MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P7 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356688
ti
23-08 2022
Kl. 20:30
Skjold 15 Copenhagen Celtic Lundehusparken
0
-
8
356689 on
24-08 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF 9 FB 33 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
356685
27-08 2022
Kl. 10:00
Rødovre KB 7 Rødovre Stadion
6
-
3
356687
27-08 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple 4 Stefan 8 Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
356693
ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Stefan 8 Fremad Amager 3 Rådvadsvej
2
-
3
356691
ti
30-08 2022
Kl. 20:30
KB 7 Skjold 15 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
3
356692
on
31-08 2022
Kl. 20:00
Union 8 Rødovre Grøndal Multicenter
1
-
7
356690 to
01-09 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Celtic Østerbro IF 9 Valby Idrætspark
15
-
0
356694
04-09 2022
Kl. 16:00
FB 33 Dunses Disciple 4 Jens Jessens Vej
1
-
5
356697 ti
06-09 2022
Kl. 20:30
Fremad Amager 3 FB 33 Sundby Idrætspark
5
-
3
356738 on
07-09 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF 9 Dunses Disciple 4 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
356695
to
08-09 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Celtic KB 7 Valby Idrætspark
4
-
1
356696
10-09 2022
Kl. 10:00
Rødovre Stefan 8 Rødovre Stadion
6
-
1
356742
ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Stefan 8 Skjold 15 Rådvadsvej
6
-
2
356739
ti
13-09 2022
Kl. 20:30
KB 7 Østerbro IF 9 Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
0
356743 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
FB 33 Rødovre Jens Jessens Vej
1
-
3
356740
on
14-09 2022
Kl. 20:00
Union 8 Copenhagen Celtic Grøndal Multicenter
2
-
7
356746
ma
19-09 2022
Kl. 20:30
KB 7 Union 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
1
356747
ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 15 FB 33 Lundehusparken
5
-
2
356741 ti
20-09 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager 3 Dunses Disciple 4 Sundby Idrætspark
6
-
7
356748 on
21-09 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF 9 Fremad Amager 3 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
356745
24-09 2022
Kl. 10:00
Rødovre Dunses Disciple 4 Rødovre Stadion
7
-
3
356737
24-09 2022
Kl. 12:45
Skjold 15 Union 8 Lundehusparken
2
-
1
356752 ma
26-09 2022
Kl. 18:30
Stefan 8 KB 7 Rådvadsvej
0
-
6
356749 ti
27-09 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager 3 Rødovre Sundby Idrætspark
2
-
7
356750
on
28-09 2022
Kl. 20:00
Union 8 Østerbro IF 9 Grøndal Multicenter
4
-
5
356744 to
29-09 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Celtic Stefan 8 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
356751
01-10 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple 4 Skjold 15 Jens Jessens Vej
6
-
2
356753
02-10 2022
Kl. 17:30
FB 33 Copenhagen Celtic Jens Jessens Vej
356686 ti
04-10 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager 3 Union 8 Sundby Idrætspark
357135
09-10 2022
Kl. 14:00
KB 7 FB 33 Kunst, KB, P. Bangs Vej
357138 on
12-10 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF 9 Rødovre Ryparken Idrætsanlæg
357136 on
12-10 2022
Kl. 20:00
Union 8 Stefan 8 Genforeningspladsen
356754 to
13-10 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Celtic Dunses Disciple 4 Valby Idrætspark
357137 to
13-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 15 Fremad Amager 3 Lundehusparken
357140 ti
18-10 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager 3 Copenhagen Celtic Sundby Idrætspark
357142 on
19-10 2022
Kl. 19:30
Østerbro IF 9 Stefan 8 Ryparken Idrætsanlæg
357139
22-10 2022
Kl. 10:00
Rødovre Skjold 15 Rødovre Stadion
357141
22-10 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple 4 KB 7 Jens Jessens Vej
357143
23-10 2022
Kl. 14:00
FB 33 Union 8 Jens Jessens Vej
357148 ma
24-10 2022
Kl. 17:00
Stefan 8 FB 33 Rådvadsvej
357146 on
26-10 2022
Kl. 20:00
Union 8 Dunses Disciple 4 Genforeningspladsen
357147 to
27-10 2022
Kl. 19:15
Skjold 15 Østerbro IF 9 Lundehusparken
357144 to
27-10 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Celtic Rødovre Valby Idrætspark
357145 to
27-10 2022
Kl. 20:30
KB 7 Fremad Amager 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind