MENU

Herre Senior 3 7M Efterår, P4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
355099 ma
22-08 2022
Kl. 19:15
RPIF Union 4 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
355100
on
24-08 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 Olympiakos København Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
3
355102 on
24-08 2022
Kl. 20:30
KB 3 KB 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
1
355101 fr
26-08 2022
Kl. 19:30
FB 16 SSB Jens Jessens Vej
0
-
3
355104
ti
30-08 2022
Kl. 17:45
KB 4 HB 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
6
355108 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Skjold 11 FB 16 Lundehusparken
3
-
3
355105 on
31-08 2022
Kl. 20:00
Union 4 KB 3 Grøndal Multicenter
4
-
1
355106 on
31-08 2022
Kl. 20:30
Olympiakos København RPIF Valby Idrætspark
3
-
3
355107 to
01-09 2022
Kl. 20:15
SSB Fremad Valby 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
8
-
7
355111 ma
05-09 2022
Kl. 19:15
RPIF SSB Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
6
355109 ti
06-09 2022
Kl. 17:45
KB 4 Union 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
6
355112
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 Skjold 11 Kunst, Valby IP, tribunen
3
-
2
355113 on
07-09 2022
Kl. 20:30
KB 3 Olympiakos København Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
355114
ma
12-09 2022
Kl. 19:30
HB 8 FB 16 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
0
355119
ma
19-09 2022
Kl. 18:00
HB 8 Fremad Valby 4 Fælledparken
0
-
1
355116 ma
19-09 2022
Kl. 19:15
RPIF FB 16 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
355115 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
KB 4 SSB Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
8
355117 on
21-09 2022
Kl. 20:00
Union 4 Olympiakos København Genforeningspladsen
3
-
0
355118 on
21-09 2022
Kl. 20:30
KB 3 Skjold 11 Kunst, KB, P. Bangs Vej
6
-
2
355124 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
Skjold 11 KB 4 Lundehusparken
5
-
1
355122 ti
27-09 2022
Kl. 20:30
FB 16 KB 3 Jens Jessens Vej
1
-
4
355120
on
28-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 RPIF Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
355121
on
28-09 2022
Kl. 20:30
Olympiakos København HB 8 Valby Idrætspark
3
-
2
355123 to
29-09 2022
Kl. 20:15
SSB Union 4 Bavnehøj Idrætsanlæg
3
-
3
355126 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
Union 4 Skjold 11 Genforeningspladsen
355128 ma
03-10 2022
Kl. 20:30
KB 3 Fremad Valby 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
355125 ti
04-10 2022
Kl. 17:30
KB 4 FB 16 Kunst, KB, P. Bangs Vej
355127 on
05-10 2022
Kl. 20:30
Olympiakos København SSB Valby Idrætspark
355103 to
06-10 2022
Kl. 21:00
HB 8 Skjold 11 Ryparken Idrætsanlæg
355129
08-10 2022
Kl. 13:45
HB 8 RPIF Fælledparken
355132 ti
11-10 2022
Kl. 20:30
FB 16 Fremad Valby 4 Jens Jessens Vej
355130 on
12-10 2022
Kl. 20:00
Union 4 HB 8 Genforeningspladsen
355131 on
12-10 2022
Kl. 20:30
Olympiakos København KB 4 Valby Idrætspark
355133 to
13-10 2022
Kl. 20:15
SSB KB 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
355134
16-10 2022
Kl. 12:45
Skjold 11 RPIF Lundehusparken
355135 ma
17-10 2022
Kl. 19:15
RPIF KB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
355235 ti
18-10 2022
Kl. 18:00
Skjold 11 Olympiakos København Lundehusparken
355233 ti
18-10 2022
Kl. 20:30
FB 16 Union 4 Jens Jessens Vej
355136 on
19-10 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 4 KB 4 Kunst, Valby IP, tribunen
355234
22-10 2022
Kl. 13:45
HB 8 SSB Fælledparken
355236 ti
25-10 2022
Kl. 17:30
KB 4 RPIF Kunst, KB, P. Bangs Vej
355237 on
26-10 2022
Kl. 20:00
Union 4 Fremad Valby 4 Genforeningspladsen
355238 on
26-10 2022
Kl. 20:30
Olympiakos København FB 16 Valby Idrætspark
355239 on
26-10 2022
Kl. 20:30
KB 3 HB 8 Kunst, KB, P. Bangs Vej
355240 to
27-10 2022
Kl. 20:15
SSB Skjold 11 Bavnehøj Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning
De 12 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de seks puljer rykker op.

Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i alle seks puljer rykker ned

Log ind