MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
355552 ma
22-08 2022
Kl. 19:15
Oversidder Nørrebro FF 2
355555 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Sundby 4 FC Nyhavn Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
355553 on
24-08 2022
Kl. 20:15
Vestia FC Soccersisters Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
0
355556
28-08 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 FB Kunst, Fælledparken
Udehold taberdømt
355554
28-08 2022
Kl. 16:30
Nørrebro United 6 Rikken 2 Nørrebroparken
0
-
2
355559 ma
29-08 2022
Kl. 19:15
FC Soccersisters Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
355560 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Rikken 2 Vestia Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
355557 on
31-08 2022
Kl. 18:00
FC Nyhavn Østerbro IF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
355561
to
01-09 2022
Kl. 19:30
FB Nørrebro United 6 Frederiksberg IP, kunst
3
-
2
355558
04-09 2022
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Sundby 4 Nørrebroparken
3
-
2
355563 ma
05-09 2022
Kl. 19:15
Oversidder Rikken 2
355564 on
07-09 2022
Kl. 20:15
Vestia FB Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
1
355565
to
08-09 2022
Kl. 20:15
Sundby 4 FC Soccersisters Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
355566
11-09 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 Nørrebro United 6 Fælledparken
11
-
0
355568 ma
12-09 2022
Kl. 19:15
FC Soccersisters FC Nyhavn Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
5
355570
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Rikken 2 Sundby 4 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
355562 on
14-09 2022
Kl. 18:00
FC Nyhavn Nørrebro FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
355571 to
15-09 2022
Kl. 19:30
FB Oversidder Frederiksberg IP, kunst
355569
18-09 2022
Kl. 14:00
Nørrebro United 6 Vestia Nørrebroparken
0
-
4
355567
18-09 2022
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Østerbro IF 3 Nørrebroparken
1
-
1
355573 ma
19-09 2022
Kl. 19:15
Oversidder Nørrebro United 6
355572 on
21-09 2022
Kl. 18:00
FC Nyhavn Rikken 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
355575
to
22-09 2022
Kl. 20:15
Sundby 4 FB Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
355576
25-09 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 Vestia Fælledparken
1
-
4
355574
25-09 2022
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 FC Soccersisters Nørrebroparken
2
-
6
355580 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Rikken 2 Nørrebro FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
2
355577 on
28-09 2022
Kl. 20:15
Vestia Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
355581
02-10 2022
Kl. 12:00
FB FC Nyhavn Jens Jessens Vej
2
-
1
355579
02-10 2022
Kl. 16:30
Nørrebro United 6 Sundby 4 Nørrebroparken
355584 ma
03-10 2022
Kl. 19:15
FC Soccersisters Rikken 2 Kunst, Valby IP, tribunen
355585 to
06-10 2022
Kl. 20:15
Sundby 4 Vestia Kløvermarkens Idrætsanlæg
355582
08-10 2022
Kl. 11:00
FC Nyhavn Nørrebro United 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355578
09-10 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 FC Soccersisters Fælledparken
355586
09-10 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 Oversidder Fælledparken
355583
09-10 2022
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 FB Nørrebroparken
355643 ma
10-10 2022
Kl. 19:15
Oversidder Sundby 4
355644 on
12-10 2022
Kl. 20:15
Vestia FC Nyhavn Bavnehøj Idrætsanlæg
355647
16-10 2022
Kl. 12:00
FB FC Soccersisters Jens Jessens Vej
355645
16-10 2022
Kl. 13:45
Nørrebro United 6 Nørrebro FF 2 Nørrebroparken
355646
16-10 2022
Kl. 14:00
Østerbro IF 3 Rikken 2 Fælledparken
355650 ma
24-10 2022
Kl. 19:15
FC Soccersisters Nørrebro United 6 Kunst, Valby IP, tribunen
355652 ti
25-10 2022
Kl. 18:00
Rikken 2 FB Kunst, Valby IP, tribunen
355651 to
27-10 2022
Kl. 20:15
Sundby 4 Østerbro IF 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355648
29-10 2022
Kl. 12:30
FC Nyhavn Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
355649
30-10 2022
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Vestia Nørrebroparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op

Nedrykning:
Nr. 10 i alle tre puljer rykker ned

Log ind