MENU

U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
144377 fr
22-04 2022
Kl. 17:45
KB 4 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
132077
23-04 2022
Kl. 10:00
BK Union 1 BK Frem Genforeningspladsen
144378
23-04 2022
Kl. 11:15
Vanløse IF 2 Skovshoved IF 1 Vanløse Idrætspark
144376
23-04 2022
Kl. 12:00
BK Fix 2 Sundby BK 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
132076
23-04 2022
Kl. 12:00
Jægersborg BK 1 AB Tårnby 1 Gentofte Sportspark Vest
144381
30-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem Jægersborg BK 1 Frem, Valby IP
152485
30-04 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 BK Union 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
144379
01-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder Vanløse IF 2
144380
01-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 KB 4 Tårnby Stadion
152856
01-05 2022
Kl. 15:30
Skovshoved IF 1 BK Fix 2 Skovshoved I P
152858
07-05 2022
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 Sundby BK 1 Gentofte Sportspark Vest
164293
07-05 2022
Kl. 10:00
BK Union 1 Skovshoved IF 1 Grøndal Multicenter
164294
07-05 2022
Kl. 10:00
KB 4 BK Frem Kunst, KB, P. Bangs Vej
152857
08-05 2022
Kl. 10:00
Oversidder AB Tårnby 1
164295
08-05 2022
Kl. 12:30
Vanløse IF 2 BK Fix 2 Vanløse Idrætspark
164410
15-05 2022
Kl. 11:30
Skovshoved IF 1 Jægersborg BK 1 Skovshoved I P
164297
21-05 2022
Kl. 10:00
BK Frem Oversidder Frem, Valby IP
164409
21-05 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 KB 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
164296
22-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Tårnby Stadion
164298
22-05 2022
Kl. 14:00
BK Fix 2 BK Union 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
164411
04-06 2022
Kl. 11:30
Oversidder Sundby BK 1
174315
04-06 2022
Kl. 12:00
KB 4 Skovshoved IF 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
174316
04-06 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF 2 BK Union 1 Vanløse Idrætspark
172651
05-06 2022
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 BK Fix 2 Gentofte Sportspark Vest
174314
05-06 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 BK Frem Tårnby Stadion
174321 ma
06-06 2022
Kl. 22:00
Skovshoved IF 1 Oversidder Skovshoved I P
174317
11-06 2022
Kl. 10:00
BK Union 1 Jægersborg BK 1 Genforeningspladsen
174320
11-06 2022
Kl. 10:00
Sundby BK 1 AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Kløvermarkens Idrætsanlæg
174318
12-06 2022
Kl. 10:00
BK Frem
!
NB: BK Frem er taberdømt
Vanløse IF 2 Frem, Valby IP
174319
12-06 2022
Kl. 10:00
BK Fix 2
!
NB: BK Fix 2 er taberdømt
KB 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
174324
18-06 2022
Kl. 10:00
BK Frem Sundby BK 1 Frem, Valby IP
174325
18-06 2022
Kl. 10:00
KB 4 BK Union 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
174322
18-06 2022
Kl. 11:30
Oversidder BK Fix 2
174323
19-06 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 Skovshoved IF 1 Tårnby Stadion
174326
19-06 2022
Kl. 13:00
Vanløse IF 2 Jægersborg BK 1 Vanløse Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind