Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26. aug 2021
18:30
Stefan 7
1
Heimdal
10
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:15
Nørrebro United 10
1
Viktoria 3
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
FB 33
0
Spartak Ciervo
14
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
16:00
Valby 6
1
Sundby KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2021
18:00
Heimdal
7
Valby 6
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2021
18:15
Frem 5
6
FB 33
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2021
19:00
Viktoria 3
4
Hellas 3
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
11:15
Sundby KFUM
0
Nørrebro United 10
3
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Spartak Ciervo
5
Stefan 7
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2021
18:30
Stefan 7
8
Valby 6
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:30
Hellas 3
3
Frem 5
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:45
Hellas 3
1
Sundby KFUM
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
16:00
FB 33
3
Viktoria 3
5
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
11:00
Nørrebro United 10
3
Heimdal
5
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
18:30
Frem 5
5
Stefan 7
3
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2021
20:30
Valby 6
5
Nørrebro United 10
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2021
18:00
Heimdal
14
Hellas 3
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Spartak Ciervo
2
Frem 5
4
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
18:00
Sundby KFUM
2
FB 33
0
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2021
19:00
Stefan 7
3
Nørrebro United 10
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
10:45
Hellas 3
7
Valby 6
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
13:00
Frem 5
2
Viktoria 3
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Spartak Ciervo
4
Sundby KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
16:00
FB 33
7
Heimdal
5
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2021
18:00
Heimdal
1
Spartak Ciervo
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
11:00
Nørrebro United 10
3
Hellas 3
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:15
Viktoria 3
5
Stefan 7
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
16:00
Valby 6
2
FB 33
5
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
18:00
Sundby KFUM
3
Frem 5
3
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2021
19:00
Stefan 7
1
Hellas 3
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:15
Viktoria 3
1
Sundby KFUM
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
10:30
Spartak Ciervo
13
Valby 6
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
13:00
Frem 5
1
Heimdal
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
16:00
FB 33
4
Nørrebro United 10
2
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
19:00
Stefan 7
1
Sundby KFUM
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:00
Heimdal
4
Viktoria 3
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
11:45
Hellas 3
3
FB 33
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Nørrebro United 10
0
Spartak Ciervo
8
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
16:00
Valby 6
1
Frem 5
4
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
16:00
Viktoria 3
2
Spartak Ciervo
6
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2021
18:00
Valby 6
2
Viktoria 3
10
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
16:00
FB 33
0
Stefan 7
9
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
13:00
Frem 5
8
Nørrebro United 10
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:30
Spartak Ciervo
10
Hellas 3
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
18:00
Sundby KFUM
3
Heimdal
7
|
De 20 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de otte puljer rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen