Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. mar 2022
20:30
B93 5
7
HB 11
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
FC Culpa 2
1
CBS Sport 4
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Skjold 15
3
FB 21
10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. apr 2022
16:00
Oversidder
ØKF 5
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
20:30
Valby 5
2
Skjold 15
2
|
|||||||||||||||||||
08. apr 2022
19:00
ØKF 5
FC Culpa 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
14:00
HB 11
1
FC Nordhavn 2
6
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
10:00
CBS Sport 4
1
B93 5
2
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2022
16:00
FB 21
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
14:00
HB 11
2
CBS Sport 4
6
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
10:00
FC Culpa 2
1
FB 21
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
10:00
FC Nordhavn 2
1
Skjold 15
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2022
16:00
Oversidder
Valby 5
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2022
18:30
Valby 5
2
FC Culpa 2
8
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
Skjold 15
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
10:00
CBS Sport 4
4
FC Nordhavn 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2022
16:00
FB 21
6
B93 5
1
|
|||||||||||||||||||
28. apr 2022
20:30
B93 5
6
ØKF 5
0
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
20:40
B93 5
7
Valby 5
3
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
10:00
FC Culpa 2
0
Skjold 15
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:00
HB 11
1
FB 21
5
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
18:00
FC Nordhavn 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
10:00
CBS Sport 4
4
ØKF 5
0
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:30
FC Nordhavn 2
5
Valby 5
1
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:30
Valby 5
3
HB 11
6
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2022
18:00
ØKF 5
2
FC Nordhavn 2
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
16:00
Skjold 15
3
B93 5
4
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
10:00
CBS Sport 4
1
FB 21
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2022
16:00
Oversidder
FC Culpa 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj 2022
20:30
B93 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
18:00
ØKF 5
2
FB 21
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
12:00
HB 11
2
Skjold 15
9
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
18:00
FC Nordhavn 2
FC Culpa 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2022
10:00
CBS Sport 4
9
Valby 5
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
18:30
Valby 5
ØKF 5
HMH
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
10:00
FC Culpa 2
3
B93 5
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
16:00
Skjold 15
1
CBS Sport 4
3
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
10:00
FC Nordhavn 2
0
FB 21
8
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2022
16:00
Oversidder
HB 11
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
18:30
Valby 5
FB 21
HHT
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
ØKF 5
3
HB 11
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
20:30
B93 5
1
FC Nordhavn 2
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:00
HB 11
3
FC Culpa 2
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
14:00
ØKF 5
2
Skjold 15
3
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
16:00
CBS Sport 4
Oversidder
|
De 27 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2 - 9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.