MENU

KS Kv Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
707386
27-03 2022
Kl. 13:15
Skjold HIK Ryparken Idrætsanlæg
1 - 0
707381
to
31-03 2022
Kl. 19:30
Fix Skjold Tingbjerg Idrætspark
0 - 1
706878
02-04 2022
Kl. 10:00
Rødovre KFB Rødovre Stadion Kunst
4 - 1
707380
02-04 2022
Kl. 16:00
KFUM Føroyar Ryparken Idrætsanlæg
3 - 0
706879
03-04 2022
Kl. 12:00
CBS Sport PI Fodbold Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
707388
10-04 2022
Kl. 10:00
PI Fodbold Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
707389
10-04 2022
Kl. 12:00
Føroyar CBS Sport Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
707404 to
14-04 2022
Kl. 10:00
Fix PI Fodbold Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1 - 2
707395 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Rødovre Føroyar Rødovre Stadion Kunst
Udehold taberdømt
707403
ma
18-04 2022
Kl. 14:00
CBS Sport Heimdal Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
707406
on
20-04 2022
Kl. 18:00
KFB HIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 1
707412
23-04 2022
Kl. 16:00
Heimdal Rødovre Fælledparken
2 - 7
707407
24-04 2022
Kl. 12:00
PI Fodbold Skjold Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
707405
ma
25-04 2022
Kl. 18:30
KFUM HIK Emdrupparken
1 - 0
707410 ti
26-04 2022
Kl. 17:30
Føroyar Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 6
707385
on
27-04 2022
Kl. 20:15
HIK Heimdal Gentofte Sportspark
6 - 2
707409 ma
02-05 2022
Kl. 18:30
KFUM CBS Sport Emdrupparken
1 - 2
707417 on
04-05 2022
Kl. 18:00
KFB PI Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
707416
07-05 2022
Kl. 10:00
Rødovre KFUM Rødovre Stadion
2 - 2
707413
07-05 2022
Kl. 14:00
Skjold Føroyar Kunst, Fælledparken
3 - 2
707419
08-05 2022
Kl. 16:00
HIK CBS Sport HIK
0 - 3
707387 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
KFB Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 1
725759
14-05 2022
Kl. 10:00
KFUM Fix Emdrupparken
4 - 1
725757
15-05 2022
Kl. 12:00
CBS Sport Rødovre Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 2
735512
on
18-05 2022
Kl. 18:00
KFB Heimdal Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 1
735689
22-05 2022
Kl. 10:00
PI Fodbold Føroyar Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 2
736561
22-05 2022
Kl. 16:00
HIK Rødovre HIK
1 - 1
726809
22-05 2022
Kl. 16:00
Skjold KFUM Kunst, Fælledparken
7 - 3
735690 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
Fix CBS Sport Gadelandet
1 - 2
725758
on
25-05 2022
Kl. 18:00
PI Fodbold HIK Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
707390
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Heimdal KFUM Fælledparken
1 - 2
707393
29-05 2022
Kl. 14:00
Skjold KFB Ryparken Idrætsanlæg
3 - 1
739128
ma
30-05 2022
Kl. 18:30
HIK Føroyar Gentofte Sportspark
0 - 2
707418
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Fix Heimdal Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 1
736658
04-06 2022
Kl. 10:00
Rødovre Fix Rødovre Stadion
3 - 3
739127
04-06 2022
Kl. 16:00
KFUM KFB Emdrupparken
1 - 1
736659
05-06 2022
Kl. 12:00
CBS Sport Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
725992 on
08-06 2022
Kl. 18:00
Føroyar KFB Kløvermarkens Idrætsanlæg
0 - 3
726799
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Heimdal Skjold Kunst, Fælledparken
2 - 4
739131
ma
13-06 2022
Kl. 18:00
Heimdal PI Fodbold Fælledparken
1 - 3
739134 on
15-06 2022
Kl. 19:00
KFB CBS Sport Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 0
739137
to
16-06 2022
Kl. 18:30
Fix HIK Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
2 - 1
739135
19-06 2022
Kl. 10:00
PI Fodbold KFUM Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 4
739138
19-06 2022
Kl. 12:00
Føroyar Heimdal Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
739133
19-06 2022
Kl. 16:00
Skjold Rødovre Kunst, Fælledparken
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i Kvindeserie Øst.

Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.

Nedrykning forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvindeserie Øst efter foråret 2022.
 

Log ind