MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
314671
ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Distorted BK Skjold 9 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
3
314673 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder FA 2000 5
314674 on
24-08 2022
Kl. 20:30
B 93 FB 17 B 93 Svanemølleanlæg.
10
-
3
314672
28-08 2022
Kl. 14:00
Union 3 Deportivo Cobayas Genforeningspladsen
2
-
9
314678
ma
29-08 2022
Kl. 19:15
Deportivo Cobayas Distorted BK Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
314677 ti
30-08 2022
Kl. 20:30
Skjold 9 B 93 Lundehusparken
0
-
14
314680 on
31-08 2022
Kl. 19:15
PI Fodbold Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
314679
03-09 2022
Kl. 16:00
FA 2000 5 Union 3 Jens Jessens Vej
0
-
1
314676
04-09 2022
Kl. 16:00
FB 17 HB 5 Jens Jessens Vej
0
-
8
314682
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Distorted BK FA 2000 5 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
3
314685 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
HB 5 Oversidder Fælledparken
314684 on
07-09 2022
Kl. 20:30
B 93 Deportivo Cobayas B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
2
314683
11-09 2022
Kl. 12:00
Union 3 PI Fodbold Grøndal Multicenter
3
-
2
314681
11-09 2022
Kl. 16:00
FB 17 Skjold 9 Jens Jessens Vej
Hjemmehold taberdømt
314675 on
14-09 2022
Kl. 19:30
HB 5 PI Fodbold Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
314787 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Distorted BK Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
314788
ti
20-09 2022
Kl. 19:15
Skjold 9 Deportivo Cobayas Lundehusparken
4
-
2
314789 on
21-09 2022
Kl. 19:15
B 93 PI Fodbold B 93 Svanemølleanlæg.
11
-
2
314790
24-09 2022
Kl. 11:15
HB 5 Union 3 Fælledparken
2
-
2
314786
25-09 2022
Kl. 14:00
FB 17 FA 2000 5 Jens Jessens Vej
1
-
8
314792 ma
26-09 2022
Kl. 19:15
Deportivo Cobayas HB 5 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
314793 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder B 93
314795 on
28-09 2022
Kl. 19:15
PI Fodbold FB 17 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
314791
02-10 2022
Kl. 14:00
Union 3 Distorted BK Genforeningspladsen
1
-
3
314794
02-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 5 Skjold 9 Jens Jessens Vej
314798 ma
03-10 2022
Kl. 19:15
Deportivo Cobayas FA 2000 5 Kunst, Valby IP, tribunen
314797 ti
04-10 2022
Kl. 19:15
Skjold 9 PI Fodbold Lundehusparken
314799 on
05-10 2022
Kl. 20:30
B 93 Union 3 B 93 Svanemølleanlæg.
314800
08-10 2022
Kl. 11:15
HB 5 Distorted BK Fælledparken
314796
09-10 2022
Kl. 17:30
FB 17 Oversidder Jens Jessens Vej
314802 ma
10-10 2022
Kl. 19:15
Deportivo Cobayas FB 17 Kunst, Valby IP, tribunen
314803 ma
10-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Union 3
314801 ti
11-10 2022
Kl. 20:30
Skjold 9 HB 5 Lundehusparken
314805 on
12-10 2022
Kl. 20:30
PI Fodbold Distorted BK Kunst, Valby IP, tribunen
314804
16-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 5 B 93 Jens Jessens Vej
314806 ma
17-10 2022
Kl. 18:00
Distorted BK B 93 Kunst, Valby IP, tribunen
314808 ma
17-10 2022
Kl. 22:00
Oversidder Skjold 9
314810 on
19-10 2022
Kl. 19:15
PI Fodbold Deportivo Cobayas Kunst, Valby IP, tribunen
314809
23-10 2022
Kl. 10:00
HB 5 FA 2000 5 Fælledparken
314807
23-10 2022
Kl. 14:00
Union 3 FB 17 Genforeningspladsen
314813 ma
24-10 2022
Kl. 19:15
Deportivo Cobayas Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
314812 ti
25-10 2022
Kl. 19:15
Skjold 9 Union 3 Lundehusparken
314814 on
26-10 2022
Kl. 20:30
B 93 HB 5 B 93 Svanemølleanlæg.
314811
30-10 2022
Kl. 12:00
FB 17 Distorted BK Jens Jessens Vej
314815
30-10 2022
Kl. 16:00
FA 2000 5 PI Fodbold Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind