MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356402
ma
22-08 2022
Kl. 20:30
FC Afveje HB 13 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
1
356404 ti
23-08 2022
Kl. 18:00
Pioneren Frem 10 Vigerslevparken
Hjemmehold taberdømt
356406 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
ØKF 4 FB 34 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
356403 to
25-08 2022
Kl. 19:00
KB 8 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
356405
27-08 2022
Kl. 10:15
Skjold 17 Fix 3 Lundehusparken
4
-
4
356407
on
31-08 2022
Kl. 18:30
Fix 3 ØKF 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
3
356409 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder FC Afveje
356410 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Frem 10 KB 8 Valby Idrætspark
1
-
2
356408 to
01-09 2022
Kl. 18:00
HB 13 Skjold 17 Fælledparken
1
-
3
356413
03-09 2022
Kl. 12:00
FC Afveje Frem 10 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
356411
04-09 2022
Kl. 16:00
FB 34 Pioneren Jens Jessens Vej
9
-
2
356416
ti
06-09 2022
Kl. 19:00
ØKF 4 Pioneren Kløvermarkens Idrætsanlæg
10
-
1
356414 on
07-09 2022
Kl. 20:30
KB 8 FB 34 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
6
356415 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 17 Oversidder Lundehusparken
356412
11-09 2022
Kl. 16:00
Fix 3 HB 13 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
0
356419
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Pioneren KB 8 Vigerslevparken
4
-
2
356420 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Frem 10 Skjold 17 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
356417
to
15-09 2022
Kl. 18:00
HB 13 ØKF 4 Fælledparken
2
-
3
356421
17-09 2022
Kl. 16:00
FB 34 FC Afveje Jens Jessens Vej
3
-
1
356418
18-09 2022
Kl. 14:00
Oversidder Fix 3
356422 ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Fix 3 Frem 10 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
3
-
1
356426
ti
20-09 2022
Kl. 18:30
ØKF 4 KB 8 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
356424 on
21-09 2022
Kl. 21:00
HB 13 Oversidder Ryparken Idrætsanlæg
356425 to
22-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 17 FB 34 Lundehusparken
1
-
1
356423
fr
23-09 2022
Kl. 18:30
FC Afveje Pioneren Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
356428 on
28-09 2022
Kl. 18:30
Oversidder ØKF 4
356429 to
29-09 2022
Kl. 18:00
Pioneren Skjold 17 Vigerslevparken
5
-
6
356427
to
29-09 2022
Kl. 20:30
KB 8 FC Afveje Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
356430
01-10 2022
Kl. 11:00
Frem 10 HB 13 Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
356431
01-10 2022
Kl. 12:00
FB 34 Fix 3 Jens Jessens Vej
0
-
4
356436 ti
11-10 2022
Kl. 17:30
ØKF 4 FC Afveje Kløvermarkens Idrætsanlæg
356432
15-10 2022
Kl. 12:00
Fix 3 Pioneren Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
356433
15-10 2022
Kl. 15:00
HB 13 FB 34 Fælledparken
356435
16-10 2022
Kl. 11:30
Skjold 17 KB 8 Lundehusparken
356434
16-10 2022
Kl. 14:00
Oversidder Frem 10
356440 ti
18-10 2022
Kl. 17:15
ØKF 4 Frem 10 Kløvermarkens Idrætsanlæg
356438 on
19-10 2022
Kl. 20:30
KB 8 Fix 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
356439 to
20-10 2022
Kl. 18:00
Pioneren HB 13 Vigerslevparken
356437 fr
21-10 2022
Kl. 19:00
FC Afveje Skjold 17 Kunst, Valby IP, tribunen
356441
22-10 2022
Kl. 10:00
FB 34 Oversidder Jens Jessens Vej
356447
29-10 2022
Kl. 10:00
Fix 3 FC Afveje Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
356451
29-10 2022
Kl. 11:00
Frem 10 FB 34 Frem, Valby IP
356448
29-10 2022
Kl. 13:45
HB 13 KB 8 Fælledparken
356450
30-10 2022
Kl. 10:15
Skjold 17 ØKF 4 Lundehusparken
356449
30-10 2022
Kl. 12:00
Oversidder Pioneren
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind