MENU

U19 Drenge 1 (03/04) Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
980313
on
06-04 2022
Kl. 20:00
AB Tårnby 2 HIK 3 Vestamager Idrætsanlæg
1 - 20
980312 fr
08-04 2022
Kl. 18:00
Oversidder KFUM
340587 fr
08-04 2022
Kl. 19:00
KB 3 Vestia 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 4
340586
10-04 2022
Kl. 14:00
B 1903 2 Oversidder B1903
980311
10-04 2022
Kl. 14:00
FB Fix Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 14
980310 ma
11-04 2022
Kl. 18:45
Skovshoved IF Oversidder Gentofte Sportspark
340588 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Vestia 2 B 1903 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
340599 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
KFUM Skovshoved IF Emdrupparken
0 - 7
340596
23-04 2022
Kl. 12:00
HIK 3 FB HIK
16 - 0
340595
23-04 2022
Kl. 16:00
Fix Oversidder Gadelandet
340598
24-04 2022
Kl. 12:00
Oversidder KB 3
340597
24-04 2022
Kl. 16:00
Oversidder AB Tårnby 2
340603 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 Vestia 2 Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
340605 fr
29-04 2022
Kl. 19:00
KB 3 KFUM Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
340602
30-04 2022
Kl. 16:00
Fix HIK 3 Gadelandet
0 - 0
340600
01-05 2022
Kl. 14:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
340601
01-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Skovshoved IF
340604
01-05 2022
Kl. 16:00
B 1903 2 Oversidder B1903
340606 ti
03-05 2022
Kl. 20:00
Vestia 2 FB Bavnehøj Idrætsanlæg
20 - 0
980367 on
04-05 2022
Kl. 18:30
HIK 3 Oversidder Gentofte Sportspark
980368 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Fix Oversidder Gadelandet
980370 on
04-05 2022
Kl. 19:00
KFUM B 1903 2 Emdrupparken
1 - 1
340607 on
04-05 2022
Kl. 19:00
Skovshoved IF KB 3 Skovshoved I P
3 - 1
980369 on
04-05 2022
Kl. 20:15
Oversidder AB Tårnby 2
980374 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
AB Tårnby 2 KFUM Vestamager Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
980372
07-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder KB 3
980376
07-05 2022
Kl. 12:00
HIK 3 Oversidder HIK
980373
07-05 2022
Kl. 16:00
Fix Vestia 2 Gadelandet
0 - 2
980371
08-05 2022
Kl. 14:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
980377
08-05 2022
Kl. 16:00
B 1903 2 Skovshoved IF B1903
2 - 0
980379 on
11-05 2022
Kl. 18:30
Skovshoved IF AB Tårnby 2 Gentofte Sportspark
8 - 4
980399
on
11-05 2022
Kl. 19:00
KB 3 B 1903 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 6
980401 fr
13-05 2022
Kl. 18:00
KFUM FB Emdrupparken
Hjemmehold taberdømt
980378 fr
13-05 2022
Kl. 19:15
Vestia 2 HIK 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 5
980380
15-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
980400
15-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Fix
980402 ti
17-05 2022
Kl. 19:30
FB Skovshoved IF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 10
980404 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Fix KFUM Gadelandet
5 - 3
980406 on
18-05 2022
Kl. 18:30
HIK 3 Oversidder Gentofte Sportspark
980405
on
18-05 2022
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 KB 3 Vestamager Idrætsanlæg
9 - 7
980407 on
18-05 2022
Kl. 20:00
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
980521
fr
20-05 2022
Kl. 18:00
KFUM HIK 3 Emdrupparken
1 - 14
980409 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Skovshoved IF Fix Skovshoved I P
4 - 3
980452 fr
20-05 2022
Kl. 19:00
KB 3 FB Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt
980408 fr
20-05 2022
Kl. 19:15
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
980414
22-05 2022
Kl. 16:00
B 1903 2 AB Tårnby 2 B1903
Ude- og hjemmehold taberdømt
980453
22-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder Oversidder
980403 on
25-05 2022
Kl. 18:15
Oversidder B 1903 2
980540 fr
27-05 2022
Kl. 19:15
Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
980792
28-05 2022
Kl. 16:00
Fix KB 3 Gadelandet
8 - 0
340608
29-05 2022
Kl. 14:00
FB B 1903 2 Kunst, Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
980791
29-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder AB Tårnby 2
980898
29-05 2022
Kl. 16:00
Oversidder KFUM
980901
on
01-06 2022
Kl. 19:00
AB Tårnby 2 FB Vestamager Idrætsanlæg
13 - 0
980904 fr
03-06 2022
Kl. 18:00
KFUM Vestia 2 Emdrupparken
3 - 5
980899 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
980903 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
KB 3 HIK 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Hjemmehold taberdømt
980900
04-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
980902
05-06 2022
Kl. 16:00
B 1903 2 Fix B1903
Hjemmehold taberdømt
980897 ti
07-06 2022
Kl. 20:00
HIK 3 Skovshoved IF Gentofte Sportspark
4 - 2
980905
12-06 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 Skovshoved IF Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 3
980906
12-06 2022
Kl. 12:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
980907
12-06 2022
Kl. 12:00
Fix AB Tårnby 2 Gadelandet
9 - 1
980908
12-06 2022
Kl. 12:00
HIK 3 B 1903 2 HIK
6 - 3
980910
12-06 2022
Kl. 12:00
Oversidder KFUM
980909
12-06 2022
Kl. 16:00
Oversidder KB 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind