|
755445
|
on06-04 2022
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
744337
|
on06-04 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
746987
|
lø09-04 2022
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
|
755075
|
sø10-04 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
733207
|
to14-04 2022
|
10:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
755449
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UMH
|
|
|
|
755453
|
lø23-04 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
755456
|
lø23-04 2022
|
15:30
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
755455
|
sø24-04 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
755457
|
on27-04 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
755459
|
on27-04 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
755460
|
lø30-04 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
755458
|
sø01-05 2022
|
16:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
755461
|
sø01-05 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
445995
|
ma02-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
446352
|
to05-05 2022
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
755462
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
445996
|
lø07-05 2022
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
446353
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
448274
|
ma09-05 2022
|
19:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
446357
|
on11-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
755454
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
448273
|
lø14-05 2022
|
14:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
446359
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
446358
|
sø15-05 2022
|
16:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
899203
|
ma16-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
755463
|
ti17-05 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
928954
|
to19-05 2022
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
928961
|
lø21-05 2022
|
16:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
928960
|
sø22-05 2022
|
16:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
928964
|
ma23-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
928962
|
on25-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
928966
|
on25-05 2022
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
928963
|
lø28-05 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
928965
|
lø28-05 2022
|
15:45
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
928971
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Bavnehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
928970
|
on01-06 2022
|
20:30
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
928968
|
on01-06 2022
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
928969
|
lø04-06 2022
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
928967
|
sø05-06 2022
|
18:00
|
|
|
Mimersparken
|
|
|
|
928972
|
lø11-06 2022
|
11:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
928974
|
lø11-06 2022
|
11:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UMH
|
|
|
928975
|
lø11-06 2022
|
11:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
928976
|
lø11-06 2022
|
11:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
928973
|
lø11-06 2022
|
12:30
|
|
|
|
|
|
Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned.