MENU

U13 Pige B Futsal (09) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
708560
14-11 2021
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF FC Hornsherred Ringsted-hallerne Hal A
Hjemmehold taberdømt
Ringsted Pigefodbold
708561
14-11 2021
Kl. 10:10
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Hareskov IF / Farum BK Ringsted-hallerne Hal A
0 - 4
Ringsted Pigefodbold
708562
14-11 2021
Kl. 10:20
Vestamager Brøndbyernes IF Ringsted-hallerne Hal A
Udehold taberdømt
Ringsted Pigefodbold
708563
14-11 2021
Kl. 10:30
FC Hornsherred Skælskør Boldklub og Idrætsforening Ringsted-hallerne Hal A
0 - 0
Ringsted Pigefodbold
708564
14-11 2021
Kl. 10:40
Hareskov IF / Farum BK Vestamager Ringsted-hallerne Hal A
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Ringsted Pigefodbold
708565
14-11 2021
Kl. 10:50
Brøndbyernes IF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Ringsted-hallerne Hal A
Hjemmehold taberdømt
Ringsted Pigefodbold
708566
14-11 2021
Kl. 11:00
Vestamager FC Hornsherred Ringsted-hallerne Hal A
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Ringsted Pigefodbold
708567
14-11 2021
Kl. 11:10
Hareskov IF / Farum BK Brøndbyernes IF Ringsted-hallerne Hal A
Udehold taberdømt
Ringsted Pigefodbold
708568
14-11 2021
Kl. 11:20
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Vestamager Ringsted-hallerne Hal A
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Ringsted Pigefodbold
708569
14-11 2021
Kl. 11:30
FC Hornsherred Hareskov IF / Farum BK Ringsted-hallerne Hal A
0 - 9
Ringsted Pigefodbold
708570
12-12 2021
Kl. 10:40
FC Hornsherred Brøndbyernes IF Fløng Hallen Bane 1
Hjemmehold taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold
708571
12-12 2021
Kl. 10:50
Hareskov IF / Farum BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Fløng Hallen Bane 1
Udehold taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold
708572
12-12 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Vestamager Fløng Hallen Bane 1
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
Fløng-Hedehusene Fodbold
708573
12-12 2021
Kl. 11:10
Skælskør Boldklub og Idrætsforening FC Hornsherred Fløng Hallen Bane 1
Kamp annulleret
Fløng-Hedehusene Fodbold
708579
12-12 2021
Kl. 11:20
Vestamager Hareskov IF / Farum BK Fløng Hallen Bane 1
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
Fløng-Hedehusene Fodbold
708580
12-12 2021
Kl. 11:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening Brøndbyernes IF Fløng Hallen Bane 1
Hjemmehold taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold
708581
12-12 2021
Kl. 11:40
FC Hornsherred Vestamager Fløng Hallen Bane 1
Hjemmehold taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold
708582
12-12 2021
Kl. 11:50
Brøndbyernes IF Hareskov IF / Farum BK Fløng Hallen Bane 1
1 - 3
Fløng-Hedehusene Fodbold
708583
12-12 2021
Kl. 12:00
Vestamager Skælskør Boldklub og Idrætsforening Fløng Hallen Bane 1
Udehold taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold
708584
12-12 2021
Kl. 12:10
Hareskov IF / Farum BK FC Hornsherred Fløng Hallen Bane 1
Udehold taberdømt
Fløng-Hedehusene Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Indledende: 5 hold.

Mellemrunden samlet A-B afvikles uge 5.

5 hold fra mellemrunden kvalificerer sig til finals den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.

Husk ellers kan du ikke sætte holdkort

DBU Klubservice


Log ind