Herre Senior 3 7M Efterår, P4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
355099
ma22-08 2022
19:15 RPIF Union 4 Valby Idrætspark
1
-
2
22. aug 2022
19:15
RPIF
1
Union 4
2
355100
on24-08 2022
18:00 Fremad Valby 4 Olympiakos København Valby Idrætspark
4
-
3
24. aug 2022
18:00
Fremad Valby 4
4
Olympiakos København
3
355102
on24-08 2022
20:30 KB 3 KB 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
24. aug 2022
20:30
KB 3
5
KB 4
1
355101
fr26-08 2022
19:30 FB 16 SSB Jens Jessens Vej
0
-
3
26. aug 2022
19:30
FB 16
0
SSB
3
355104
ti30-08 2022
17:45 KB 4 HB 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
6
30. aug 2022
17:45
KB 4
1
HB 8
6
355108
ti30-08 2022
18:00 Skjold 11 FB 16 Lundehusparken
3
-
3
30. aug 2022
18:00
Skjold 11
3
FB 16
3
355105
on31-08 2022
20:00 Union 4 KB 3 Grøndal Multicenter
4
-
1
31. aug 2022
20:00
Union 4
4
KB 3
1
355106
on31-08 2022
20:30 Olympiakos København RPIF Valby Idrætspark
3
-
3
31. aug 2022
20:30
Olympiakos København
3
RPIF
3
355107
to01-09 2022
20:15 SSB Fremad Valby 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
8
-
7
01. sep 2022
20:15
SSB
8
Fremad Valby 4
7
355111
ma05-09 2022
19:15 RPIF SSB Valby Idrætspark
3
-
6
05. sep 2022
19:15
RPIF
3
SSB
6
355109
ti06-09 2022
17:45 KB 4 Union 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
6
06. sep 2022
17:45
KB 4
2
Union 4
6
355112
on07-09 2022
18:00 Fremad Valby 4 Skjold 11 Valby Idrætspark
3
-
2
07. sep 2022
18:00
Fremad Valby 4
3
Skjold 11
2
355113
on07-09 2022
20:30 KB 3 Olympiakos København Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
07. sep 2022
20:30
KB 3
2
Olympiakos København
1
355114
ma12-09 2022
19:30 HB 8 FB 16 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
0
12. sep 2022
19:30
HB 8
5
FB 16
0
355119
ma19-09 2022
18:00 HB 8 Fremad Valby 4 Fælledparken
0
-
1
19. sep 2022
18:00
HB 8
0
Fremad Valby 4
1
355116
ma19-09 2022
19:15 RPIF FB 16 Valby Idrætspark
1
-
2
19. sep 2022
19:15
RPIF
1
FB 16
2
355115
ti20-09 2022
17:45 KB 4 SSB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
8
20. sep 2022
17:45
KB 4
2
SSB
8
355117
on21-09 2022
20:00 Union 4 Olympiakos København Genforeningspladsen
3
-
0
21. sep 2022
20:00
Union 4
3
Olympiakos København
0
355118
on21-09 2022
20:30 KB 3 Skjold 11 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
21. sep 2022
20:30
KB 3
6
Skjold 11
2
355124
ti27-09 2022
18:00 Skjold 11 KB 4 Lundehusparken
5
-
1
27. sep 2022
18:00
Skjold 11
5
KB 4
1
355122
ti27-09 2022
20:30 FB 16 KB 3 Jens Jessens Vej
1
-
4
27. sep 2022
20:30
FB 16
1
KB 3
4
355120
on28-09 2022
18:00 Fremad Valby 4 RPIF Valby Idrætspark
4
-
1
28. sep 2022
18:00
Fremad Valby 4
4
RPIF
1
355121
on28-09 2022
20:30 Olympiakos København HB 8 Valby Idrætspark
3
-
2
28. sep 2022
20:30
Olympiakos København
3
HB 8
2
355123
to29-09 2022
20:15 SSB Union 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
29. sep 2022
20:15
SSB
3
Union 4
3
355126
ma03-10 2022
20:00 Union 4 Skjold 11 Genforeningspladsen
1
-
0
03. okt 2022
20:00
Union 4
1
Skjold 11
0
355128
ma03-10 2022
20:30 KB 3 Fremad Valby 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
03. okt 2022
20:30
KB 3
2
Fremad Valby 4
3
355125
ti04-10 2022
17:30 KB 4 FB 16 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
04. okt 2022
17:30
KB 4
2
FB 16
3
355127
on05-10 2022
20:30 Olympiakos København SSB Valby Idrætspark
2
-
4
05. okt 2022
20:30
Olympiakos København
2
SSB
4
355103
to06-10 2022
21:00 HB 8 Skjold 11 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
1
06. okt 2022
21:00
HB 8
0
Skjold 11
1
355129
08-10 2022
13:45 HB 8 RPIF Fælledparken
0
-
1
08. okt 2022
13:45
HB 8
0
RPIF
1
355132
ti11-10 2022
20:30 FB 16 Fremad Valby 4 Jens Jessens Vej
0
-
3
11. okt 2022
20:30
FB 16
0
Fremad Valby 4
3
355130
on12-10 2022
20:00 Union 4 HB 8 Genforeningspladsen
3
-
0
12. okt 2022
20:00
Union 4
3
HB 8
0
355131
on12-10 2022
20:30 Olympiakos København KB 4 Valby Idrætspark
7
-
1
12. okt 2022
20:30
Olympiakos København
7
KB 4
1
355133
to13-10 2022
20:15 SSB KB 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
0
13. okt 2022
20:15
SSB
4
KB 3
0
355134
16-10 2022
12:45 Skjold 11 RPIF Lundehusparken
1
-
2
16. okt 2022
12:45
Skjold 11
1
RPIF
2
355135
ma17-10 2022
19:15 RPIF KB 3 Valby Idrætspark
1
-
6
17. okt 2022
19:15
RPIF
1
KB 3
6
355235
ti18-10 2022
18:00 Skjold 11 Olympiakos København Lundehusparken
6
-
0
18. okt 2022
18:00
Skjold 11
6
Olympiakos København
0
355233
ti18-10 2022
20:30 FB 16 Union 4 Jens Jessens Vej
0
-
3
18. okt 2022
20:30
FB 16
0
Union 4
3
355136
on19-10 2022
18:00 Fremad Valby 4 KB 4 Valby Idrætspark
2
-
4
19. okt 2022
18:00
Fremad Valby 4
2
KB 4
4
355234
22-10 2022
13:45 HB 8 SSB Fælledparken
1
-
4
22. okt 2022
13:45
HB 8
1
SSB
4
355236
ti25-10 2022
17:30 KB 4 RPIF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
2
25. okt 2022
17:30
KB 4
2
RPIF
2
355237
on26-10 2022
20:00 Union 4 Fremad Valby 4 Genforeningspladsen
4
-
1
26. okt 2022
20:00
Union 4
4
Fremad Valby 4
1
355238
on26-10 2022
20:30 Olympiakos København FB 16 Valby Idrætspark
UHT
26. okt 2022
20:30
Olympiakos København
FB 16
UHT
355239
on26-10 2022
20:30 KB 3 HB 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
4
-
3
26. okt 2022
20:30
KB 3
4
HB 8
3
355240
to27-10 2022
20:15 SSB Skjold 11 Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
1
27. okt 2022
20:15
SSB
6
Skjold 11
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind