MENU

U17 Drenge M (05) Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980961
23-04 2022
Kl. 10:00
Brønshøj Sundby 2 Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
980912
23-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder KFUM
980914
23-04 2022
Kl. 14:00
GVI 2 Frem 2 GVI. Nymosen
5
-
2
980913
23-04 2022
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 KB 2 Tårnby Stadion
3
-
1
980911
24-04 2022
Kl. 12:00
Vanløse 2 FB Vanløse Idrætspark
1
-
6
980970
on
27-04 2022
Kl. 18:00
Frem 2 Brønshøj Valby Idrætspark
0
-
3
980974
01-05 2022
Kl. 12:00
KFUM Vanløse 2 Emdrupparken
3
-
2
980972
01-05 2022
Kl. 14:00
FB GVI 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
980977
01-05 2022
Kl. 14:00
Sundby 2 AB Tårnby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
980976
01-05 2022
Kl. 16:00
KB 2 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
980990 ti
03-05 2022
Kl. 19:30
Vanløse 2 KB 2 Vanløse Idrætspark
0
-
5
980992 ti
03-05 2022
Kl. 20:15
GVI 2 KFUM GVI. Nymosen
1
-
2
980981 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Frem 2 FB Valby Idrætspark
3
-
0
980991 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Sundby 2
Udehold taberdømt
981004
on
04-05 2022
Kl. 18:00
Brønshøj AB Tårnby 2 Tingbjerg Idrætspark
9
-
0
981101
07-05 2022
Kl. 14:00
AB Tårnby 2 Oversidder Tårnby Stadion
981100
08-05 2022
Kl. 12:00
KFUM Frem 2 Emdrupparken
0
-
1
981273
08-05 2022
Kl. 12:00
Sundby 2 Vanløse 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
981031
08-05 2022
Kl. 14:00
FB Brønshøj Jens Jessens Vej
3
-
2
981127
08-05 2022
Kl. 16:00
KB 2 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
4
981280
fr
13-05 2022
Kl. 14:00
FB KFUM Jens Jessens Vej
4
-
1
981283
14-05 2022
Kl. 12:00
Brønshøj Oversidder Tingbjerg Idrætspark
981282
14-05 2022
Kl. 16:00
GVI 2 Sundby 2 GVI. Nymosen
5
-
5
981279
15-05 2022
Kl. 12:00
Vanløse 2 AB Tårnby 2 Vanløse Idrætspark
2
-
5
981276 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Frem 2 KB 2 Valby Idrætspark
2
-
2
981285
21-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Vanløse 2
981287
21-05 2022
Kl. 16:00
AB Tårnby 2 GVI 2 Tårnby Stadion
5
-
1
981304
22-05 2022
Kl. 12:00
Sundby 2 Frem 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
981303
22-05 2022
Kl. 14:00
KB 2 FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
3
981286
22-05 2022
Kl. 16:00
KFUM Brønshøj Emdrupparken
0
-
4
981319
on
25-05 2022
Kl. 18:00
Frem 2 AB Tårnby 2 Valby Idrætspark
1
-
1
981322
28-05 2022
Kl. 16:00
GVI 2 Oversidder GVI. Nymosen
981321
29-05 2022
Kl. 12:00
KFUM KB 2 Emdrupparken
3
-
4
981320
29-05 2022
Kl. 14:00
FB Sundby 2 Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
981326
to
02-06 2022
Kl. 18:00
AB Tårnby 2 FB Tårnby Stadion
2
-
0
981325
04-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder Frem 2
981327
04-06 2022
Kl. 14:00
Brønshøj KB 2 Tingbjerg Idrætspark
1
-
2
981328
05-06 2022
Kl. 12:00
Sundby 2 KFUM Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
981324
05-06 2022
Kl. 14:00
Vanløse 2 GVI 2 Vanløse Idrætspark
10
-
1
981323
on
08-06 2022
Kl. 18:00
Brønshøj Vanløse 2 Tingbjerg Idrætspark
8
-
0
981329
12-06 2022
Kl. 16:00
Frem 2 Vanløse 2 Valby Idrætspark
7
-
1
981330
12-06 2022
Kl. 16:00
FB Oversidder Jens Jessens Vej
981331
12-06 2022
Kl. 16:00
KFUM AB Tårnby 2 Emdrupparken
1
-
4
981339
12-06 2022
Kl. 16:00
GVI 2 Brønshøj GVI. Nymosen
0
-
6
981503
12-06 2022
Kl. 16:00
KB 2 Sundby 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind