Herre Senior 3 7M Efterår, P5 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
314671
ma22-08 2022
18:00 Distorted BK Skjold 9 Valby Idrætspark
6
-
3
22. aug 2022
18:00
Distorted BK
6
Skjold 9
3
314673
ma22-08 2022
22:00 Oversidder FA 2000 5
22. aug 2022
22:00
Oversidder
FA 2000 5
314674
on24-08 2022
20:30 B 93 FB 17 B 93 Svanemølleanlæg.
10
-
3
24. aug 2022
20:30
B 93
10
FB 17
3
314672
28-08 2022
14:00 Union 3 Deportivo Cobayas Genforeningspladsen
2
-
9
28. aug 2022
14:00
Union 3
2
Deportivo Cobayas
9
314678
ma29-08 2022
19:15 Deportivo Cobayas Distorted BK Valby Idrætspark
6
-
1
29. aug 2022
19:15
Deportivo Cobayas
6
Distorted BK
1
314677
ti30-08 2022
20:30 Skjold 9 B 93 Lundehusparken
0
-
14
30. aug 2022
20:30
Skjold 9
0
B 93
14
314680
on31-08 2022
19:15 PI Fodbold Oversidder Valby Idrætspark
31. aug 2022
19:15
PI Fodbold
Oversidder
314679
03-09 2022
16:00 FA 2000 5 Union 3 Jens Jessens Vej
0
-
1
03. sep 2022
16:00
FA 2000 5
0
Union 3
1
314676
04-09 2022
16:00 FB 17 HB 5 Jens Jessens Vej
0
-
8
04. sep 2022
16:00
FB 17
0
HB 5
8
314682
ma05-09 2022
18:00 Distorted BK FA 2000 5 Valby Idrætspark
3
-
3
05. sep 2022
18:00
Distorted BK
3
FA 2000 5
3
314685
ma05-09 2022
22:00 HB 5 Oversidder Fælledparken
05. sep 2022
22:00
HB 5
Oversidder
314684
on07-09 2022
20:30 B 93 Deportivo Cobayas B 93 Svanemølleanlæg.
6
-
2
07. sep 2022
20:30
B 93
6
Deportivo Cobayas
2
314683
11-09 2022
12:00 Union 3 PI Fodbold Grøndal Multicenter
3
-
2
11. sep 2022
12:00
Union 3
3
PI Fodbold
2
314681
11-09 2022
16:00 FB 17 Skjold 9 Jens Jessens Vej
HHT
11. sep 2022
16:00
FB 17
Skjold 9
HHT
314675
on14-09 2022
19:30 HB 5 PI Fodbold Ryparken Idrætsanlæg
UHT
14. sep 2022
19:30
HB 5
PI Fodbold
UHT
314787
ma19-09 2022
18:00 Distorted BK Oversidder Valby Idrætspark
19. sep 2022
18:00
Distorted BK
Oversidder
314788
ti20-09 2022
19:15 Skjold 9 Deportivo Cobayas Lundehusparken
4
-
2
20. sep 2022
19:15
Skjold 9
4
Deportivo Cobayas
2
314789
on21-09 2022
19:15 B 93 PI Fodbold B 93 Svanemølleanlæg.
11
-
2
21. sep 2022
19:15
B 93
11
PI Fodbold
2
314790
24-09 2022
11:15 HB 5 Union 3 Fælledparken
2
-
2
24. sep 2022
11:15
HB 5
2
Union 3
2
314786
25-09 2022
14:00 FB 17 FA 2000 5 Jens Jessens Vej
1
-
8
25. sep 2022
14:00
FB 17
1
FA 2000 5
8
314792
ma26-09 2022
19:15 Deportivo Cobayas HB 5 Valby Idrætspark
4
-
1
26. sep 2022
19:15
Deportivo Cobayas
4
HB 5
1
314793
ma26-09 2022
22:00 Oversidder B 93
26. sep 2022
22:00
Oversidder
B 93
314795
on28-09 2022
19:15 PI Fodbold FB 17 Valby Idrætspark
3
-
2
28. sep 2022
19:15
PI Fodbold
3
FB 17
2
314791
02-10 2022
14:00 Union 3 Distorted BK Genforeningspladsen
1
-
3
02. okt 2022
14:00
Union 3
1
Distorted BK
3
314794
02-10 2022
16:00 FA 2000 5 Skjold 9 Jens Jessens Vej
HHT
02. okt 2022
16:00
FA 2000 5
Skjold 9
HHT
314798
ma03-10 2022
19:15 Deportivo Cobayas FA 2000 5 Valby Idrætspark
0
-
2
03. okt 2022
19:15
Deportivo Cobayas
0
FA 2000 5
2
314797
ti04-10 2022
19:15 Skjold 9 PI Fodbold Lundehusparken
2
-
2
04. okt 2022
19:15
Skjold 9
2
PI Fodbold
2
314799
on05-10 2022
20:30 B 93 Union 3 B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
3
05. okt 2022
20:30
B 93
5
Union 3
3
314800
08-10 2022
11:15 HB 5 Distorted BK Fælledparken
2
-
1
08. okt 2022
11:15
HB 5
2
Distorted BK
1
314796
09-10 2022
17:30 FB 17 Oversidder Jens Jessens Vej
09. okt 2022
17:30
FB 17
Oversidder
314802
ma10-10 2022
19:15 Deportivo Cobayas FB 17 Valby Idrætspark
5
-
1
10. okt 2022
19:15
Deportivo Cobayas
5
FB 17
1
314803
ma10-10 2022
22:00 Oversidder Union 3
10. okt 2022
22:00
Oversidder
Union 3
314801
ti11-10 2022
20:30 Skjold 9 HB 5 Lundehusparken
3
-
2
11. okt 2022
20:30
Skjold 9
3
HB 5
2
314805
on12-10 2022
20:30 PI Fodbold Distorted BK Valby Idrætspark
11
-
4
12. okt 2022
20:30
PI Fodbold
11
Distorted BK
4
314804
to13-10 2022
20:15 FA 2000 5 B 93 Jens Jessens Vej
3
-
5
13. okt 2022
20:15
FA 2000 5
3
B 93
5
314806
ma17-10 2022
18:00 Distorted BK B 93 Valby Idrætspark
HHT
17. okt 2022
18:00
Distorted BK
B 93
HHT
314808
ma17-10 2022
22:00 Oversidder Skjold 9
17. okt 2022
22:00
Oversidder
Skjold 9
314810
on19-10 2022
19:15 PI Fodbold Deportivo Cobayas Valby Idrætspark
3
-
5
19. okt 2022
19:15
PI Fodbold
3
Deportivo Cobayas
5
314809
23-10 2022
10:00 HB 5 FA 2000 5 Fælledparken
1
-
4
23. okt 2022
10:00
HB 5
1
FA 2000 5
4
314807
23-10 2022
14:00 Union 3 FB 17 Genforeningspladsen
3
-
3
23. okt 2022
14:00
Union 3
3
FB 17
3
314813
ma24-10 2022
19:15 Deportivo Cobayas Oversidder Valby Idrætspark
24. okt 2022
19:15
Deportivo Cobayas
Oversidder
314812
ti25-10 2022
19:15 Skjold 9 Union 3 Lundehusparken
1
-
1
25. okt 2022
19:15
Skjold 9
1
Union 3
1
314814
on26-10 2022
20:30 B 93 HB 5 B 93 Svanemølleanlæg.
10
-
0
26. okt 2022
20:30
B 93
10
HB 5
0
314811
30-10 2022
12:00 FB 17 Distorted BK Jens Jessens Vej
0
-
3
30. okt 2022
12:00
FB 17
0
Distorted BK
3
314815
30-10 2022
16:00 FA 2000 5 PI Fodbold Jens Jessens Vej
UHT
30. okt 2022
16:00
FA 2000 5
PI Fodbold
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind