|
317203
|
ma22-08 2022
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317206
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
317204
|
on24-08 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
317207
|
to25-08 2022
|
19:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
317205
|
lø27-08 2022
|
16:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
317208
|
ti30-08 2022
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
|
317212
|
on31-08 2022
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
317209
|
lø03-09 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
317210
|
sø04-09 2022
|
12:45
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
317211
|
sø04-09 2022
|
14:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
|
317214
|
ma05-09 2022
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317216
|
ti06-09 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
317215
|
on07-09 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317213
|
on07-09 2022
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
317217
|
to08-09 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
317222
|
ma12-09 2022
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
317219
|
ti13-09 2022
|
19:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
317218
|
lø17-09 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
317221
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
317220
|
sø18-09 2022
|
12:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
HHT
|
|
|
317224
|
ma19-09 2022
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317236
|
ti20-09 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
317223
|
on21-09 2022
|
20:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
|
|
|
317225
|
lø24-09 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
317237
|
sø25-09 2022
|
13:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
317238
|
on28-09 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317282
|
on28-09 2022
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
317280
|
on28-09 2022
|
20:50
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
317279
|
to29-09 2022
|
20:30
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
317281
|
sø02-10 2022
|
13:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
317283
|
ma03-10 2022
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
317286
|
ti04-10 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
317284
|
lø08-10 2022
|
10:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
317287
|
lø08-10 2022
|
13:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
317285
|
sø09-10 2022
|
10:15
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
317288
|
ma17-10 2022
|
20:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317292
|
ma17-10 2022
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
317289
|
on19-10 2022
|
19:15
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
317291
|
lø22-10 2022
|
14:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
317290
|
lø22-10 2022
|
14:30
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
317296
|
ti25-10 2022
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
317293
|
ti25-10 2022
|
20:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
317295
|
to27-10 2022
|
18:00
|
|
|
Lundehusparken
|
|
|
|
317297
|
lø29-10 2022
|
10:00
|
|
|
Rådvadsvej
|
|
|
|
317294
|
lø29-10 2022
|
11:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
Oprykning
De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i pulje
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 8,9 og 10 i begge puljer rykker ned