MENU

U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
120063
23-04 2022
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Aakanden GF 2 Kastrup IA ved Røllikevej
120062
23-04 2022
Kl. 11:00
BK Hekla 2 Vanløse IF 4 Hekla Park
120060
23-04 2022
Kl. 12:30
BK Skjold 2 Sundby BK 2 Fælledparken
120061
24-04 2022
Kl. 10:00
BK Frem 1 AB Tårnby 3 Frem, Valby IP
120059
24-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Ørestad IF 2 Jens Jessens Vej
122055
30-04 2022
Kl. 14:00
Ørestad IF 2 BK Hekla 2 Kalvebod Fælled Skole
122056
01-05 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 FA 2000 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
120064
01-05 2022
Kl. 12:30
Vanløse IF 4 Kastrup BK 1 Vanløse Idrætspark
122058
01-05 2022
Kl. 13:00
Aakanden GF 2 BK Frem 1 Gentofte Sportspark Vest
122057 on
04-05 2022
Kl. 16:30
AB Tårnby 3 BK Skjold 2 Tårnby Stadion
122060
07-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 AB Tårnby 3 Jens Jessens Vej
122117
07-05 2022
Kl. 11:00
BK Hekla 2 Sundby BK 2 Hekla Park
122061
07-05 2022
Kl. 12:30
BK Skjold 2 Aakanden GF 2 Fælledparken
122059
08-05 2022
Kl. 11:15
Vanløse IF 4 Ørestad IF 2 Vanløse Idrætspark
122118
08-05 2022
Kl. 11:30
Kastrup BK 1 BK Frem 1 Kastrup IA ved Røllikevej
122169
21-05 2022
Kl. 11:30
AB Tårnby 3 BK Hekla 2 Tårnby Stadion
122119
21-05 2022
Kl. 14:00
Ørestad IF 2 Kastrup BK 1 Kalvebod Fælled Skole
122168
22-05 2022
Kl. 11:00
BK Frem 1 BK Skjold 2 Frem, Valby IP
122167
22-05 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 Vanløse IF 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
122171
22-05 2022
Kl. 13:00
Aakanden GF 2 FA 2000 3 Gentofte Sportspark Vest
122172
04-06 2022
Kl. 10:00
Vanløse IF 4 AB Tårnby 3 Vanløse Idrætspark
122173
04-06 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 BK Frem 1 Jens Jessens Vej
122175
04-06 2022
Kl. 11:00
BK Hekla 2 Aakanden GF 2 Hekla Park
122176
05-06 2022
Kl. 11:15
Kastrup BK 1 BK Skjold 2
!
NB: BK Skjold 2 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej
122174
05-06 2022
Kl. 14:00
Ørestad IF 2 Sundby BK 2 Kalvebod Fælled Skole
123579
11-06 2022
Kl. 11:30
AB Tårnby 3 Ørestad IF 2 Tårnby Stadion
122177
11-06 2022
Kl. 12:30
BK Skjold 2 FA 2000 3 Fælledparken
122178
12-06 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 Kastrup BK 1 Kløvermarkens Idrætsanlæg
122179
12-06 2022
Kl. 12:00
BK Frem 1 BK Hekla 2 Frem, Valby IP
127468
12-06 2022
Kl. 13:00
Aakanden GF 2 Vanløse IF 4 Gentofte Sportspark Vest
130743
18-06 2022
Kl. 11:00
BK Hekla 2 BK Skjold 2 Hekla Park
132047
18-06 2022
Kl. 11:15
Kastrup BK 1 FA 2000 3 Kastrup IA ved Røllikevej
130167
18-06 2022
Kl. 12:15
Ørestad IF 2 Aakanden GF 2 Kalvebod Fælled Skole
130181
19-06 2022
Kl. 11:15
Sundby BK 2 AB Tårnby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
130164
19-06 2022
Kl. 12:00
Vanløse IF 4 BK Frem 1 Vanløse Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind