MENU

Herre Senior 5 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
356237
20-08 2022
Kl. 12:00
Hellas 4 FB 31 Engdraget
3
-
2
356235
ma
22-08 2022
Kl. 19:30
Hvidovre IF Skjold 22 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
356231 ti
23-08 2022
Kl. 19:15
Pan Fodbold Hellas 4 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
0
356234
ti
23-08 2022
Kl. 20:30
FB 31 KFB 5 Jens Jessens Vej
9
-
0
356232
27-08 2022
Kl. 11:30
Skjold 16 FC Udfordringen Lundehusparken
2
-
2
356233
28-08 2022
Kl. 16:00
FA 2000 11 Østerbro IF 10 Jens Jessens Vej
3
-
2
356238 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
FC Udfordringen Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
356236
03-09 2022
Kl. 12:30
KFB 5 Hvidovre IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
356239
04-09 2022
Kl. 15:15
Østerbro IF 10 Skjold 16 Fælledparken
1
-
9
356245
ma
05-09 2022
Kl. 21:00
Hvidovre IF FA 2000 11 Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
3
356242
ti
06-09 2022
Kl. 19:15
Pan Fodbold Østerbro IF 10 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
2
356240
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 22 FA 2000 11 Lundehusparken
4
-
0
356244 to
08-09 2022
Kl. 20:30
FB 31 FC Udfordringen Jens Jessens Vej
3
-
6
356243
10-09 2022
Kl. 11:30
Skjold 16 Skjold 22 Lundehusparken
1
-
1
356241
10-09 2022
Kl. 12:30
KFB 5 Hellas 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
356247 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
FC Udfordringen KFB 5 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
3
356250 ti
13-09 2022
Kl. 20:30
Skjold 22 Pan Fodbold Lundehusparken
1
-
2
356253
17-09 2022
Kl. 12:00
Hellas 4 FC Udfordringen Engdraget
3
-
5
356248
17-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 11 Skjold 16 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
356249
18-09 2022
Kl. 15:15
Østerbro IF 10 FB 31 Fælledparken
0
-
2
356252 ma
19-09 2022
Kl. 19:15
Pan Fodbold FA 2000 11 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
356255 ma
19-09 2022
Kl. 20:30
Hvidovre IF Skjold 16 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
4
356254 ti
20-09 2022
Kl. 20:30
FB 31 Skjold 22 Jens Jessens Vej
3
-
2
356246 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Hellas 4 Hvidovre IF Engdraget
2
-
2
356251
24-09 2022
Kl. 12:30
KFB 5 Østerbro IF 10 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
356270
25-09 2022
Kl. 10:15
Skjold 22 FC Udfordringen Lundehusparken
1
-
2
356257 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
FC Udfordringen Hvidovre IF Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
0
356256
01-10 2022
Kl. 11:30
Skjold 16 Pan Fodbold Lundehusparken
356258
01-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 11 FB 31 Jens Jessens Vej
356260
02-10 2022
Kl. 11:30
Skjold 22 KFB 5 Lundehusparken
356259
02-10 2022
Kl. 15:15
Østerbro IF 10 Hellas 4 Fælledparken
356262
08-10 2022
Kl. 12:00
Hellas 4 Skjold 22 Engdraget
356263 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
FC Udfordringen Østerbro IF 10 Kunst, Valby IP, tribunen
356265 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
Hvidovre IF Pan Fodbold Intet anvendes
356264 to
13-10 2022
Kl. 20:30
FB 31 Skjold 16 Jens Jessens Vej
356272
15-10 2022
Kl. 12:00
Hellas 4 Skjold 16 Engdraget
356261
15-10 2022
Kl. 12:45
KFB 5 FA 2000 11 Kløvermarkens Idrætsanlæg
356269 ma
17-10 2022
Kl. 22:00
Hvidovre IF Østerbro IF 10 Avedøre Stadion Kunstgræs
356266 to
20-10 2022
Kl. 19:15
Pan Fodbold FB 31 Kunst, Valby IP, tribunen
356267
22-10 2022
Kl. 11:30
Skjold 16 KFB 5 Lundehusparken
356268
23-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 11 Hellas 4 Jens Jessens Vej
356273 ti
25-10 2022
Kl. 18:00
FC Udfordringen FA 2000 11 Kunst, Valby IP, tribunen
356271
29-10 2022
Kl. 12:45
KFB 5 Pan Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
356275
30-10 2022
Kl. 14:15
Østerbro IF 10 Skjold 22 Fælledparken
356274
30-10 2022
Kl. 16:00
FB 31 Hvidovre IF Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 16 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Nedrykning
Ingen

Log ind