MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356455
21-08 2022
Kl. 11:00
Bispebjerg 2 Frederiksberg Rangers Lersøparken
1
-
0
356456
27-08 2022
Kl. 14:00
Sundby 3 Vestia 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
356463
28-08 2022
Kl. 12:00
CBS Sport Sundby 3 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
356452
28-08 2022
Kl. 12:45
Skjold 18 Dragør Lundehusparken
5
-
4
356461
ma
29-08 2022
Kl. 20:30
Frederiksberg Rangers Skjold 18 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
0
356462 ti
30-08 2022
Kl. 20:15
Vestia 2 Bispebjerg 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0
-
3
356459
03-09 2022
Kl. 11:15
KFB 3 Østerbro IF 11 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
356466 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Bispebjerg 2 CBS Sport Lersøparken
Udehold taberdømt
356464
10-09 2022
Kl. 11:15
KFB 3 Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
356468
10-09 2022
Kl. 13:00
Østerbro IF 11 Sundby 3 Fælledparken
5
-
1
356465
11-09 2022
Kl. 12:45
Skjold 18 Vestia 2 Lundehusparken
Udehold taberdømt
356470
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Frederiksberg Rangers KFB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
356473 ti
13-09 2022
Kl. 19:15
CBS Sport Skjold 18 Jens Jessens Vej
7
-
2
356471
17-09 2022
Kl. 14:00
Sundby 3 Bispebjerg 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
356469
17-09 2022
Kl. 15:00
Dragør Østerbro IF 11 Dragør Bk
1
-
3
356476
ti
20-09 2022
Kl. 19:30
Dragør Frederiksberg Rangers Dragør Bk
7
-
2
356472
on
21-09 2022
Kl. 20:15
Vestia 2 HIK Bavnehøj Idrætsanlæg
5
-
2
356474
24-09 2022
Kl. 11:15
KFB 3 Vestia 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
356478
24-09 2022
Kl. 13:00
Østerbro IF 11 Bispebjerg 2 Fælledparken
1
-
5
356477
24-09 2022
Kl. 14:30
HIK CBS Sport HIK
1
-
6
356475
25-09 2022
Kl. 12:45
Skjold 18 Sundby 3 Lundehusparken
4
-
3
356496 ti
27-09 2022
Kl. 19:15
CBS Sport KFB 3 Jens Jessens Vej
2
-
4
356495 ti
27-09 2022
Kl. 20:15
Vestia 2 Dragør Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
6
356480
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Frederiksberg Rangers Østerbro IF 11 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
356479 to
29-09 2022
Kl. 17:45
Bispebjerg 2 Skjold 18 Lersøparken
3
-
1
356494
01-10 2022
Kl. 14:00
Sundby 3 HIK Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
2
356510 fr
07-10 2022
Kl. 18:30
HIK Østerbro IF 11 Gentofte Sportspark Vest
356499 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
Frederiksberg Rangers Vestia 2 Kunst, Valby IP, tribunen
356457 ti
11-10 2022
Kl. 20:30
HIK KFB 3 HIK
356497
15-10 2022
Kl. 11:15
KFB 3 Sundby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
356501
15-10 2022
Kl. 13:00
Østerbro IF 11 Skjold 18 Fælledparken
356498
15-10 2022
Kl. 14:00
Dragør CBS Sport Dragør Bk
356500
16-10 2022
Kl. 10:00
HIK Bispebjerg 2 HIK
356506
16-10 2022
Kl. 16:00
CBS Sport Frederiksberg Rangers Jens Jessens Vej
356460 on
19-10 2022
Kl. 19:45
Dragør HIK Dragør Bk
356503
22-10 2022
Kl. 11:00
Bispebjerg 2 KFB 3 Lersøparken
356505
22-10 2022
Kl. 13:00
Østerbro IF 11 Vestia 2 Fælledparken
356504
22-10 2022
Kl. 14:00
Sundby 3 Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
356502
23-10 2022
Kl. 11:30
Skjold 18 HIK Lundehusparken
356511 ti
25-10 2022
Kl. 20:15
Vestia 2 CBS Sport Bavnehøj Idrætsanlæg
356509 on
26-10 2022
Kl. 20:30
Frederiksberg Rangers Sundby 3 Kunst, Valby IP, tribunen
356508
29-10 2022
Kl. 11:15
Dragør Bispebjerg 2 Dragør Bk
356507
29-10 2022
Kl. 11:30
KFB 3 Skjold 18 Kløvermarkens Idrætsanlæg
356458
30-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport Østerbro IF 11 Jens Jessens Vej
356467
30-10 2022
Kl. 15:15
HIK Frederiksberg Rangers HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind