Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. mar 2022
13:15
Skjold
1
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
31. mar 2022
19:30
Fix
0
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
10:00
Rødovre
4
KFB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
16:00
KFUM
3
Føroyar
0
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
12:00
CBS Sport
2
PI Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
10:00
PI Fodbold
1
Rødovre
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
12:00
Føroyar
CBS Sport
HHT
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
10:00
Fix
1
PI Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
12:00
Rødovre
Føroyar
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
14:00
CBS Sport
3
Heimdal
2
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:00
KFB
0
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
16:00
Heimdal
2
Rødovre
7
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
12:00
PI Fodbold
1
Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2022
18:30
KFUM
1
HIK
0
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2022
17:30
Føroyar
0
Fix
6
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
20:15
HIK
6
Heimdal
2
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2022
18:30
KFUM
1
CBS Sport
2
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:00
KFB
3
PI Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
Rødovre
2
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
14:00
Skjold
3
Føroyar
2
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
16:00
HIK
0
CBS Sport
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2022
19:00
KFB
0
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
10:00
KFUM
4
Fix
1
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2022
12:00
CBS Sport
0
Rødovre
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
KFB
0
Heimdal
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:00
PI Fodbold
5
Føroyar
2
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
16:00
HIK
1
Rødovre
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
16:00
Skjold
7
KFUM
3
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:30
Fix
1
CBS Sport
2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:00
PI Fodbold
HIK
HMH
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2022
18:30
Heimdal
1
KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
14:00
Skjold
3
KFB
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2022
18:30
HIK
0
Føroyar
2
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2022
18:30
Fix
2
Heimdal
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
10:00
Rødovre
3
Fix
3
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
16:00
KFUM
1
KFB
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
12:00
CBS Sport
1
Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:00
Føroyar
0
KFB
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:30
Heimdal
2
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
18:00
Heimdal
1
PI Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2022
19:00
KFB
1
CBS Sport
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
18:30
Fix
2
HIK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
10:00
PI Fodbold
1
KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
12:00
Føroyar
1
Heimdal
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
16:00
Skjold
2
Rødovre
2
|
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i Kvindeserie Øst.
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.
Nedrykning forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvindeserie Øst efter foråret 2022.