MENU

Herre Senior 4 7M Forår, P1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
633710
ti
05-04 2022
Kl. 19:15
Skjold 16 Sundby KFUM Lundehusparken
0
-
1
633712
on
06-04 2022
Kl. 20:45
Vanløse 2 JIF Hakoah Vanløse Idrætspark
3
-
1
633708
09-04 2022
Kl. 12:00
Bispebjerg AB Tårnby Ryparken Idrætsanlæg
8
-
3
633709
09-04 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 FC One Team 2 Jens Jessens Vej
4
-
5
633715
ma
18-04 2022
Kl. 18:00
FC One Team 2 Bispebjerg Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
633713
ma
18-04 2022
Kl. 19:00
Frem 4 Vanløse 2 Frem, Valby IP
3
-
3
633717 on
20-04 2022
Kl. 21:00
JIF Hakoah Skjold 16 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
5
633716
24-04 2022
Kl. 10:00
Sundby KFUM FA 2000 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
633718
ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Frem 4 AB Tårnby Frem, Valby IP
5
-
3
642948
on
27-04 2022
Kl. 20:45
Vanløse 2 Skjold 16 Vanløse Idrætspark
0
-
3
634621
to
28-04 2022
Kl. 19:00
Heimdal FC One Team 2 Fælledparken
1
-
4
633719
01-05 2022
Kl. 11:00
Bispebjerg Sundby KFUM Lersøparken
0
-
0
633720
01-05 2022
Kl. 16:00
FA 2000 4 JIF Hakoah Jens Jessens Vej
3
-
6
642950
ma
02-05 2022
Kl. 18:00
FC One Team 2 Frem 4 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
642951 ti
03-05 2022
Kl. 19:15
Skjold 16 FA 2000 4 Lundehusparken
2
-
1
642953 to
05-05 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah Bispebjerg Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
642949
08-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby Vanløse 2 Tårnby Stadion
4
-
6
642952
08-05 2022
Kl. 18:00
Sundby KFUM Heimdal Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
642960 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Frem 4 Sundby KFUM Frem, Valby IP
1
-
2
642963 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Heimdal JIF Hakoah Fælledparken
2
-
2
642962
15-05 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby FC One Team 2 Tårnby Stadion
2
-
2
642961
15-05 2022
Kl. 11:00
Bispebjerg Skjold 16 Lersøparken
2
-
8
642997
ma
16-05 2022
Kl. 18:00
FC One Team 2 Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
643089 ti
17-05 2022
Kl. 19:15
Skjold 16 Heimdal Lundehusparken
Udehold taberdømt
702449 on
18-05 2022
Kl. 21:00
JIF Hakoah Frem 4 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
1
642964
to
19-05 2022
Kl. 20:45
Vanløse 2 FA 2000 4 Vanløse Idrætspark
5
-
2
696085
22-05 2022
Kl. 18:00
Sundby KFUM AB Tårnby Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
702586
ma
23-05 2022
Kl. 18:00
FC One Team 2 Sundby KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
0
702451 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Frem 4 Skjold 16 Frem, Valby IP
1
-
1
702660
on
25-05 2022
Kl. 20:45
Vanløse 2 Bispebjerg Vanløse Idrætspark
5
-
2
702582
29-05 2022
Kl. 12:00
AB Tårnby JIF Hakoah Tårnby Stadion
Udehold taberdømt
702659 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Heimdal FA 2000 4 Fælledparken
2
-
6
730177
ti
31-05 2022
Kl. 19:15
Skjold 16 AB Tårnby Lundehusparken
4
-
3
730178
on
01-06 2022
Kl. 20:45
Vanløse 2 Sundby KFUM Vanløse Idrætspark
2
-
1
633711 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Heimdal Frem 4 Fælledparken
Udehold taberdømt
732287
to
02-06 2022
Kl. 19:30
JIF Hakoah FC One Team 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
4
725920
05-06 2022
Kl. 11:00
Bispebjerg Heimdal Lersøparken
Udehold taberdømt
725968 ti
07-06 2022
Kl. 20:15
FA 2000 4 Frem 4 Jens Jessens Vej
2
-
3
633714 on
08-06 2022
Kl. 19:00
AB Tårnby Heimdal Tårnby Stadion
Udehold taberdømt
642991 on
08-06 2022
Kl. 20:15
FA 2000 4 Bispebjerg Jens Jessens Vej
4
-
3
732575 fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Skjold 16 FC One Team 2 Fælledparken
4
-
3
732572
11-06 2022
Kl. 11:15
Frem 4 Bispebjerg Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
732573
11-06 2022
Kl. 12:30
AB Tårnby FA 2000 4 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
6
732577
11-06 2022
Kl. 12:30
Heimdal Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
733204
12-06 2022
Kl. 18:00
Sundby KFUM JIF Hakoah Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Læs mere om afsluttende 7M dag for kvinder og herrer den 11. juni 2022 i Valby IP

Oprykning:
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 8 puljer rykker ned.

 

Log ind