Herre Senior 5 7M Efterår, P5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356455
21-08 2022
11:00 Bispebjerg 2 Frederiksberg Rangers Lersøparken
1
-
0
21. aug 2022
11:00
Bispebjerg 2
1
Frederiksberg Rangers
0
356456
27-08 2022
14:00 Sundby 3 Vestia 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
27. aug 2022
14:00
Sundby 3
Vestia 2
UHT
356463
28-08 2022
12:00 CBS Sport Sundby 3 Jens Jessens Vej
HHT
28. aug 2022
12:00
CBS Sport
Sundby 3
HHT
356452
28-08 2022
12:45 Skjold 18 Dragør Lundehusparken
5
-
4
28. aug 2022
12:45
Skjold 18
5
Dragør
4
356461
ma29-08 2022
20:30 Frederiksberg Rangers Skjold 18 Valby Idrætspark
3
-
0
29. aug 2022
20:30
Frederiksberg Rangers
3
Skjold 18
0
356462
ti30-08 2022
20:15 Vestia 2 Bispebjerg 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
3
30. aug 2022
20:15
Vestia 2
0
Bispebjerg 2
3
356459
03-09 2022
11:15 KFB 3 Østerbro IF 11 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
03. sep 2022
11:15
KFB 3
1
Østerbro IF 11
4
356466
on07-09 2022
18:00 Bispebjerg 2 CBS Sport Lersøparken
UHT
07. sep 2022
18:00
Bispebjerg 2
CBS Sport
UHT
356464
10-09 2022
11:15 KFB 3 Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
10. sep 2022
11:15
KFB 3
1
Dragør
1
356468
10-09 2022
13:00 Østerbro IF 11 Sundby 3 Fælledparken
5
-
1
10. sep 2022
13:00
Østerbro IF 11
5
Sundby 3
1
356465
11-09 2022
12:45 Skjold 18 Vestia 2 Lundehusparken
UHT
11. sep 2022
12:45
Skjold 18
Vestia 2
UHT
356470
ma12-09 2022
18:00 Frederiksberg Rangers KFB 3 Valby Idrætspark
1
-
1
12. sep 2022
18:00
Frederiksberg Rangers
1
KFB 3
1
356473
ti13-09 2022
19:15 CBS Sport Skjold 18 Jens Jessens Vej
7
-
2
13. sep 2022
19:15
CBS Sport
7
Skjold 18
2
356471
17-09 2022
14:00 Sundby 3 Bispebjerg 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
17. sep 2022
14:00
Sundby 3
Bispebjerg 2
HHT
356469
17-09 2022
15:00 Dragør Østerbro IF 11 Dragør Bk
1
-
3
17. sep 2022
15:00
Dragør
1
Østerbro IF 11
3
356476
ti20-09 2022
19:30 Dragør Frederiksberg Rangers Dragør Bk
7
-
2
20. sep 2022
19:30
Dragør
7
Frederiksberg Rangers
2
356472
on21-09 2022
20:15 Vestia 2 HIK Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
2
21. sep 2022
20:15
Vestia 2
5
HIK
2
356474
24-09 2022
11:15 KFB 3 Vestia 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT
24. sep 2022
11:15
KFB 3
Vestia 2
UHT
356478
24-09 2022
13:00 Østerbro IF 11 Bispebjerg 2 Fælledparken
1
-
5
24. sep 2022
13:00
Østerbro IF 11
1
Bispebjerg 2
5
356477
24-09 2022
14:30 HIK CBS Sport HIK
1
-
6
24. sep 2022
14:30
HIK
1
CBS Sport
6
356475
25-09 2022
12:45 Skjold 18 Sundby 3 Lundehusparken
4
-
3
25. sep 2022
12:45
Skjold 18
4
Sundby 3
3
356496
ti27-09 2022
19:15 CBS Sport KFB 3 Jens Jessens Vej
2
-
4
27. sep 2022
19:15
CBS Sport
2
KFB 3
4
356495
ti27-09 2022
20:15 Vestia 2 Dragør Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
6
27. sep 2022
20:15
Vestia 2
2
Dragør
6
356480
on28-09 2022
18:00 Frederiksberg Rangers Østerbro IF 11 Valby Idrætspark
2
-
1
28. sep 2022
18:00
Frederiksberg Rangers
2
Østerbro IF 11
1
356479
to29-09 2022
17:45 Bispebjerg 2 Skjold 18 Lersøparken
3
-
1
29. sep 2022
17:45
Bispebjerg 2
3
Skjold 18
1
356494
01-10 2022
14:00 Sundby 3 HIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
2
01. okt 2022
14:00
Sundby 3
7
HIK
2
356510
fr07-10 2022
18:30 HIK Østerbro IF 11 Gentofte Sportspark Vest
0
-
9
07. okt 2022
18:30
HIK
0
Østerbro IF 11
9
356499
ma10-10 2022
20:30 Frederiksberg Rangers Vestia 2 Valby Idrætspark
UHT
10. okt 2022
20:30
Frederiksberg Rangers
Vestia 2
UHT
356457
ti11-10 2022
20:30 HIK KFB 3 HIK
1
-
4
11. okt 2022
20:30
HIK
1
KFB 3
4
356497
15-10 2022
11:15 KFB 3 Sundby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
15. okt 2022
11:15
KFB 3
4
Sundby 3
0
356501
15-10 2022
13:00 Østerbro IF 11 Skjold 18 Fælledparken
1
-
8
15. okt 2022
13:00
Østerbro IF 11
1
Skjold 18
8
356498
15-10 2022
14:00 Dragør CBS Sport Dragør Bk
UHT
15. okt 2022
14:00
Dragør
CBS Sport
UHT
356500
16-10 2022
10:00 HIK Bispebjerg 2 HIK
HHT
16. okt 2022
10:00
HIK
Bispebjerg 2
HHT
356506
16-10 2022
16:00 CBS Sport Frederiksberg Rangers Jens Jessens Vej
HHT
16. okt 2022
16:00
CBS Sport
Frederiksberg Rangers
HHT
356460
on19-10 2022
19:45 Dragør HIK Dragør Bk
UHT
19. okt 2022
19:45
Dragør
HIK
UHT
356503
22-10 2022
11:00 Bispebjerg 2 KFB 3 Lersøparken
5
-
5
22. okt 2022
11:00
Bispebjerg 2
5
KFB 3
5
356505
22-10 2022
13:00 Østerbro IF 11 Vestia 2 Fælledparken
UHT
22. okt 2022
13:00
Østerbro IF 11
Vestia 2
UHT
356504
22-10 2022
14:00 Sundby 3 Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
HHT
22. okt 2022
14:00
Sundby 3
Dragør
HHT
356502
23-10 2022
11:30 Skjold 18 HIK Lundehusparken
8
-
0
23. okt 2022
11:30
Skjold 18
8
HIK
0
356511
ti25-10 2022
20:15 Vestia 2 CBS Sport Bavnehøj Idrætsanlæg
25. okt 2022
20:15
Vestia 2
CBS Sport
356509
on26-10 2022
20:30 Frederiksberg Rangers Sundby 3 Valby Idrætspark
3
-
1
26. okt 2022
20:30
Frederiksberg Rangers
3
Sundby 3
1
356508
29-10 2022
11:15 Dragør Bispebjerg 2 Dragør Bk
HHT
29. okt 2022
11:15
Dragør
Bispebjerg 2
HHT
356507
29-10 2022
11:30 KFB 3 Skjold 18 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
3
29. okt 2022
11:30
KFB 3
3
Skjold 18
3
356458
30-10 2022
14:00 CBS Sport Østerbro IF 11 Jens Jessens Vej
HHT
30. okt 2022
14:00
CBS Sport
Østerbro IF 11
HHT
356467
30-10 2022
15:15 HIK Frederiksberg Rangers HIK
1
-
1
30. okt 2022
15:15
HIK
1
Frederiksberg Rangers
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind