MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356516 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder FB 32
356512 ti
23-08 2022
Kl. 20:45
Vanløse 4 Stefan 9 Vanløse Idrætspark
Begge hold taberdømt pga manglende holdkort
356513 on
24-08 2022
Kl. 20:30
Oversidder Fod Boldklub
356515
27-08 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken 5 Dunses Disciple 3 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
2
356514
27-08 2022
Kl. 11:15
KFB 4 Skjold 21 Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
1
356517
28-08 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple 3 Oversidder Jens Jessens Vej
356519
ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Fod Boldklub Vanløse 4 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
0
356518
04-09 2022
Kl. 12:00
Stefan 9 FC Ryparken 5 Rådvadsvej
2
-
3
356521
04-09 2022
Kl. 14:00
FB 32 KFB 4 Jens Jessens Vej
2
-
5
356547 ti
06-09 2022
Kl. 18:45
Oversidder KFB 4
356523
ti
06-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse 4 Skjold 21 Vanløse Idrætspark
6
-
2
356545 on
07-09 2022
Kl. 20:30
Oversidder FB 32
356520 to
08-09 2022
Kl. 20:30
Skjold 21 Oversidder Lundehusparken
356546
10-09 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken 5 Fod Boldklub Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
356522
11-09 2022
Kl. 14:00
Dunses Disciple 3 Stefan 9 Jens Jessens Vej
5
-
6
356549
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Fod Boldklub Dunses Disciple 3 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
356548 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Stefan 9 Oversidder Rådvadsvej
356552 fr
16-09 2022
Kl. 20:15
FB 32 Vanløse 4 Jens Jessens Vej
3
-
0
356550
17-09 2022
Kl. 11:15
KFB 4 Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
356551
17-09 2022
Kl. 11:30
Skjold 21 FC Ryparken 5 Lundehusparken
5
-
4
356554 ti
20-09 2022
Kl. 20:45
Vanløse 4 KFB 4 Vanløse Idrætspark
5
-
4
356555
on
21-09 2022
Kl. 18:30
Stefan 9 Fod Boldklub Rådvadsvej
4
-
6
356556
24-09 2022
Kl. 11:15
FC Ryparken 5 FB 32 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
4
356557
25-09 2022
Kl. 14:30
Oversidder Oversidder
356553
25-09 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple 3 Skjold 21 Jens Jessens Vej
11
-
2
356559 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Fod Boldklub Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
356558 to
29-09 2022
Kl. 20:40
Oversidder Vanløse 4
356560
01-10 2022
Kl. 11:15
KFB 4 FC Ryparken 5 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
356562
01-10 2022
Kl. 14:00
FB 32 Dunses Disciple 3 Jens Jessens Vej
3
-
6
356656 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Fod Boldklub Skjold 21 Kunst, Valby IP, tribunen
356658 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Vanløse 4
356561
15-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 21 Stefan 9 Lundehusparken
356657
15-10 2022
Kl. 11:15
FC Ryparken 5 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
356655
16-10 2022
Kl. 13:00
Stefan 9 FB 32 Rådvadsvej
356654
16-10 2022
Kl. 16:00
Dunses Disciple 3 KFB 4 Jens Jessens Vej
356659 ti
18-10 2022
Kl. 20:45
Vanløse 4 FC Ryparken 5 Vanløse Idrætspark
356660 to
20-10 2022
Kl. 20:30
Oversidder Dunses Disciple 3
356661
22-10 2022
Kl. 11:15
KFB 4 Stefan 9 Kløvermarkens Idrætsanlæg
356662
23-10 2022
Kl. 12:30
Oversidder Skjold 21
356663
23-10 2022
Kl. 16:00
FB 32 Fod Boldklub Jens Jessens Vej
356666 ma
24-10 2022
Kl. 18:00
Fod Boldklub KFB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
356664 ma
24-10 2022
Kl. 22:00
Dunses Disciple 3 Vanløse 4 Jens Jessens Vej
356684 ti
25-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 21 FB 32 Lundehusparken
356665 on
26-10 2022
Kl. 18:00
Stefan 9 Oversidder Rådvadsvej
356667
29-10 2022
Kl. 10:00
FC Ryparken 5 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind