Herre Senior 3 7M Efterår, P6 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
314816
ma22-08 2022
20:30 Team 2. Sal FC Ryparken 2 Valby Idrætspark
2
-
5
22. aug 2022
20:30
Team 2. Sal
2
FC Ryparken 2
5
314818
ti23-08 2022
20:30 B 1903 HB 4 B1903
1
-
2
23. aug 2022
20:30
B 1903
1
HB 4
2
314819
ti23-08 2022
20:30 KB 2 FB 14 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
23. aug 2022
20:30
KB 2
7
FB 14
1
314820
on24-08 2022
19:00 Frem 5 Skjold 10 Valby Idrætspark
4
-
1
24. aug 2022
19:00
Frem 5
4
Skjold 10
1
314817
28-08 2022
17:30 Østerbro IF 5 Arctos Ryparken Idrætsanlæg
5
-
4
28. aug 2022
17:30
Østerbro IF 5
5
Arctos
4
314823
ma29-08 2022
18:00 Arctos Team 2. Sal Valby Idrætspark
2
-
4
29. aug 2022
18:00
Arctos
2
Team 2. Sal
4
314821
on31-08 2022
18:15 FB 14 Frem 5 Jens Jessens Vej
0
-
9
31. aug 2022
18:15
FB 14
0
Frem 5
9
314825
to01-09 2022
18:00 Skjold 10 B 1903 Lundehusparken
4
-
2
01. sep 2022
18:00
Skjold 10
4
B 1903
2
314824
03-09 2022
12:30 HB 4 Østerbro IF 5 Fælledparken
1
-
4
03. sep 2022
12:30
HB 4
1
Østerbro IF 5
4
314827
ma05-09 2022
20:30 Team 2. Sal HB 4 Valby Idrætspark
3
-
3
05. sep 2022
20:30
Team 2. Sal
3
HB 4
3
314829
ti06-09 2022
20:30 KB 2 Arctos Kunst, KB, P. Bangs Vej
8
-
1
06. sep 2022
20:30
KB 2
8
Arctos
1
314830
on07-09 2022
18:45 Frem 5 B 1903 Valby Idrætspark
UHT
07. sep 2022
18:45
Frem 5
B 1903
UHT
314826
11-09 2022
12:00 FB 14 FC Ryparken 2 Jens Jessens Vej
HHT
11. sep 2022
12:00
FB 14
FC Ryparken 2
HHT
314828
11-09 2022
17:30 Østerbro IF 5 Skjold 10 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
11. sep 2022
17:30
Østerbro IF 5
4
Skjold 10
1
314822
to15-09 2022
19:30 FC Ryparken 2 KB 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
15. sep 2022
19:30
FC Ryparken 2
4
KB 2
1
314832
ma19-09 2022
20:30 Team 2. Sal B 1903 Valby Idrætspark
4
-
3
19. sep 2022
20:30
Team 2. Sal
4
B 1903
3
314834
ti20-09 2022
20:30 KB 2 Skjold 10 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
20. sep 2022
20:30
KB 2
3
Skjold 10
2
314835
24-09 2022
13:30 Frem 5 Østerbro IF 5 Valby Idrætspark
UHT
24. sep 2022
13:30
Frem 5
Østerbro IF 5
UHT
314831
25-09 2022
14:00 FB 14 HB 4 Jens Jessens Vej
UHT
25. sep 2022
14:00
FB 14
HB 4
UHT
315161
ma26-09 2022
18:00 Arctos Frem 5 Valby Idrætspark
4
-
10
26. sep 2022
18:00
Arctos
4
Frem 5
10
314833
ti27-09 2022
19:30 FC Ryparken 2 Arctos Ryparken Idrætsanlæg
2
-
9
27. sep 2022
19:30
FC Ryparken 2
2
Arctos
9
315162
ti27-09 2022
20:15 B 1903 KB 2 B1903
1
-
4
27. sep 2022
20:15
B 1903
1
KB 2
4
315164
to29-09 2022
19:15 Skjold 10 FB 14 Lundehusparken
5
-
2
29. sep 2022
19:15
Skjold 10
5
FB 14
2
315163
01-10 2022
12:30 HB 4 FC Ryparken 2 Fælledparken
1
-
0
01. okt 2022
12:30
HB 4
1
FC Ryparken 2
0
315160
02-10 2022
17:30 Østerbro IF 5 Team 2. Sal Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
02. okt 2022
17:30
Østerbro IF 5
0
Team 2. Sal
5
315167
ma03-10 2022
18:00 Arctos HB 4 Valby Idrætspark
4
-
4
03. okt 2022
18:00
Arctos
4
HB 4
4
315168
ti04-10 2022
20:30 KB 2 Østerbro IF 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
04. okt 2022
20:30
KB 2
3
Østerbro IF 5
1
315166
08-10 2022
10:00 FC Ryparken 2 Skjold 10 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
08. okt 2022
10:00
FC Ryparken 2
2
Skjold 10
1
315169
08-10 2022
13:30 Frem 5 Team 2. Sal Valby Idrætspark
2
-
3
08. okt 2022
13:30
Frem 5
2
Team 2. Sal
3
315165
09-10 2022
14:00 FB 14 B 1903 Jens Jessens Vej
HHT
09. okt 2022
14:00
FB 14
B 1903
HHT
315171
ma10-10 2022
18:00 Arctos FB 14 Valby Idrætspark
6
-
3
10. okt 2022
18:00
Arctos
6
FB 14
3
315174
to13-10 2022
19:15 Skjold 10 Team 2. Sal Lundehusparken
8
-
4
13. okt 2022
19:15
Skjold 10
8
Team 2. Sal
4
315170
15-10 2022
10:00 FC Ryparken 2 Frem 5 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
13
15. okt 2022
10:00
FC Ryparken 2
2
Frem 5
13
315173
15-10 2022
13:45 HB 4 KB 2 Fælledparken
0
-
3
15. okt 2022
13:45
HB 4
0
KB 2
3
315172
16-10 2022
17:00 B 1903 Østerbro IF 5 B1903
3
-
5
16. okt 2022
17:00
B 1903
3
Østerbro IF 5
5
315175
ma17-10 2022
20:30 Team 2. Sal KB 2 Valby Idrætspark
0
-
4
17. okt 2022
20:30
Team 2. Sal
0
KB 2
4
315179
to20-10 2022
19:15 Skjold 10 Arctos Lundehusparken
4
-
2
20. okt 2022
19:15
Skjold 10
4
Arctos
2
315177
to20-10 2022
20:15 B 1903 FC Ryparken 2 B1903
3
-
4
20. okt 2022
20:15
B 1903
3
FC Ryparken 2
4
315178
22-10 2022
13:30 Frem 5 HB 4 Valby Idrætspark
7
-
2
22. okt 2022
13:30
Frem 5
7
HB 4
2
315176
23-10 2022
17:30 Østerbro IF 5 FB 14 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
23. okt 2022
17:30
Østerbro IF 5
3
FB 14
1
315182
ma24-10 2022
18:00 Arctos B 1903 Valby Idrætspark
3
-
4
24. okt 2022
18:00
Arctos
3
B 1903
4
315183
ti25-10 2022
20:30 KB 2 Frem 5 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
5
25. okt 2022
20:30
KB 2
1
Frem 5
5
315180
on26-10 2022
18:15 FB 14 Team 2. Sal Jens Jessens Vej
3
-
0
26. okt 2022
18:15
FB 14
3
Team 2. Sal
0
315181
29-10 2022
11:15 FC Ryparken 2 Østerbro IF 5 Ryparken Idrætsanlæg
HHT
29. okt 2022
11:15
FC Ryparken 2
Østerbro IF 5
HHT
315611
30-10 2022
11:15 HB 4 Skjold 10 Fælledparken
UHT
30. okt 2022
11:15
HB 4
Skjold 10
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind