Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2021
20:00
Vesterbro Alliancen
4
Sundby KFUM 2
0
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2021
20:30
MeSe United
3
Vigerslev 2
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
20:00
Rødovre 2
1
Skjold
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
19:30
KB
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
FB 2
3
FC Nanoq
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
19:15
Oversidder
Vesterbro Alliancen
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
20:30
Skjold
11
MeSe United
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
19:15
Vigerslev 2
6
KB
3
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
20:00
Vesterbro Alliancen
0
Vigerslev 2
6
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
20:30
FC Nanoq
5
Sundby KFUM 2
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
20:00
Rødovre 2
4
MeSe United
2
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
19:30
KB
1
Skjold
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
12:00
FB 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
20:15
Sundby KFUM 2
0
Rødovre 2
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
19:15
Oversidder
FC Nanoq
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
20:30
MeSe United
4
KB
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
20:30
Skjold
4
Vesterbro Alliancen
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2021
19:15
Vigerslev 2
1
FB 2
4
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
20:15
Sundby KFUM 2
3
FB 2
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
20:15
Sundby KFUM 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
20:00
Vesterbro Alliancen
4
MeSe United
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
20:30
FC Nanoq
2
Vigerslev 2
5
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2021
20:00
Rødovre 2
2
KB
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
FB 2
3
Skjold
0
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
FC Nanoq
3
Rødovre 2
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
19:15
MeSe United
2
FB 2
8
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:15
Oversidder
Rødovre 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2021
19:15
Vigerslev 2
7
Sundby KFUM 2
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2021
19:15
Skjold
7
FC Nanoq
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2021
19:30
KB
Vesterbro Alliancen
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2021
20:15
Sundby KFUM 2
0
Skjold
3
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
19:15
Oversidder
Vigerslev 2
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2021
20:30
FC Nanoq
5
MeSe United
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
20:00
Rødovre 2
4
Vesterbro Alliancen
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:00
FB 2
4
KB
1
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
20:00
Vesterbro Alliancen
2
FB 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
20:30
MeSe United
2
Sundby KFUM 2
3
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2021
20:30
Skjold
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
20:00
Rødovre 2
1
Vigerslev 2
2
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:30
KB
1
FC Nanoq
3
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2021
20:15
Sundby KFUM 2
4
KB
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
19:15
Oversidder
MeSe United
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2021
20:30
FC Nanoq
2
Vesterbro Alliancen
5
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
19:15
Vigerslev 2
5
Skjold
4
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:00
FB 2
1
Rødovre 2
3
|
Oprykning:
De fire bedst placerede oprykningsberettigede hold på tværs af de to puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen