MENU

Herre Senior 4 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
355674
ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Argon Skjold 13 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
355675 on
24-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder Dankurd IF
355678 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
Union 7 Sundby KFUM Genforeningspladsen
4
-
0
355677
27-08 2022
Kl. 16:00
FB 29 KB 6 Jens Jessens Vej
3
-
2
355680 ma
29-08 2022
Kl. 20:30
KB 6 Union 7 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
4
355681
ti
30-08 2022
Kl. 19:15
Skjold 13 FB 29 Lundehusparken
1
-
3
355682 on
31-08 2022
Kl. 20:30
Dankurd IF Argon Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
7
355684
03-09 2022
Kl. 11:15
Sundby KFUM FA 2000 9 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
355683
04-09 2022
Kl. 13:45
HB 11 Oversidder Fælledparken
355685
ma
05-09 2022
Kl. 20:30
KB 6 Skjold 13 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
355686 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Argon HB 11 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
3
355688
ti
06-09 2022
Kl. 20:30
FB 29 Dankurd IF Jens Jessens Vej
11
-
1
355687 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Sundby KFUM
355689 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Union 7 FA 2000 9 Genforeningspladsen
14
-
1
355690
ti
13-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 13 Union 7 Lundehusparken
2
-
8
355693 ti
13-09 2022
Kl. 21:00
HB 11 FB 29 Ryparken Idrætsanlæg
8
-
1
355691 on
14-09 2022
Kl. 20:30
Dankurd IF KB 6 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
355694
17-09 2022
Kl. 11:15
Sundby KFUM Argon Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
2
355692
17-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 9 Oversidder Jens Jessens Vej
355676
24-09 2022
Kl. 14:00
FA 2000 9 HB 11 Jens Jessens Vej
1
-
2
355714 ti
27-09 2022
Kl. 21:00
HB 11 Skjold 13 Ryparken Idrætsanlæg
10
-
1
355695 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Argon
355696
on
28-09 2022
Kl. 20:30
Dankurd IF Union 7 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
6
355715
01-10 2022
Kl. 13:45
Sundby KFUM KB 6 Kløvermarkens Idrætsanlæg
355697
02-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 9 FB 29 Jens Jessens Vej
355717 ti
04-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 13 Sundby KFUM Lundehusparken
355718 on
05-10 2022
Kl. 20:30
Dankurd IF HB 11 Kunst, Valby IP, tribunen
355720 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
Union 7 Argon Genforeningspladsen
355719
08-10 2022
Kl. 12:00
FB 29 Oversidder Jens Jessens Vej
355716
09-10 2022
Kl. 15:30
KB 6 FA 2000 9 Kunst, KB, P. Bangs Vej
355722 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Argon FA 2000 9 Kunst, Valby IP, tribunen
355721 ma
10-10 2022
Kl. 20:30
KB 6 HB 11 Kunst, KB, P. Bangs Vej
355723 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Skjold 13 Dankurd IF Ryparken Idrætsanlæg
355725 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
Union 7 Oversidder Grøndal Multicenter
355724
15-10 2022
Kl. 16:00
FB 29 Sundby KFUM Jens Jessens Vej
355726 ma
17-10 2022
Kl. 18:00
Argon FB 29 Kunst, Valby IP, tribunen
355730 ti
18-10 2022
Kl. 20:15
Sundby KFUM Dankurd IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
355727 on
19-10 2022
Kl. 18:00
Oversidder KB 6
355729 fr
21-10 2022
Kl. 18:00
Union 7 HB 11 Grøndal Multicenter
355728
23-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 9 Skjold 13 Jens Jessens Vej
355731 ma
24-10 2022
Kl. 20:30
KB 6 Argon Kunst, KB, P. Bangs Vej
355735 ti
25-10 2022
Kl. 21:00
HB 11 Sundby KFUM Ryparken Idrætsanlæg
355733 on
26-10 2022
Kl. 20:30
Dankurd IF FA 2000 9 Kunst, Valby IP, tribunen
355734 fr
28-10 2022
Kl. 20:15
FB 29 Union 7 Jens Jessens Vej
355732
30-10 2022
Kl. 12:45
Skjold 13 Oversidder Lundehusparken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 18 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle otte puljer rykker ned

Log ind