 2
843177
on
04-05 2022
Kl. 19:05
B93 2 B 1908 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 5
843206
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
HIK 2 B93 2 HIK
4 - 1
843202
07-05 2022
Kl. 10:00
Frem 2 KB 3 Frem, Valby IP
6 - 2
843203
07-05 2022
Kl. 10:00
Union Hekla Genforeningspladsen
2 - 1
843205
07-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 GVI 2 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
843204
07-05 2022
Kl. 11:30
Hellas Nørrebro United Engdraget
3 - 4
843228 to
12-05 2022
Kl. 18:00
Frem 2 HIK 2 Frem, Valby IP
3 - 0
843208
fr
13-05 2022
Kl. 10:00
B93 2 Hellas B 93 Svanemølleanlæg.
4 - 1
843207
15-05 2022
Kl. 10:00
Hekla B 1908 2 Hekla Park
1 - 1
843215
15-05 2022
Kl. 10:00
KB 3 Nørrebro United Kunst, KB, P. Bangs Vej
5 - 1
843214
15-05 2022
Kl. 16:00
GVI 2 HIK 2 GVI. Nymosen
0 - 4
843296
on
18-05 2022
Kl. 18:15
HIK 2 Union Genforeningspladsen
1 - 2
843217
21-05 2022
Kl. 10:00
Union KB 3 Genforeningspladsen
2 - 1
843219
21-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 Frem 2 Sundby Idrætspark
0 - 8
843218
22-05 2022
Kl. 11:00
Hellas GVI 2 Engdraget
1 - 2
843216
22-05 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United B93 2 Kunst, Mimersparken
1 - 5
843226
22-05 2022
Kl. 14:00
HIK 2 Hekla HIK
2 - 1
843239
28-05 2022
Kl. 10:00
Union B 1908 2 Genforeningspladsen
3 - 3
843241
29-05 2022
Kl. 10:00
KB 3 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
843227
29-05 2022
Kl. 11:00
Hekla Hellas Hekla Park
9 - 0
843240
29-05 2022
Kl. 16:00
GVI 2 Nørrebro United GVI. Nymosen
2 - 0
843294 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Hellas Frem 2 Engdraget
2 - 2
843242
04-06 2022
Kl. 10:00
B93 2 GVI 2 B 93 Svanemølleanlæg.
6 - 2
843295 on
08-06 2022
Kl. 17:45
KB 3 B 1908 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 0
843243
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Hekla Nørrebro United Hekla Park
2 - 1
843301
12-06 2022
Kl. 10:00
Hekla B93 2 Hekla Park
1 - 2
843302
12-06 2022
Kl. 10:00
Frem 2 Nørrebro United Frem, Valby IP
Udehold taberdømt
843303
12-06 2022
Kl. 10:00
Union Hellas Genforeningspladsen
5 - 0
843304
12-06 2022
Kl. 10:00
GVI 2 KB 3 GVI. Nymosen
3 - 5
843305
12-06 2022
Kl. 10:00
B 1908 2 HIK 2 Sundby Idrætspark
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind