MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
355460 ti
23-08 2022
Kl. 17:30
Sønderbro Fight Nørrebro United 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
355459 on
24-08 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 HIK Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
355458
27-08 2022
Kl. 16:00
CIK Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
355461
27-08 2022
Kl. 16:00
FA 2000 KFB 2 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
355465 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
HIK CIK HIK
0
-
1
355467 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Hekla Sønderbro Fight Hekla Park
5
-
1
355463
04-09 2022
Kl. 12:30
KFB 2 Nørrebro United 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
355464
04-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder FA 2000
355471 on
07-09 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
355470
10-09 2022
Kl. 12:30
CIK Nørrebro United 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
2
355469
10-09 2022
Kl. 15:00
KFB 2 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
355472
10-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 HIK Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
355473
10-09 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 4 Sønderbro Fight Nørrebroparken
Udehold taberdømt
355476 ti
13-09 2022
Kl. 17:45
Sønderbro Fight Fremad Valby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
2
355475 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
HIK KFB 2 HIK
2
-
2
355478 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Hekla CIK Hekla Park
2
-
0
355477
17-09 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 3 FA 2000 Nørrebroparken
4
-
1
355462
18-09 2022
Kl. 12:30
Nørrebro United 4 Hekla Nørrebroparken
0
-
3
355474 ma
19-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder Nørrebro United 4
355482 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Hekla FA 2000 Hekla Park
2
-
2
355480
24-09 2022
Kl. 11:15
CIK Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
3
355483
24-09 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 4 Fremad Valby 2 Nørrebroparken
1
-
3
355479
25-09 2022
Kl. 12:30
KFB 2 Nørrebro United 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
2
355481
25-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder HIK
355486 ti
27-09 2022
Kl. 17:45
Sønderbro Fight FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
355485 ti
27-09 2022
Kl. 20:30
HIK Nørrebro United 4 HIK
4
-
2
355484 on
28-09 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 CIK Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
355488 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Hekla KFB 2 Hekla Park
355487
01-10 2022
Kl. 13:00
Nørrebro United 3 Oversidder Nørrebroparken
355491 to
06-10 2022
Kl. 20:30
HIK Nørrebro United 3 HIK
355493
08-10 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 4 CIK Nørrebroparken
355489
09-10 2022
Kl. 12:30
KFB 2 Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
355490
09-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder Hekla
355492
09-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 Fremad Valby 2 Jens Jessens Vej
355495 on
12-10 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 KFB 2 Kunst, Valby IP, tribunen
355498 to
13-10 2022
Kl. 18:30
Hekla HIK Hekla Park
355494
15-10 2022
Kl. 11:15
CIK FA 2000 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355497
15-10 2022
Kl. 14:30
Nørrebro United 4 Nørrebro United 3 Nørrebroparken
355496
16-10 2022
Kl. 11:00
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
355466
23-10 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United 3 Fremad Valby 2 Nørrebroparken
355502 to
27-10 2022
Kl. 20:30
HIK Sønderbro Fight HIK
355503
29-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 Nørrebro United 4 Jens Jessens Vej
355504
29-10 2022
Kl. 16:00
Nørrebro United 3 Hekla Nørrebroparken
355500
30-10 2022
Kl. 12:30
KFB 2 CIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
355501
30-10 2022
Kl. 13:00
Oversidder Fremad Valby 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de tre puljer rykker op

Nedrykning:
Nr. 10 i alle tre puljer rykker ned

Log ind